Rüya tabiri ara

Rüyada Dudaktan Öpüşmek

Mart 24, 2019 - Okuma süresi: 6 dakika

Rüyada dudaktan öpüşmek öpülen kişi arasında olan ilişkinin daha samimi ve daha iyi olacağına işaret eder. Aralarındaki dostluk, arkadaşlık son derece iyi olacağına, yediği içtiği ayrı gitmeyecek kadar gelişeceği anlamına gelmektedir.

Rüyada eşi ile öpüştüğünü görmek yakın zamanda eline bir miktar para yada mülk edineceği, yabancı bir kadınla öpüşmek ise gerçek hayatta çok büyük günah olan ve toplumca ayıplanan bir davranışta bulunacağı anlamına gelmektedir. Rüyada öpülen kişi sevgili ise, o kişi ile mutlu, hayırlı bir evlilik kurulacağına gelir. Rüyadan dudaktan öpmek bekar için evlenme anlamına gelmektedir. Kardeş ile öpüşmek çok büyük maddi kayıplar yaşanacağına, gerçek hayatta son zamanlarda çok günah işlendiği anlamına gelir. Öpülen kişi tanınmayan bir erkek ise nefsinin çok zayıf olduğu ve bu nedenle nefsi kendisini çok kolay ele geçirdiğini anlatmaktadır.

Kısacası rüyada dudaktan öpmek, öpülen kişiye göre değişmekte ve genellikle dünya işlerini daha çok önem verip, ahiret hayatını önemsemeyerek hayatını ona göre şekilleneceği ve zarar edeceğini bildirilmektedir. Manevi anlamda olan bu kayıplar, maddi anlamda da kendini gösterecek ve çok büyük miktarların kaybedileceği anlamına gelir.

Sevdiğiyle öpüşmek bol rızka, sağlam evlilik veya ilişkiye işret eder. Rüyada öpülen kişi ile samimiyeti ilerletmeye, ciddi adımlar atmaya, sıkı bir bağ kurmaya diye yorumlanır. Rüyayı gören kişi kız ise, kendine uygun, aynı düşünceleri paylaşacağı, çok iyi bir ilişki yaşayacağı ve bir daha ayrılmayacağı anlamına gelir. Bu rüyayı gören kişi, sevdiğine çok bağlı ve sadakatli olur. Gözü ondan başka kimseyi görmez. Rüyayı gören kişi erkek ise dul bir kadına aşık olur.

Rüyada dudaktan öpmek, arzu ve şehvet ile yaşanıyorsa işlenecek günahların büyüklüğü ile bilgi vermektedir. Öpülen kişi tanıdık biri ise pişman olacağı ve çok üzüleceği işler yapmaya, başkası ile dudaktan öpüştüğünü görmek ise görülen kişiye göre yine günah yada çok mutlu olacağı anlamına gelmektedir. Rüyada yenge ile dudaktan öpüşmek çok hırslı olacağı ve bu hırs yüzünden sapkınlık derecesinde davranılacağı, yakın zamanda çok moral bozucu üzücü bir haber almayı ifade eder. Rüyada kuzeni ile öpüşmek yakın zamanda üzüleceğimize veya herhangi bir sıkıntıya girmeyi anlatır. Rüyada akraba yada herhangi bir dost ile dudaktan öpüşmek bir dert, tasa ve kederdir.

Rüyada dudaktan öpüşmek bir başka yorumcularına istek ve arzulara karşı koymayıp günah işlemeye istekli olarak tabir edilmektedir. Yaşanan sıkıntı ve sorunlardan kurtulunacak, ancak doğru olmayan işlerle bu sıkıntılar giderilmeye çalışılacak. İslami rüya tabiri yapanlara göre kar ve mükafat, yapacağımız helal işlerden çok para kazanma anlamına gelir. İslami rüya tabirine göre hiç tanımadığımız erkek yada bir bayanla dudaktan öpüşmek, işleyeceğimiz günahların habercisi olur.

Rüyada dudaktan erkek erkeğe dudaktan öpüşmek, gerçek hayatın uğraştığı işlerle başarıya ulaşmaya, emeklerinin hasadını toplamaya ve bu yaptığı işlerden kazandıkları helal yollardan kazanıldığını ifade eder. Yine aynı şekilde rüyada erkek erkeğe öpüşmek, gerçek hayatta bir sıkıntı yaşanıyor ise en kısa zamanda sıkıntıdan, gam ve dertten kurtulmaya rivayet edilir. Kadın kadına öpüşmek ise yine aynı şekilde sıkıntı ve dertlerin bittiğine işaret eder. Ayrıca rüyada kadın kadına dudaktan öpüşmek çalışma hayatında başarılı olacağı, memur ise mevki veya makam geleceği, öğrenci ise okul hayatının başarılı bir şekilde geçeceğine rivayet etmektedir. Bayan bayana öpüşmek, ticaret hayatında da itibar kazanılacağına, mal ve mülkün artacağı anlamına da gelmektedir.

Rüyada öpüştüğümüz kişi annemiz ise, rüya tabiri yapan alimlere göre çok büyük günahların içinde olunduğunu ve en kısa zamanda yaptığı bu günahlardan kurtulmak için tövbe etmesi gerektiğini ifade etmektedir. Baba ile dudaktan öpüşmek ise yapılan herhangi bir işte başarılı olacağını, ancak bu başarının bir başkasından alınacak destek ile geleceğini anlatmaktadır. Yine rüyada baba ile öpüşmek zenginliğe zenginlik güce güç katmak anlamına gelir.

Bir kişi sevdiğini dudağından öpüyorsa, beklenen büyük bir para olduğuna ve en yakın zamanda bu paranın geleceğine işarettir. Bu rüyayı gören kişi evli ise, çok mutlu huzurlu romantik günler geçireceğine, sevdiği tarafından mutlu edileceğine işret eder. Eğer sevdiği kişi yada eşi ile arası bozuk ise en yakın zamanda arasının düzeleceğine delalet eder. Rüyayı gören kişi sevdiğinden ayrı iken onu uzun uzun öpüyorsa, manevi bir boşluktadır.

Rüyada gördüğünüz kişi yabancı biri ise, bu menfaatinize veya birinden çıkar sağlayacağınız anlamına gelmektedir. Sevdiğiyle öpüşmek bol rızka, sağlam evlilik veya ilişkiye işret eder. Rüyada öpülen kişi ile samimiyeti ilerletmeye, ciddi adımlar atmaya, sıkı bir bağ kurmaya diye yorumlanır. Rüyayı gören kişi kız ise, kendine uygun, aynı düşünceleri paylaşacağı, çok iyi bir ilişki yaşayacağı ve bir daha ayrılmayacağı anlamına gelir. Bu rüyayı gören kişi, sevdiğine çok bağlı ve sadakatli olur. Gözü ondan başka kimseyi görmez. Rüyayı gören kişi erkek ise dul bir kadına aşık olur.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

3491