Rüya tabiri ara

Cover Image

Diş Düşmesi

Ekim 8, 2017 - Okuma süresi: 6 dakika

Rüyada diş düşmesi görmek, diş düşmesi rüyası nasibin ve kısmet kapılarının kapanmasına, rızkın kesilmesine, yanlış dostluklar edinmeye, uğursuzluğa işaret eder. Bu rüyayı gören kimse, hayatını felaketlerin ortasında yaşayarak yaşadığı her anı umutsuzca karamsar olarak yaşar. Rüyada diş düşmesi görmek, bazen de kişinin karalar bağlayacağına, yas tutarak acılar kaybedeceğine, sevdiği bir kimsenin acısını yaşayacağına tabir edilir. Rüyada diş düşmesi görmek, bazen de yanlış kararlar almaya, hatalı işlere yönelmeye, yaşama ait tüm beklentilerinizin son bulmasına ifade edilir.

Rüyada Diş Düşmesi Ne Anlama Gelir?

Rüyada diş düşmesi görmek, çekilen azaplara, maddi zorluklar içine düşmeye, rızkın kesilmesine ifade edilir. Rüyasında diş düşmesi gören kimse, hayatının kararmasına sebep verecek bir çok olayın içinde kalarak he ailesini hem de sevdiklerini bu savaşta kaybeder. Bu rüya bazen de kişinin inançlarından bağımsız oluşuna, Kurandan ve İslamdan uzak duruşuna, hayatını sadece kendi çıkarları doğrultusunda yaşamasına ifade edilir. Rüyada diş düşmesi görmek, bazen de kişinin suskun oluşuna, yaşanan olaylar karşısında sessizliğini bozmamasına, olaylara hep uzak gözlerler bakışına tabir edilir.

Rüyada Çürük Diş Düşmesi 

Rüyada çürük diş düşmesi, hayırlara işaret olan bu rüya kişinin yaşadığı sıkıntı ve sorunların son bularak rahat nefes alacağına yorumlanır. Rüyasında diş düşmesi gören kimse, kendisi için açılan hayır kapılarını en güzel şekilde vakıf kılarak hem kendisini hem de ailesini mutlu eyler. Bu rüya uzaktan gelecek misafire, hayırlı haber almaya, kazanca işarettir.

Rüyada Diş Dökülmesi

Rüyada diş dökülmesi, rüyayı gören kişinin sağlıklı yaşayacağı ömrüne, kötülüklerden ve üzücü olaylardan uzak olmasına, sevdikleri insanlarla geçireceği hoş vaktine işaret edilir. Rüyasında diş dökülmesi gören kimse, beden sağlığının yanı sıra hayatını güzel kılacak bir çok beklentilerini de fazlasıyla yerine getirerek yaşantısını güzel kılacak çalışmalar içine gireceğine yorumlanır.

Rüyada Diş Düşmesi Ve Kanaması

Rüyada diş düşmesi ve kanaması, diş düşmesi ve kanaması rüyası olumlu olduğu kadar bazen de kişinin yaşayacağı üzücü olaylardan dolayı rahatsızlık içine düşmesine yorumlanır. Bu rüyayı gören kişiler hayatlarını el verdikleri şekilde devam ettirirken olası tehlikelere karşı da ailelerini ve sevdiklerini savunma amacı güderler.

Rüyada Diş Sökmek

Rüyada diş sökmek, rahata ermeye, çekilen sıkıntıların son bulmasına, maddi rahatlığa ermeye işaret edilir. Rüyasında diş söktüğünü gören kimseler, hayatlarını zora sokan tüm sorunları bertaraf ederek sağladıkları başarıları ile tüm sevdiklerini güzel kılarlar. Rüyada diş sökmek, bazen de aile içi alınacak güzel habere, müjdeli bekleyişin son bulmasına, güzel söz duymaya ifade edilir.

Rüyada Kırık Diş Görmek 

Rüyada kırık diş görmek, diş rüyaları genelde sağlıkla ilgili anlamlar içerdiği için bu rüya gören kişinin zor zamanlar içine girerek hastalık gibi üzücü olaylarla karşılaşacağına yorumlanır. Rüyasında kırık diş gören kimse, başı boş vurdumduymaz davranışları ve kendisini korumaya almama huyu yüzünden bir çok hastalığa sebep vererek uzun süre sağlık sorunlarıyla boğulacaktır. Rüyada görülen kırık diş sembolü bazen de ayrı kalına yıllara, kişinin nasibinin peşinden koşmasına, mutlu günlerine tabir edilir.

Rüyada Diş Görmek

Rüyada diş görmek, diş görmek rüyası şerre işaret olduğu gibi kişinin yaşayacağı hastalığa, maddi sıkıntı içine düşmesine, rızkını kaybetmesine, elindeki mal varlığının hiç uğruna yok olmasına işaret edilir. Rüyasında diş gören kimseler, boşluğa düşerek hem kendilerini hem de sevdiklerini mutsuz eylerler.

Alimlerin Açıklamaları?

Diyanet Yorumu, rüyada diş düşmesi görmek, manevi zayıflığa, güç kaybetmeye, zorluğa düşmeye, kişinin inançlarını yok sayarak Allah’ın hayır kıldığı güzellikleri yok saymaya yorumlanır.

İhya Yorumu, rüyada diş düşmesi görmek, kurtuluşu ve özgürlüğü işaret alan bu rüya kişinin yaşayacağı hoş vakitlerine, birlikteliğine, hayatını her şeyden değerli kılmasına, saygın davranışlarına işaret edilir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1616