Rüya tabiri ara

Rüyada Dövme Yaptırmak

Nisan 19, 2019 - Okuma süresi: 5 dakika

Rüyada dövme yaptırmak içinize dert olacak bir haber almaya yorumlanır. Bu haber sizin özle hayatınıza dair olabilir. Sevdiğiniz insan ile aranıza kara kedi girebilir. Güven duyduğunuz insanlar arkanızdan iş çevirebilirler. Rüyada geçici dövme yaptırmak yaşanan güven sorunlarının ardından kalbiniz kırılabilir ve kalıcı dövme yaptırmak bazı insanlara karşı yaklaşımınız değişebilir. Rüyada dövme yaptırdığını görmek size bir söz veren biri varsa bu sözü tutmaması da moralinizi bozabilir. O kişiye bu kadar güvendiğiniz için çok üzülebilirsiniz.

Rüyada dövme yaptırmaya gitmek gelir kapısı aralamak ve ek gelir sağlamak olarak yorumlanır. Bir süredir beklenen ödemeleri olanların da eline kendi paraları geçer. Mahkeme sonucu bekleyenlerin mahkemeleri sonuçlanır, hakkını olana sahip olurlar. Rüyada dövme yaptırmayı istemek üzerinizdeki külfetten kurtulmak ve korkuların bitmesine yorumlanır. Üzerinizdeki görevleri tamamlayamama ya da başarısız olma korkusu olan kişiler bu korkularından kurtulurlar. Sınavı olanlar sınavlarında başarılı olurlar. Rüyada dövme yaptırıp beğenmemek kişiler kendi işlerini kurabilirler. Kendi işini yapanlar ise gün geçtikçe büyütürler. Aile işinde çalışanlar ise zenginliğe erişirler. Aile mal mülkünü artırabilirsiniz.

Rüyada dövme yaptırmak ve pişman olmak yapılan bir hatadan dolayı kendine çok kızmak anlamına gelir. Acele verilen kararlar sonrasında da pişmanlık duyabilirsiniz. Kısacası fevri yapılan işler sonrasında işleriniz bozulabilir, acele işlerden zarara uğrayabilirsiniz. Rüyada dövme yaptırıp pişman olmak Sizi üzecek bir şeyler yaşamak ancak bunu paylaşacak hiç kimse bulamamaya yorumlanır. Örneğin aile içerisinde ekonomik yönden darlığa düşen kişiler bunu gizlemek zorunda kalabilirler.

Rüyada dövme yaptırmak ve sildirmek Rüyada dövme yaptırıp silindiğini görmek başkalarına belli etmeseniz de aile hayatınızda maddi zorluklar atlatılabilir.Rüyada dövme yaptırıp sildirmek kısmetin açılmasına ve gelecek haberlere çok sevinmeye yorumlanır. Evlenmek isteyen kişilerin önündeki engeller kalkar. Ailesi onay vermeyenler ailesinden onay alırlar. Evli olanlar ise yeni mal mülk sahibi olabilirler.

Rüyada dövme yaptırmaktan vazgeçmek paranızın bereketinin günden güne artmasına ve çok kazançlı bir döneme girmeye yorumlanır. Paranızı doğru değerlendirebilirsiniz. Maddi olanaklarınız artabilir. Geliri düzensiz olanlar düzenli gelir sağlamaya başlayabilirler.

Rüyada eline dövme yaptırmak paranın başka yere gitmesine yorumlanır. Her ne kadar çok çabalasanız da paranızın bereketi azalabilir. Örneğin elinize geçen yüklü miktarda paranın hemen yeri bulunabilir. Geldiği gibi sizin elinizden çıkabilir.

Rüyada koluna dövme yaptırmak gereksinimlerinizi ve ihtiyaçlarınızı yakında tamamlayacağınıza yorumlanır. Uzun süredir ertelemiş olduğunuz ihtiyaçlarınız varda yakında elinize geçen para ile rahatça alabilirsiniz. Kendinden önce başkasını düşünenlerin biraz da kendileri için harcama yapma imkanları olur.

Rüyada yüzüne dövme yaptırmak maddi yönden bir süre zorluk çekmek, elinizden para çıkmasına yorumlanır. Yaptığınız işlerin de karşılığını beklenenden daha geç sürede alabilirsiniz. Emeğinizin karşılığını ödemeyen insanlar olabilir.

Rüyada boynuna dövme yaptırmak art niyetli insanların olduğuna yorumlanır. Ev hayatınızda huzur kaçıran bir takım olaylar yaşanabilir. Maddi anlaşmazlıklar yüzünden aile içi sorunlar büyüyebilir. Evli olan kişiler de eşlerinin arkasından gizli iş çevirdiğini öğrenebilir. Eşiniz başına buyruk harcama yapabilir.

Rüyada sırtına dövme yaptırmak maddi durumları iyi olmayan kişilerin umutları günden güne artar. Umduğunuz geliri sağlayıp aile içinde refaha erişebilirsiniz. İşsiz olanlar iş bulabilirler.

Rüyada bacağına dövme yaptırmak sevdiklerinizin size kol kanat germesine ve tehlikelere karşı uyarmasına yorumlanır. Kötü bir insandan gelmesi ihtimal zarara karşıda uyarabilirler.

Rüyada ayağına dövme yaptırmak küs olduğunuz kişiler ile barışmaya ve arkadaşlarınız ile de aranızdaki kırgınlıkların biteceğine yorumlanır. Çok özlediğiniz dostlarınız ile birbirinizi affedebilirsiniz. Arkadaşlar arasındaki sorunlar da kapanır.

Rüyada göğsüne dövme yaptırmak sıkıntıların artmasına ve manevi huzurun kaçmasına yorumlanır. Gelen bazı haberler kalbinizi kırabilir. Ummadığınız insanlarda göreceğiniz kötülük moralinizi bozabilir. Size karşı yapılan haksızlığı kabullenmekte zorlanabilirsiniz.

Rüyada dövme sildirmek zahmet ile ulaşılan bir zafere ve sonrasında rahata erişmeye yorumlanır. Bir zamanlar çok emek harcadığınız her ne varsa bundan sonra sefasını sürebilirsiniz. İş ya da eğitim hayatında çabalarınız sonuç verir. Rüyada dövme silinmesi Bundan sonra daha az çalışarak daha çok şey elde edebilirsiniz. Rüyada dövme görmek kişi kendini ispat eder ve görevlerini layığı ile yerine getirir. Bekar olanlar ise mesleğinde tanınan biri ile evlenebilirler ve zorluklara göğüs gerip refaha erişmeye yorumlanır. Borcu olanlar tez zamanda borçlarında rahatlama sağlar.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1258