Rüya tabiri ara

Rüyada dolu görmek

Şubat 5, 2018 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada dolu görmek

Rüyada dolu görmek, yarattığı tahribata ve rüyayı gördüğünüz zaman göre yorumu değişir.. Zamana göre yorumları şöyledir;

Rüyada gökten dolu yağdığını görmek

Rüyada gökten dolu yağdığını görmek, o yerin yöneticisinin halka zulüm ettiğine işaret eder. Aynı zamanda maddi sıkıntıların habercisi bir rüyadır.

Cafer-i Sadık’a göre; Rüyada gökten dolu yağdı­ğını görmek, beş şeye işaret olarak yorumlanmıştır. Bela ve musibete, düşmanlığa, düşman askerine, kıtlık ve yokluğa, hastalığa tabir edilmiştir.

Kirmani’ye göre; Rüyada dolu görmek, hayra yorumlanmaz. Rüyada dolu yağdığını görmek, azap, sıkıntı ve ihtiyaçları­nı görememek ile tabir olunur.

Rüyada az yağan dolu görmek

Rüyada az yağan dolu görmek, hayra yorulur. O yerde ucuzluk olacağının habercisidir.

Rüyada yerde tahribat yaratmayacak şekilde dolu yağdığını görmek

Rüyada yerde tahribat yaratmayacak şekilde dolu yağdığını görmek, rahmettir. Bolluk ve berekete işaret eder.

Rüyada yağan dolunun kimseye zarar vermediğini görmek

Rüyada yağan dolunun kimseye zarar vermediğini görmek, hayırlıdır. Rızka işaret eder. Yere inecek bolluktur.

Rüyada yolları tahrip edecek şekilde dolu yağdığını görmek

Rüyada yolları tahrip edecek şekilde dolu yağdığını görmek, maddi sıkıntıya, geçimini yapmakta zorlanmaya işaret eder. O yerde görülecek Yaradandan gelen gazaba, kıtlığa işaret eder.

Rüyada çok fazla ve etrafa zarar vercek şekilde dolu yağdığını görmek

Rüyada çok fazla ve etrafa zarar vercek şekilde dolu yağdığını görmek, tehlikeye, azaba, belaya düşmeye işaret eder. Kıtlık, ciddi sağlık sorunları, zorlukların habercisidir.

Rüyada dolunun malları telef ettiğini görmek

Rüyada dolunun malları telef ettiğini görmek, bazı insanların başkalarına zarar verdiğine tanık olacaksınız. Uzun sürmeyecek hastalığa işaret eder.

Rüyada dolunun zamansız yağdı­ğını görmek

Rüyada dolunun zamansız yağdı­ğını görmek, geçici bir hastalığa yakalanmaya işaret eder.

İmam-ı Nablusi’ye göre; Rüyada zamansız dolu yağdığını görmek, çabuk atlatılacak bir hastalığa yakalanacağınıza işaret eder.

Rüyada dolunun zamanında biraz yağdığını görmek

Rüyada dolunun zamanında yağdığını görmek, ise üzüntü ve kederlerin bitmesine, düşman ve hainlerin kahrolmasına işarettir.

Rüyada üstüne dolu yağdığını görmek

Rüyada üstüne dolu yağdığını görmek, mal kayıplarınız olacak. Dinde noksanlığında işaretidir.

Rüyada doluyu toplayıp içine su konulamayan kaplara koymak

Rüyada doluyu toplayıp içine su konulamayan kaplara koymak, maddi kayıplar vereceksiniz. Fakir iseniz gelecek için birikim yapamayacaksınız veya geçiminizde de çok zorlanacaksınız.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

3993