Rüya tabiri ara

Rüyada Doktorun Hamilesin Demesi

Rüyada doktorun hamilesin demesi bir kişinin rüyasında doktora gittiğini ve doktorun kendisine hamile olduğunu söylemesi, şartları çok zor olan ağır bir sorumluluk yükü üstlenir. Bekar birinin rüyasında bir doktora gittiğini ve doktorun kendisine ham...

Rüyada doktorun hamilesin demesi bir kişinin rüyasında doktora gittiğini ve doktorun kendisine hamile olduğunu söylemesi, şartları çok zor olan ağır bir sorumluluk yükü üstlenir. Bekar birinin rüyasında bir doktora gittiğini ve doktorun kendisine hamile olduğunu söylemesi, taşıyamayacağı bir yükün altına girdiğine ve çevresinden hiç bir destek alamadığına işaret eder. Doktordan hamile olduğunu öğrenmek aynı zamanda bekar olan bir kişinin rüyasında bir doktorun kendisine hamile olduğunu söylemesi yapmış olduğu bir hata yüzünden büyük bedeller ödeyeceğine de işaret eder. Ancak evli birinin rüyasında bir doktora gittiğini ve bu doktorun kendisine hamile olduğunu söylemesi, çok hayırlı bir haber alacağına, adım adım mutluluğa yaklaştığına, sıkıntıdan sonra feraha kavuşacağına, birikimlerinin ardından servete kavuşacağı kazancı bol bir işe yatırım yapacağına, hayır işleri ile uğraşacağına ve çok mutlu olacağına işaret eder.

Rüyada doktorun hamile olduğunu söylemesi Gerçek hayatta çocuğu olmayan birinin rüyasında bir doktora gittiğini ve bu doktorun kendisine hamile olduğunu söylemesi, doktordan hamile olduğunu duymak rüya sahibinin çok arzuladığı bir şeye kavuşacağına yada çok yakın bir zaman içinde hamile kalacağına ve çocuğunu dünyaya getirerek bütün sıkıntılarından kurtulacağına işaret eder.

Rüyasında doktora gittiğini ve doktorun kendisinin hamile olduğunu söylediğini gören bir kişi, bir çok sıkıntı ve darlık çektikten sonra, yaşamında yenilikler yapacağına, hayatına farklı bir düzen getireceğine, doktorun hamile değilsin demesi bir şeye yatırım yapacağına, kazancı bol bir işe gireceğine ve bir şeye emek vereceğine işaret eder.

Doktorun size hamile olduğunu söylemesi ve riskli bir doğumunun olacağını söylemesi, çok güzel giden işlerinin birden zarara uğrayacağına, çevresinin nazarının değeceğine, çok çalışmasından dolayı yakın çevresinin gözü değeceğine işaret eder. Rüyasında doktorun hamile olduğunu söylemesi ve hastanede doğum yaptığını görmesi, Sıkıntılarından ve üzüntülerinden bir çırpı da kurtulacağına ve kimseye muhtaç olmayacağına işaret eder. Rüyasında doktora gittiğini ve doktorun hamile olduğunu söylemesi ve erkek bebeğinin olması rüya sahibi eğer bekar ise, çok yakın bir zaman içinde evleneceğine, evli ise hamile kalacağına işaret eder.

Rüyasında doktora gittiğini ve doktorun hamile olduğunu ve bir kız bebek dünyaya getireceğini söylemesi, bekar için dedikodu ve laf söz ile gerçekleşen bir evliliğe işaret ederken, evli biri için ise çevresinde çekememezlik olduğuna ve çok yakın bir zaman içinde hamile kalacağına işaret eder.