Rüya tabiri ara

Rüyada Doktora Gittiğini Görmek

Temmuz 22, 2019 - Okuma süresi: 5 dakika

Rüyada doktora gittiğini görmek hayatındaki zorluklardan kurtulacak demektir. Geçmişin kötü izlerinden etkilenmeyecek olan bu kişinin yaşamının geri kalanı iyi geçecek demektir. Hükümetle ilgili işi olan birinin rüyasında doktora gittiğini görmesi iş sahibi olacağı manasına gelir.Rüyada doktora gitmek muayene olmak, aklınızda soru işaretleri bırakan konulara cevap bulacağınıza ve içinizin rahatlayacağına işarettir.Rüyada doktorun eve geldiğini görmek , arkadaşlarınızla yapacağınız organizasyonların iptal olacağına veya sizin gidemeyeceğinize , beklenmedik kişi ile yaşanacak gönül ilişkisine delalet eder.Rüyayı gören kişinin esenliğe kavuşmak ve ferahlamak için mücadele ettiğine, şifa ve kurtuluş aradığına, bunun için var gücü ile savaştığına tabir edilir.

Rüyanızda doktorun kapı kapı dolaştığını görmek, çocuklarınızla veya yakın olduğunuz kişilerle anlaşmazlık içine düşeceğinize , sizi taklit eden bir kimse ile karşılaşacağınıza delalettir.Rüyada doktorun hastasını muayene ettiğini görmek , parasal konudaki sıkıntılarınızı çözeceğinize delalet eder.

Rüyada doktorun ilaç yazdığını görmek , alacağınız bir mülkle (ev , araba vb.) , devlet tarafından ödüllendirilmeyle tabir edilir.Rüyada kendinizi doktor olarak görüp birisini muayene ettiğinizi görmek , kazançları iyi değerlendireceğinize delalet eder.

Rüyada doktorun güler yüzlü olması , aldığınız mülkün yahut eşyanın (ev , araba vb.) parasını öderken sıkıntı yaşayacağınıza , doktorun sinirli olması parayı ödeme konusunda sıkıntı yaşamayacağınıza yorumlanır.Rüyanızda doktorun canınızı yakarak sizi muayene ettiğinizi görüyorsanız aile içinde bazı kişilerin tartışacağına , küslükler olacağına fakat bir süre sonra bu küslük ve tartışmaların biteceğine delalet eder.

Rüyada Doktor Muayenesi görmek; doğru söz söylemeye ve muayene olup temiz şeyler görülürse, hasta için şifa bulmaya yorumlanır. Rüyada doktor muayene ettiğini görmek, sağlam irade ve zindelik işaretidir. Rüyada kadın doktorun muayene etmesi erkek için evlilik kadın için ise doğum, yada başka sebeple hastaneye gitmek demektir. Rüyada erkek doktor muayene etmesi nasihat ve akıbet hakkında yapılan istişare ve sözlere delalet eder. Rüyada kulak, burun, boğaz doktoru muayene etmesi, selamet, huzur ve hayırlı geçime ve sağlıklı olmak için özen göstermesi gerektiğine delalet eder.

Rüyada doktor olmak rüya sahibinin ilim irfan sahibi ve çevresindeki herkese yardımcı olduğunu işaret eder. Hayırlı yorumlara vesile olan rüya, aynı zamanda hasta kimselerin bir anda iyileşeceğini de müjdeler. Rüyada doktor olduğunu görmek sözü dinlenen, fikri alınan bir yönetici, cömert ve helal lokma kazanan bir işveren adil ve yüce gönüllü bir kimseye de delalet edilir. Aynı zamanda rüyasında doktor olduğunu gören kişi başarılı çalışma hayatı sayesinde branşında olabilecek en üst makama terfi eder rütbe ve kıdem yönünden yükseklere erişir.

Rüyada hastane ve doktor görmek kişinin, iş hayatı ile ilgili olarak bir mekan değişikliği yapacağına ve bunun kendisi için uğur getireceğine delalettir. Örneğin; yeni bir eve taşınacağına, uzun ya da günübirlik bir tatile çıkacağına ya da arkadaşlarıyla daha önce hiç gitmediği bir mekana gideceğine ve kendisini hiç olmadığı kadar neşeli, coşkulu ve iyi hissedeceğine işarettir. Mutluluk verici hayırlı bir rüya olup kişiye maddi ve manevi yönden bol kazanç sağlayan rüya tabiridir.

Rüyada doktor önlüğü görmek kişide merak ve ilgi uyandıran alanlara ve konulara yönelerek psikolojik olarak kendini daha verimli, bilgili ve becerikli hissetmesine ve bu sayede özellikle de mesleğinde performansının artmasına alamettir. Yakın bir kimseden beklenenin üzerinde başarı görmeye, rahata ermeye, huzurlu bir hayat konusunda karar vermeye, işleri iyiye götürmeye, ferahlığa çıkmaya, zahmetten kurtulmaya, şartları iyileştirmeye ve mutlu olmaya yorulur.

Rüyada bayan doktor görmek rüya sahibinin erkek ya da kadın olması fark etmeksizin kişinin hayatından büyük yeri olan, kendisi için önemi ve değeri büyük ve vazgeçilmez bir kadından gelecek sevindirici bir habere, iyiliğe ya da rüyayı gören kişiyi müjde edecek, yüceltecek ve gururlandıracak söz ve davranışlara işarettir. Bir kadının aracılık edeceği güzel bir olaya yorulur.Aynı zamanda, iş konusunda güzel bir projenin başına getirilmeye rivayet edilir. Rüyada bayan doktor görmek cinsiyet farkı gözetmeksizin kişinin hayırlı bol kazançlı bir işe yöneleceğine ve çok sevdiği bir yakınından destek göreceğine işaret edilir.

Rüyada hastane görmek hayra yorulmaz. İşinizin metninizi değişeceğine işarettir. Rüyada hastane görmek, yapmış olduğunuz, işlemiş olduğunuz günahların affedileceğine, fiziksel ya da ruhi açıdan gelişme kaydedeceğinize delalet eder. Rüyada kendinin hastaneye girdiğini görmek, şehit olacağınıza işarettir. Rüyada hastanede verilen yemeklerden yediğini görenin, sağlık durumunun bozulup has