Rüya tabiri ara

Rüyada Dövüşmek

Temmuz 24, 2019 - Okuma süresi: 8 dakika

Rüyada dövüşmek içinde var olan kine ve öfkeye, sağlıklı düşünemediğin, sağlıklı kararlar alamadığın anlamına gelir. Sorunlu günler geçirmenin, dert sahibi olmanın da simgesidir.kişi rüyasında birini dövdüğünü görürse ve o kişi de eğer onun gerçek hayatında tanımadığı biriyse o halde ya kendisi tanımadığı bir kimseden fayda görecek ya da kendisi gerçekte tanımadığı bir kişiye hayır getirecek bir iş yapacak demektir. Yine rüya sahibi yapacağı bir işle fark etmeden tanımadığı kimselere yararlı olacaktır.

Rüyada dövüşmek birini tartaklamak, saçını çekmek, tekme ya da tokat atmak, sopayla dövmek o kişiye destek vermek anlamına gelir, aynı şartlar altında rüyada bir kişiden dayak yemek o kişiden destek ve yardım almak anlamına gelir. Rüyada bir toplumun ayağa kalkıp isyan etmesi ya da kavgaya tutuşması orada baş gösterecek olan ve tüm toplumu alakadar eden sıkıntılara ve zorluklara işaret eder. Rüyada biriyle kavga ettiğini görmek fikir çatışmalarına, alınan kararlarda muhalefete, görüşlerde sorunlar yaşamaya delalet eder. Rüyada kavga etmenin bir başka tabiri de birine karşı kin ve nefret beslemeye ya da nifak tohumları ekmeye işaret eder.

Rüyada tanımadığın biriyle kavga etmek, size karşı cephe alacak insanlara karşı asi ve hırçın davranacağınızı ifade eden bir rüya imgesidir. Rüyada tanımadığın biriyle kavga etmek imgesine göre etrafınızdaki insanlar tarafından kıskanılacağınızı söylemek yanlış olmaz. Tüm bunlara ek olarak rüyada tanımadığın biriyle kavga etmek; sizin hoşlanmadığınız bir kişinin dostlarınıza ve ailenizden birilerine zarar vermeye çalışacağının göstergesidir. Size zarar vermeye gücü yetmeyen biri sevdiklerinizden birinin canını yakabilir. Rüyada tanımadığın biriyle kavga etmek imgesi; aynı zamanda iş yerinizde sizinle bazı kişilerin size karşı hırçın tavırlar benimseyeceği ve sizinle sürekli olarak laf yarışına gireceğini ifade eder.

Rüyada Eşini Dövmek 
Rüyasında eşini dövdüğünü gören kişi gerçek hayatta da evliyse, bu rüya güzel günlerin habercisidir. Rüya sahibi, eşiyle arasında var olan tüm sorunları en kısa sürede çözecektir. Evlilik hayatında mutluluğu ve arzu ettiği huzuru yakalar.

Rüyada Düşman Dövmek 
Rüyada birini dövmek genelde tersine yani olumlu olarak yorumlanır. Kişi rüyasında gerçek hayatta ona düşmanlık eden, zarar veren birini dövdüğünü görmüşse, yine hayırlı bir rüya olarak tanımlanabilir. Rüya sahibi, en kısa sürede bu düşmanı ile bir konuda karşı karşıya gelecektir. Bu karşı karşıya gelişin ardından düşmanına üstünlük sağlayacaktır.

Rüyada Dövüşmek

Rüyada İş Arkadaşını Dövmek
Kişi rüyasında iş yerinden birilerini dövüyorsa ya da iş yerindeki patronunu dövüyorsa bu iş hayatında kariyer basamaklarını tırmanacağı anlamına ve iyi bir konuma geleceği anlamı taşımaktadır.

Rüyada Çocuğunu Dövmek 
rüya sahibinin gerçekten bir çocuğu varsa ona çok güzel bir eğitim vereceğine, ahlaklı bir şekilde yetişmesini sağlayıp ileride evladının büyük bir insan olmasını sağlayacağına işarettir. Bu rüya çocuğunuzun gelecekte size ve diğer aile fertlerine iyilik etmesine, anne babasına hayırlı bir evlat olup onunla gurur duymanıza da yorulabilmektedir.

Rüyada Kardeşini Dövmek 
Rüyasında kardeşini döven kişi kardeşi ile ortak bir işe girer veya onunla daha fazla vakit geçirir. Eğer bu rüyayı kardeşi ile arasında husumet olan bir kimse görse yeniden barışacaklarına ve eskisi gibi görüşmeye devam edeceklerine işarettir. Bazen de bu rüya kardeşinizin eline geçecek mala veya bir kimseden erişeceği menfaate yorumlanır.

Rüyada Arkadaşınla Birini Dövmek
Mal sahibi olmaya ve içinde bulunduğunuz hayatın tadını çıkarmaya işaret eder. hayatında yeni bir sayfa açacağına ve işinde yeni atılımlar yaparak adından söz ettireceğine, düşmanın içinizde çıkmasına ve huzurun kaçmasına alamet olur.

Rüyada Ölü Birini Dövmek 
Başarıları ile şöhretinin artacağına, mutlu huzurlu güzel bir hayata ve sorunların üstesinden gelmeye, sıkıntılı durumlara düşmeye tekabül etmektedir.

Rüyada Tekmeyle Birini Dövmek
Kimseyle sorun yaşamamaya ve çevrenizdeki insanlardan uzaklaşmaya, gözü kara olmaya ve her türlü sıkıntıya, dünyada dilediği nimetlere nail olacağına tekabül etmektedir.

Rüyada Değnekle Birini Dövmek 
Hane içerisindeki maddi problemlerden dolayı çıkacak olan tartışmalara ve aile içindeki herkesin birlikte hareket etmesiyle bu konuların hallolacağına, zor durumlarda birbirlerine destek olan ve güç veren insanların bir araya geleceğine işaret etmektedir. Rüyayı gören kadın ise kişinin sevdiğinden ayrılmasına işarettir.

Rüyada Birini Terlikle Dövmek 
Terlik görmek sağlıklı yaşamaya ve hayata güzel bakmaya, terlikle birini dövmek ise gücünü bilgin, dövdüğün kişiye aktararak iyi işler başarmasına vesile olmaya ve yol göstermeye yorumlanır. Rüyada birini terlikle dövmek makam sahibi olmaya ve bazı insanlara ön ayak olmaya yorumlanır.

Rüyada Özürlü Birini Dövmek 
Makam sahibi olmaya, güzel bir hayat sürmeye, birden fazla insana yardımın dokunmasına ve hayırlı gelişmelere, her iki cihanda mutlu bir insan olmaya ve huzur bulmaya delalet eder.

Rüyada Birini Tokatladığını Görmek 
Kişinin bu dünyalık hiçbir şeyde gözünün olmadığına ve elde ettikleriyle yetinmeyi bildiğine, ciddi kazançlar elde edeceğine ve rahata kavuşacağına tekabül etmektedir.

Rüyada Şişman Birini Dövmek
Görüntüsüyle sana korku veren, seni mutsuz eden bir insana karşı içinde beslediğin kini ve öfkeyi yansıtır. Korkularınla yüzleşmek durumunda kalmaya da işaret eder.

Rüyada Güçlü Birini Dövmek
Birini dövmek, vurmak, gücünü imkanını karşı tarafa aktarmaya ve bitkin, yorgun düşmeye, kendine olan güvenin sarsılmasına da yorumlanır.

Rüyada Kendi Çocuğunu Dövmek 
Rüyada kendi çocuğunu dövmek ilk başlarda ailelerin aklına çocuğun başına bir iş gelecek olarak yorumlanır ancak öyle değildir. Rüyada birini dövmek olarak görülen içerikte yer alan çocuk küçük bir bebek ise ya da daha doğmamış bir bebek ise doğumun hayırlı olacağı, çocuğun ise sağlıklı dünyaya geleceği anlamı taşır. Buna ek olarak çocuk henüz küçükse çocuğun sağlıklı ve hayırlı büyütüleceği anlamına gelir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1168