Rüya tabiri ara

Cover Image

Rüyada Don Görmek

Aralık 18, 2014 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada don görmek veya giymek, evlenmeye veya yavaş yavaş zenginliğe delalet eder.

Bir erkeğin rüyasında kadın donu (külotu) giydiğini veya bir kadının rüyasında erkek donu giydiğini görmesi, her ikisi de evlenmeye (nikahlanmaya) işaret olarak tabir edilir.

Kişinin rüyada bir yere asılmış bir don (külot) görmesi, rüyayı görenin, bir yolculuğa çıkacağına işaretle yorumlanır.

Rüyasında bekar olan bir kişinin don giydiğin görmesi, onun evleneceğine (pek yakında bir nikahı olacağına) işaret­tir şeklinde tabir olunur.

Kişinin rüyada kendisini donla veya don gömlek gezdiğini görmesi, rüya sahibi kişinin, bazı yanlış davranışları yü­zünden çevresindeki kimseler tarafından alaya ve eğlen­ceye alındığına, dalga geçildiğine işarettir.

Rüyada bir kimsenin temiz ve pak bir don görmesi, büyük ve ulvî bir makama ermeye veya iffetli bir hanımla evlenmeye işâret eder. Kişinin rüyada temiz pak bir don görmesi, büyük bir merte­beye ereceğine veyahut asaletli temiz bir kadınla evlene­ceğine işaret olarak tabir olunur.

Rüyada dışa gjyilen don ve şalvarı ehil olan biri giydiğini görse, valilik yahut başka bir yöneticiliğe getirilir. Diğer insanlar için bunla­rı giymekyabancı bir kadınla evlenmeye işâret eder.

Rüyada kara don giymek, yüksek makam sahipleri için iyi ve müjdeli haberlere işârettir.

Yine rüyada eski, yırtık, porsumuş don giymek, üzüntü, keder, dert ve tasa ile tabir olunur.

Rüyada yeşil renkli don giymek ve bir baş­kasının üzerinde görmek, dini inancın sağlam­lığına işârettir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

2916

Rüya Sitesi Linkleri