Rüya tabiri ara

Rüyada Doktora Gitmek

Aralık 26, 2016 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada doktora gitmek kişinin bazı konularda yardıma ihtiyacı olduğuna işaret eder. Rüya sahibinin içinde bulunduğu durumdan çıkması için kendisini çözüme götürecek, akıl verecek birilerine ihtiyaç duyduğuna ve bunun için çabalayıp, uğraştığına delalet eder. Kişinin kendisini yapayalnız ve muhtaç hissettiğine ancak birinin elinden tutması ile bu psikolojiden çıkabileceğine de işaret eder.

Rüyada Doktora Gitmek İstemek

Rüyada doktora gitmek istemek kişinin bu günlerde yaşadıklarından dolayı umutsuzluk içinde olduğuna ve yaşama sevincini, neşesini kaybettiğine, bir dostunun, sevdiğinin yardımına ihtiyaç duyduğuna, bu şekilde her şeyi çözüme kavuşturabileceğine delalet eder.

Rüyada Diş Doktoruna Gitmek

Rüyada diş doktoruna gitmek rüyayı gören kişinin bir takım konular yüzünden canının sıkkın, moralinin bozuk olduğuna, başına gelen onca olumsuzlukla artık baş edemeyeceğine, çok bunalıp yorulduğuna, zor zamanlar geçirdiğine ve bu zamanları atlatmak için elinden geleni yaptığına işaret eder.  Rüyayı gören kişinin bu durumdan kurtulması için zamana ihtiyacının olacağına, daha çok sabretmesi gerektiğine delalet eder.

Rüyada Göz Doktoruna Gitmek

Rüyada göz doktoruna gitmek kişinin kendisini göz doktoru olarak görmesi gelecekte iyi yerlere geleceğine, söz geçiren bilge biri olacağına, başkalarının doğru yolu bulması için yol gösteren biri haline geleceğine, manevi olarak büyük bir rahatlık duyacağına, hayır işleyeceğine, insanlara el uzatarak sıkıntılarından kurtulmalarını sağlayacağına, kendini geliştireceğine ve çevresindekilerle bu bilgileri paylaşacağına da delalet eder.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

567

Rüya Sitesi Linkleri