Rüya tabiri ara

Rüyada Diş Düşmesi

Mart 16, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada diş düşmesi, rüya sahibine yaşıtları arasında daha fazla ömre sahip olacağına yorulan rüyalar arasındadır. Rüyada dişlerinin tamamının düştüğünü görmek, bunları etrafında saklamak, dişlerin tamamı düşene kadar ömrün süreceği anlamını taşır. Aynı zamanda ailesinin çoğalması, hanesinin daha fazla büyümesi anlamındadır. Düşürülen dişin ya da dişlerin kaybedilmesi, yaşıtlarından birinin ölmesine, aileden birinin kaybedilmesine yorulmalıdır. Düşen ve kaybedilen bir tane diş, aileden birinin uzak diyarlara gitmesine yorulur. Kaybedilen dişin tekrar bulunması, uzakta olan kişinin dönmesine, gurbetteki bir yakına kavuşmaya işarettir. Bulunamayan diş, kavuşulamayan bir yakına yorulur.

Rüyada üst dişlerin düşmesi, dişlerin avucuna düşmesi halinde rüya sahibinin elde edeceği mala ve paraya, kucağına düşmesi halinde erkek bir çocuğu olacağına, dişin yere düşmesi halinde ise başına gelecek dertlere ve kederlere yorulur. Aynı zamanda yakınların hastalığına ve ölümüne yorulan bir rüya olarak bilinir. Rüyalarınızı bütün detayları ile yorumlamak, doğru kararlar vermenize yardımcı olacaktır.

Rüyada alt dişlerin düşmesi, rüya sahibine üzüntü, keder ve elem verecektir. Düşen diş sayısı kadar çekilecek dert, üzüntü fazla olacaktır. Dişlerin ağrısız düşmesi dertlerin biraz geç geleceğine, ağrılı olması tez zamanda gelecek dertlere yorumlanır.Rüyada diş düşmesi, borçlu durumda olan kişilerin ödeyeceği borçların olacağını, borcun altında ezilmeyecekleri anlamını taşır.

Bu rüyayı gören borçlu kişiler bundan sonra kimseye borçlu kalmayacak, refah bir şekilde yaşayacaktır. Borcun büyüklüğüne göre, düşen dişin önemi bulunmakta. Görünür yerdeki dişin düşmesi, borçların hemen ödeneceğine, arka taraftan bir dişin düşmesi halinde belli bir süre sonra ödenecek borca yorulur. Dişlerin bir kısmı düşerse, borcun bir kısmı ödenecek, dişlerin tamamı düşerse borçların tamamı ödenecektir.
Rüyada dişlerin ağrısız olarak düşmesi, rüya sahibinin kimse tarafından kabul görmeyen işler yapacağına, ağrılı olarak düşen dişler ise rüya sahibinin elinden çıkacak dünyalık şeylere yani para ve mala işaret eder. Başka birinin dişinin düştüğünü gören kişi, yakın dostlarının birisinin sıkıntısı olduğunu öğrenecektir. Buna yardımcı olmak için onun da desteği olacaktır.

Bazı yorumculara göre diş düşmesi, rüya sahibi için şans oyunlarında kaybedilecek paraya yorumlanır. Düşen diş sayısı kadar kaybedilen para olacaktır. Dişler kısım kısım dökülürse, kaybedilecek parada parçalar halinde olacaktır.

Rüyada dökülen dişleri kendi elleriyle toplayan kişi, çocuklarından kayıpları olacağını düşünmelidir. Rüya sahibinin çocuğu olmaması halinde, arkadaşlarının uğrayacağı zararlara yorulur. Ön dişlerden kesici olanın düşmesi kardeşin ya da kız kardeşin olacağını anlatır. Rüyasında tek dişini eliyle düşüren kişi, akrabalarından biriyle arasını düzeltecektir. Eşi hamile olanlar için, sağlıklı doğacak çocuğa yorumlanır.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

2551