Rüya tabiri ara

Rüyada Diş Sallanması

Mart 16, 2019 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada diş sallanması, rüyayı gören kişinin ailesi ile sorun yaşamasına, onlarla kavga etmesine yorumlanmaktadır. Üst dişlerin baba tarafına, alt dişlerin anne tarafından akrabaları temsil ettiğini düşünebiliriz. Üst çenede bulunan iki adet ön diş baba ile amcaya, alt çenedeki iki ön diş kendi çocuklarına yorulmalıdır. Bu dişlerin sallandığını görmek, temsil etmiş olduğu akrabaların sıkıntılarını, vefatlarını, sağlıklarının bozulmasını, uzaklara gitmelerini anlatmalıdır.

Rüyada diş sallanması kanaması hastalıkla yorumlanan rüyalar arasında sayılır. Düzensiz olan dişlerin sallanması, aile içindeki uyumsuzluğu düşündürmelidir. Sallanan dişin düşmesi elde edilecek olan dünyalıklara yorulmalıdır. Ağzında sallanan tek bir diş olduğunu gören kişi, bunu ömrünün azlığına yormalı, yaşamında dikkatli olmalıdır.

Rüyada diş sallanması ve düşmesi kötü haberlerle ilişkilendirmişler. Bu yakınların sağlığı ile ilgili alınacak kötü haberler olabileceği gibi, rüya sahibinin kendisiyle ilgili kötü bir haber olabilir.

Sallanan dişin yanında yeni bir dişin çıkması, umutsuz bir sağlık sorunu olanlar için iyi haber sayılmalıdır. Hastalığı için yeni tedavi imkanları doğmuştur. Bu müjdeli haberi alması yakındır. Bu rüya bir kısım tabirciler tarafından, akrabalardan gelecek hayırlara yorulmuştur.

Rüyada sallanan dişin büyük olması hayırlara yorulmalıdır. Rüya sahibi sevilen bir kişiliğe sahip olduğunu anlamalı, çevresi tarafından takdir edildiğini bilmelidir.

Rüyada diş sallanması ve kırılması rüyada bozuk ve düzensiz dişlerin sallanması zafiyete işaret etmelidir. Sallanan düşün yere düştüğünü görmek ve onu yerden almak, doğacak yeni bir çocuğa, düşen dişin bulunmaması akrabalardan birisinin vefatına, malların azalmasına yorulmalıdır. Rüyanızı içindeki her şeyle yorumlamanız, daha doğru sonuçlar elde etmenize sebep olacaktır. Bu yüzden detayları atlamamanızı öneririz.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

16672