Rüya tabiri ara

Rüyada Dişinin Düştüğünü Görmek

Mart 16, 2019 - Okuma süresi: 9 dakika

Rüyada dişinin düştüğünü görmek insanların neredeyse hepsi tarafından iyi yorumlanmaz ancak bazı nadir insanlarda rüya sahibinin uzun ömürlü yaşayacağı şeklinde tabir ederler. Kötü yorumlanan kısmı ise rüyayı gören kişinin çok sıkıntılı dönemlerden geçeceğini ailesine ve kendine manevi ve maddi açıdan zorluklar gözükeceğini açıklar. Bu rüya yorumu hastalığa bile yorumlanabilir.Rüyada dişin avuca düştüğünü görmek, Rüya sahibinin çok sevdiği akraba veya arkadaşından kötü üzücü haber alacağının ve elinden gelen yardımı yapmaya çalışacağının habercisidir.

Rüyada dişlerin kırılıp dökülmesi, Rüyayı gören kişinin baba tarafı akrabalarından hastalık ve kahredici haber alacağının işaretidir. Bu sebepten dolayı yakınında ki kişilerinde sağlık sorunu yaşayacaklarına delalet eder. Bu haber döneminde bütün uğursuzlukların rüya sahibini bulacağı ve uzun bir zaman sıkıntıdan kurtulamayacağı anlamına gelir.

Özellikle bu rüyayı gören kişi genç yaşta ise daha da hayırsız olabilir. Pek çok hata yapılacağı ve hatayı bilmesine rağmen üzerine gideceğinin göstergesidir. Ancak yaptığı hatadan dönmesi için uyarıcı bir rüyadır. Eğer dikkate alıp yaptıklarından döner ise huzurlu bir yaşam sürecektir. Aksi halde felakete gidebilir diye yorumlanır. Diğer bir anlamı ile gelecek için plan yapılıyor ise bu planın güvendiği bir kimse tarafından çalınacağı ve bozulacağı anlamına da gelir.

Rüyada dişin düştüğünü görmek, Rüyada görülen bu olay bir ergenlik rüyasıdır rüya sahibinin aklından geçenleri yapacağı hareketleri işleri ve kararları bir kez daha gözden geçirmesi gerekmektedir aksi halde insanlara karşı özellikle de aile bireylerine utanç ile bakabilecek duruma düşebilir. Yaptıklarını düşünüp doğru karar almasının gerektiğinin habercisidir.

Rüyada diş düşmesi hem olumlu hem de olumsuz şekilde yorumlanan bu rüya, sahibinin uzun ömürlü olacağını aynı zamanda torununun torununu göreceğine işaret etmektedir. Tabi uzun yaşam ile birlikte bütün acıları göresi de kişiye olumsuz bir şekilde yansımaktadır. Bir rivayete göre de rüyada diş dökülmesi aile içinde kısa zamanda bir problemin çıkacağına işarettir. Rüyada eğer rüya sahinin avucuna diş dökülürse bu rüya, kişinin borçlarını ödeyeceği ve rüya sahibi için hayırlı kapıların açılacağı anlama gelir. Ayrıca bu rüya, işlerini düzene koyacağa ve sıkıntılarından kurtulacağı anlamını da taşır. Rüya içerisinde dişlerin dökülmesi ve ardından kırılması rüya sahibinin sağlık sorunu çekmeyeceğine ancak baba tarafından ölümler geleceğine delalet eder. Rüyada bütün dişlerin görülmesi ise rüya sahibinin vefatı anlamını taşımaktadır.

Eğer rüya sahibi sadece üst dişlerinin döküldüğünü görmüş ise bu rüya, kişinin işlerinin açılacağına, kısmetinin ve şansının çoğalacağına ve zengin olacağına delalet eder. Rüyada sadece alt dişlerin dökülmesi ise şerli bir olay olacağına işaret eder. Kişinin sağlığının bozulacağı, şansının ve kısmetinin kapanacağı, sürekli sıkıntılar çekeceği anlamını taşımaktadır. Eğer kişinin rüyasında dişlerin dökülmesi bir hastalık nedeni ile oluşuyorsa bu rüya, kişinin sıkıntılarından zamanla kurtulacağına, huzur ve refaha işaret eder. Genç kişilerin rüyalarında teker teker diş düşürmelerinin ise o kişileri için hayırlı olmadığı anlamına gelir. Kişinin problemler karşısında yanlış kararlar vereceğine ve geleceklerini iyi planlama konusunda kötü olduklarına işaret eder. Rüyada tüm dişlerin aynı anda düştüğünü görmek ise kişinin büyük bir borca gireceği ve maddi kayıplar yaşayacağı anlamına gelir.

Ayrıca bu rüya, güvenilen kişilerden yardım alınmayacağı anlamını da taşır. Rüyada ön dişlerin düşmesini görmek ise bir miras kavgasına delalet eder. Bu nedenle aile içinde gerginliğin artacağı söylenir. Arka dişlerin döküldüğünü görmek ise kişinin ailesinden birini kaybetmesi ve buna üzülmesi anlamına gelir.

Rüyada yirmilik dişlerin döküldüğünü görmek ise kişinin hayatına düzen vereceği anlamını taşır. Kişinin aniden hayata atılacağını ve para kazanacağını da bu rüya belirtmektedir. Eğer rüyada ağrıyan bir dişin düştüğünü görmüşseniz bu rüya, sıkıntılardan kurtulup huzura ve refaha kavuşulacağı anlamına gelmektedir. Rüyada bir kavga sonucu dişlerin düşmesini de nazar yüzünden kişinin bir süre sıkıntı yaşayacağı anlamına gelmektedir. Rüyada çocuklarının diş düşmesini görmek mutluluğa ve hayıra işarettir. Yaşlı birinin dişlerinin düşmesini görmek ise kişinin ailesinden büyük bir destek alacağı anlamına gelmektedir. Rüyada düşen dişleri saklamak ise kişinin gelir durumunun yavaş yavaş düzeleceği anlamına gelir. Düşen dişleri saklama ise kişinin küçük şeyleri kendine takıntı ettiğine ve bir an önce düzelmesi için bu sıkıntıları unutması gerektiğine işaret eder.

Olumsuz bir anlam olarak zahmet çekerek ümit ettiği kazancı işaret eder.ve iyi bir anlama gelmez ve hayırlı şekillerde tabir edilmez. BU RÜYA Uğursuzluk olarak kabul edilir ve rüyayı gören kişinin üzgün, kötü ve çok tatsız günler geçirebileceğine, içine kapanacağına, her şeyden elini eteğini çekeceğine, hayattan ümidini keseceğine ve hayata küseceği bir takım olaylar yaşayacağına delalet eder. Rüyayı gören kişinin karalar bağlayacağına, yas tutacağına ve derin bir acı yaşayacağına delalet eder. Rüyada diş düşürmek, maddi manevi zarar ve ziyana uğramayı, para, mal ve güç kaybetmeyi, rüya sahibinin içine acı ve ateş düşmesini işaret eder. Zor ve kötü bir dönemin yaşanacağını, rüya sahibinin suskunlaşacağını ve sürekli düşünceli olacağını gösterir.

Rüyada Çürük Diş Düşürmek, düşürmek umudunu kestikten bir vakit sonra umduğu iyiliğe, olumsuz şekliyle uğraşının sonunda kazandığı itibara, çektiği zorlukların meyvesini alıp kavuştuğu mutluluğa, manevi olarak külfeti bulunan tanıdığından kendini kurtarmaya gibi ifade edilen bir rüyadır. Rüyada çürük diş düşürmek hayırlara alamet eder ve rüya sahibinin bütün sıkıntılarının, üzüntülerinin, dertlerinin ve borçlarının biteceğine, hastalıklarının ve korkularının kalmayacağına, ruhuna çok iyi gelecek ve onu iyileştirecek kadar hayırlı bir takım gelişmeler yaşayacağına delalet eder.

Rüyada Diş Düşürmek, kayıplar yaşadıktan sonra hak edilen saygınlığa, finansal külfeti olan tanımadığı bir insandan kendini kurtarmaya, finansal yükü olan akrabadan yakasını kurtarmaya, cefalar çekerek umduğu nimete kavuşacağına işaret eder. Rüyada diş düşürmek, vücut sağlığına ve temizliğine önem verilmesinden, dengeli ve sağlıklı beslenmeye önem verilmesinden ve spor yapılmasından dolayı çok sağlıklı olunduğuna ve yıllarca rahat ve huzurlu bir yaşam sürüleceğine delalet eder.

Rüyada Diş Çıkması, rüya sahibinin bir takım uğraşlarının sonunda beklediği temiz kazanca, bazı yorumculara göre ise meşakkatle birlikte ulaştığı onura, başarısızlıklardan sonra dilediği hünere, mağlubiyetlerden sonra dilediği zafere delalet eder. Rüyada diş çıkması, hayırlara yorulur. Rüya sahibinin sıkıntılı bir döneme girildiğinde, parasal veya ruhsal sorun yaşandığında ve büyük bir üzüntü duyulduğunda çok yakın bir insanın desteği üzerine düze çıkılacağına ve rahat bir nefes alınacağına delalet eder.

Rüyada Diş Çekilmesi, rüya sahibinin çektiği sıkıntıların meyvesini alarak ulaşacağı paraya, meşakkatle birlikte kazanacağı müjdeye, zamanla hasret kaldığı temiz kazanca, rüya sahibi olumsuz olarak zorlukların sonrasında hak ettiği nimete erişeceğine alamet eder.

Rüyada diş düşmesi görmek, bu rüyanın psikolojik yorumu ise şöyle açıklanmaktadır:
Bu rüyayı gören kişilerin yaşamlarında karamsar bir ruh hali takındığı belirtilmiştir.
Ayrıca bu kişiler en ufak sorunda morallerini bozar ve kontrolü kaybederler.
Rüya sahibinin çok titiz olduğu anlamı da çıkarılabilir.
Kişinin bu takıntıları nedeniyle sosyal hayatını tam olarak yaşayamayacağı anlamını da taşımaktadır.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

3137