Rüya tabiri ara

Rüyada Dişlerinin Sökülmesi

Mart 16, 2019 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada dişlerinin sökülmesi rüya sahibi kişi için hem iyi hem de kötü durumlarla karşılaşılacağının habercisi olarak yorumlanır. Rüyada tüm dişlerinin sökülmesi gören kişinin uzun ve ferah bir ömre sahip olacağını, torunlarının torunlarını görebilecek kadar uzun yaşayacağı şeklinde yorumlar.

Rüyasında diş sökülmesini görüp ve dişlerinin avuca düşmesini gören kişinin borçlarından tez zamanda kurtulacağı ve hayırlı kapılarla karşılaşacağının müjdesi şeklinde yorumlamaktadır. Ayrıca rüyayı gören kişi borçlarından kurtulması için ettiği tüm dualarının kabul olacağı da tabir edilir.Rüyasında dişinin sökülmesini gören kişi çok sevdiği ve kıymet verdiği arkadaş veya akrabasından kötü bir haber alacağını, veya akraba ve sevdiği dostlarından birinin öleceği haberini de alacağı şeklinde de yorumlanmaktadır.Rüyada diş sökülmesi gören kişinin baba tarafından bir akrabasının hastalıkla boğuşacağı ve rüya sahibinin endişelenip üzüleceği, aynı zamanda çok sıkıntılı ve acı dolu günlerin geleceği şeklinde de yorumlanmaktadır.

Rüya sahibinin dişi acı ile söküldüğünde rüya sahibinin sağlık sorunu ile karşılaşacağını, sağlık sıkıntısıyla dolu bir hayat süreceği şeklinde de farklı yorumlanmaktadır. Rüya sahibi kişinin rüyasında alt dişinin söküldüğünü görürse, çok sıkıntılar doğuracak olaylarla karşılaşacağının, ayrıca uğursuzluklarla baş edemeyerek maddi manevi huzursuz olacağının, şerli olayların peş peşe geleceğinin de habercisi olarak tabir edilir. Ayrıca kişi rüyada üst dişinin söküldüğünü görmesi durumu, olumlu olarak tabir edilir. Ve kendisinin zenginlik ve feraha kavuşacağını, ticaret ile ilgileniyorsa yapacağı ticaretin çok ilerleyeceğini, iş kapılarının kolaylıklarla açılacağına, kısmetinin ve şansının bol olacağına şeklinde tabir olunur.

Eğer hastalık nedeniyle rüyada diş söküldüğünü gören, kendisini üzen her şeyden zorlanmadan kurtulmaya başlayacağını, yaş ilerledikçe hayatının iyiye giderek ferah bir hale bürüneceğini yorumlayan bazı rüya tabiri yapan kişiler vardır.

Fakat her durum ve koşulda rüya sahibi kişi, rüyasında diş sökülmesi görmesi durumunu farklı iyi veya kötü yorumlamalıdır. Her rüyada olduğu gibi rüyada diş sökülmesini gören kişi rüyayı parça parça değil de rüyayı bir bütün olarak yorumlamalıdır. Eğer rüya sahibi hasta ise ve rüyasında diş sökülmesi görmesi durumunda hastanın ömrünün uzun olacağını, yalnız hastalığının yüzde yüz ortadan kalkmayacağını da gösteren bir yorum getiren rüya tabirciler de vardır.

Rüyada diş sökülmesini gören genç kişiyse, onun için bu rüya çok hayırlı olarak yorumlanmayabilir. Bu rüya gençlere her şerde bir hayır olduğunu hatırlatır şekilde tabir edilebilir. Eğer sabrederse rüyayı gören genç mutlu ve maddi bolluk içerisinde bir hayat süreceği şekliyle de yorumlamak mümkündür.

Rüyada ön dişlerin söküldüğünü gören rüya sahibi akrabalarıyla miras ile ilgili bir tartışma içerisine gireceğini, gerginlikler içinde problemi çözmeye çalışacağını fakat çözemeyeceğinin de bir işareti olmaktadır. Arka dişlerin söküldüğünü gören rüya sahibi kişi akrabaları arasından birinin ölüm veya ağır bir hastalık içinde olacağı haberini alması şeklinde tabir edilmektedir.

Rüyada yirmilik dişlerinin söküldüğünü gören kişi ergenlikten olgun bir döneme geçiş yaşayacağını ve her şeyi rasyonel bir şekilde yorumlayarak bir hayat kuracağını, hayatına düzen vermek için olumlu değişiklikler getireceği şeklinde de tabir edilebilir. Eğer rüyayı gören kişi genç ve bekarsa evlilik hazırlıkları içerisine girip kısa bir zaman diliminde gireceği şeklinde yorumlamak da mümkündür. Rüyasında çürük dişinin söküldüğünü gören rüya sahibi, etrafında kendisi için fesat düşünceler besleyen kişilerin kendisine zararı dokunamayacağının da habercisi şeklinde tabir yapılabilir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

858

Rüya Sitesi Linkleri