Rüya tabiri ara

Cover Image

Diş Kırılması

Ekim 7, 2017 - Okuma süresi: 5 dakika

Rüyada diş kırılması görmek, diş kırılması rüyası kişinin ailesiyle olan sorunlarına, geçimsizliğe, hanede birlik ve beraberliğin yok oluşuna delalet eder. Rüyasında diş kırılması gören kimse, tedavisi olmayan rahatsızlıklara tutularak uzun süre sağlık sorunlarıyla boğuşur. Rüyada diş kırılması görmek, bazen de kişinin planlarının yarım kalmasına, maddi zorluklar çekmesine, kazancının körelmesine sebep verecek olayların içine girmesine işaret edilir. Bu rüyayı gören kişiler, aile bireyleriyle yaşayacağı sorunlar sebebiyle birbirlerine olan saygınlıklarını kaybederek birbirlerine karşı kin kusma noktasına gelirler.

Rüyada Diş Kırılması Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada diş kırılması görmek, diş kırılması rüyası kişinin iş hayatında, hane içinde yaşayacağı üzücü olaylara, sağlık sorunları sebebiyle hayatının alt üst olmasına yorumlanır. Bu rüyayı gören kişiler duyarsızca davranışları sebebiyle insanlar gözünde değerlerini kaybederek bir çok kimsenin karamsar gözlerle bakacağı kimse haline gelecektir. Rüyada diş kırılması görmek, bazen de uzaktan gelecek olan misafire, hoş sohbete, duyulacak güzel sözlere işaret eder.

Rüyada Diş Kırılması Ve Kanaması Görmek

Rüyada diş kırılması ve kanaması görmek, rüyayı gören kişinin kafasında büyüttüğü sorunların düşündüğü gibi kötü sonuç yaratmayarak eldeki kazançlarını devamlı kılacağına yorumlanır. Bu rüyayı gören kişi ya da kişiler bir çok savaştan galibiyetle ayrılarak haklı oldukları davalarda kendilerini kazançlı çıkartırlar.

Rüyada Diş Kırılması Ve Dökülmesi Görmek

Rüyada diş kırılması ve dökülmesi görmek,  bu rüya kişinin omzuna binen yükler karşısında dayanamayacak hale gelip hayatının kararacağına, rızkının kesilip girdiği her işten mutsuz sonuçlarla ayrılacağına yorumlanır. Rüyada diş kırılması ve dökülmesi görmek, bazen de güvendiğiniz kimselerden kötülük görmeye, haklı girdiğiniz davalarda suçlamalara maruz kalmaya, yenilgiye tabir edilir.

Rüyada Diş Kopması Görmek

Rüyada diş kopması görmek, diş kopmak rüyası kişinin yaşayacağı sağlık sorunlarına ve iş hayatında yaşayacağı zararlara işaret eder. Bu rüyayı gören kişiler, ticari anlamda girdikleri savaşlarda istedikleri sonucu elde edemeyerek hüsrana uğrarlar. Bu rüya bazen de hane içi sorunlara, birlik ve beraberliğin bozulmasına, alınan üzücü haberlere işaret eder.

Rüyada Diş Çıkması Görmek 

Rüyada diş çıkması görmek, rüya sahibinin ticari anlamda atılımlar yaparak başarısını  duyuracak ortam hazırlamaya çalıştığına, bilgi sahibi kimselerden yardım görerek eksik olduğu bir çok konuda fikir sahibi olma düşüncesine varacağına yorumlanır. Rüyada diş çıkması görmek, bazen de duyulacak güzel söze, mutlu olmaya, güven duygusu besleyen insanları yanılgıya düşürmemeye işaret edilir.

Rüyada Diş Düşürmek

Rüyada diş düşürmek, kişinin aile hayatına işaret eden bu rüya haneden duyulacak kötü haberle kişinin yıkılacağına işaret eder. Bu rüya handen çıkacak olan cenazeye, ölüm haberine işaret eder. Rüyada diş düşürmek, bazen de kötü söz işitmeye, yanılgıya düşmeye, güven duygusunun kaybolmasına tabir edilir.

Alimlerin Açıklamaları?

Diyanet Yorumu, rüyada diş kırılması görmek, bu rüya kişinin aile bireylerinden bir kimsenin yaşayacağı sağlık sorunları yüzünden zor zamanlar geçirerek geçim sıkıntısı içine düşeceğine yorumlanır. Rüyada diş kırılması görmek, bazen de inançlardan uzak kalmaya, maneviyatı fazla önemsememeye tabir edilir.

İhya Yorumu, rüyada diş kırılması görmek, akla ilk geldiğinde olumsuz anlamlar çağrıştırsa da görülen bu rüya kişinin güzel sonuçlar doğuracak işlerde ön planda yer alarak kazancını kat ve kat arttıracağına yorumlanır. Diş kırılması görmek, bazen de aile içi hoş sohbete, dayanışmaya, önemli kararlar almaya ifade edilir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

4250