Rüya tabiri ara

Rüyada Düdük Çalmak

Nisan 17, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada düdük çalmak rüya sahibinin iş ortamında ikaz alıp set bir şekilde uyarılacağını haberdar eder. Rüya sahibinin kendini boşlukta hissetmesiyle beraber yanlış kişilerle tanışacağını ve doğru olmayan ilişkilerde bulunacağını gösterir. Rüyada düdük sesi duymak rüya sahibinin bir anlık gafletle yanlış işler yapacağına, rüyada düdük öttürmek başını derde sokacağına ve bu kadar sorunların üstüne birde mal mülk kaybına uğrayacağının habercisidir. Belalı insanlarla uğraşıp art arta gelecek sıkıntılar çekeceğine, düdük üflemek hane içinde ayrılıklar yaşayacağına işarettir. Rüya sahibi için yeni tanışılan kişiler çok hayırlı gelmeyecek, birinin düdük çaldığını görmek bencil ve kötü niyetli insanlarla uğraşacaktır.

Rüyada düdük çaldığını görmek, rüya sahibinin yaşamsal kaynaklarının tehlikede olduğuna ve parasal konuda sıkıntılar yaşayacağının habercisidir. Rüya sahibinin dolandırıcılık yada hırsızlık yoluyla maddi kayba uğrayacağına, mal kaybı yaşayacağı anlamına gelir. Rüya sahibi para sıkıntısına girecek, eli daralacak ve hane içinde huzursuzluk yaşayacaktır. Aynı zamanda rüyada düdük çalmak, rüya sahibinin akrabalarıyla arasına küskünlük gireceğine, seveceği birini kıracağına işarettir.

Rüyada düdük satın aldığını görmek, birilerine kesin uyarı vermek manasındadır. Rüya sahibinin yönetici olduğu iş hayatında çalışanlarla karşı karşıya geleceğine yorumlanır. Kişinin çevresinde parasını ve zamanını çalan kişilerin olduğunun habercisidir. Rüya sahibi boşa geçireceği vakitleri yüzünden maddi kayıplara uğrayacak ve sıkıntılar çekeceğine delalettir. Aynı zamanda hane içinde geçimsizlik yaşayarak sık sık kavga edileceğine ve eşlerin bu sıkıntılar neticesinde ayrı kalacaklarına yorumlanır. Aile büyüklerinin orta yolu bulamayacakları büyük sorunlar yaşanacağına, kırıcı ithamlarda bulunulacağına ve uzun süreli ayrılık yaşanacağına işarettir. Rüya sahibi hem iş konusunda hemde aile konusunda yıkılacak ve sorunların üstesinden gelmek uzun zaman alacaktır.

Rüyada düdük sesi duyduğunu görmek, rüya sahibi için pek iyi yorumlanmaz. Rüyada düdük sesi duyduğunu görmek, aynı zamanda kişinin yaşadığı sağlık sorunlarına hitaben ölümüne haberdir. Rüya sahibinin duyduğu düdük sesi aslında arkasından dökülen göz yaşlarının, ağıtların sesidir.

Rüyada düdük çalman birini görmek rüya sahibinin ilerleyen yaşlarda depresyona gireceğinin habercisidir. Özellikle yaş ilerledikçe yaşlanmaktan korkan, genç kalmak isteyenler için sıkıntılı bir durumun belirtisidir. Gerçekleri kabul etmekte zorlanan ve istem dışı hareketlerde bulunan kişilerin girdiği psikolojik sorunları göz önüne getiren bir rüyadır.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

5819