Rüya tabiri ara

Rüyada Diş Dolgusu Düşmesi Kırılması

Mart 16, 2019 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada diş dolgusu düşmesi rüya sahibinin kısa bir süre sonra sağlığının bozulacağına, işlerinde aksilikler yaşanacağına ya da maddi kayıplara uğrayacağınıza işarettir. Aynı zamanda kişinin başına tehlike bir olay geleceğine, ailesinden biriyle arasında tartışma olacağına, küskünlük yaşanacağına işarettir. Eğer ön dişleri gördüyseniz, evlatlarınızla ya da kardeşlerinizle ilgili olaylara, alt dişleri gördüyseniz bir kadınla karşılaşacağınıza işarettir. Diğer yorumlara göre bu rüyayı görmek, rüya sahibinin yeni bir kardeş sahibi olmasına, anne-babası hayatta değilse, kendisi evlat sahibi olacak demektir. Ayrıca bu tür rüyalar görmeniz sizin gerçek hayatta çevrenizden destek görmediğinizden dolayı kendinizi boşlukta hissettiğinizi göstermektedir.

Rüyada diş dolgusu kırılması bazı yorumculara göre kişinin sevenleriyle eğlenmeye, getirisi yüksek uğraşlarla ilgileneceğinize, hak edilmiş nimete, düşkünlükten feraha çıkmaya işaret eder. Nadiren de olsa ticaret hayatına atılmışsanız, zarara, sıkıntılardan kurtulamamaya bu nedenle umudunuzu yitireceğinize, beklentilerinizi hayata geçireceğinize delalet eder.

Diş dolgusunun kırıldığını görmek bir yerden alacağınız malın iyi olmasına, büyük bir mevki ye ulaşacağınıza, bir başkasına verdiğiniz sırların açığa çıkmasına işaret eder. Bu tür rüyayı göre bir kişi hayatında çekmiş olduğu zorlukların meyvesini alarak zahmetlerinin karşılık bulacağına işarettir. Ayrıca çevrenizde bulunan hilekâr bir kişiye, düşmanınızdan emin olmaya, borçlarınızın artacağına da işarettir.

Rüyada diş dolgusunun döküldüğünü görmek sosyal hayatınızda yaşayacağınız olumlu şeylere, merhametli bir çocuğa sahip olmaya, imrendiğiniz bir eşe, zalim biriyle karşılaşacağınıza, bazı olaylardan dolayı çeşitli korkularınızın olmasına, yapılan hatalardan dolayı pişmanlık duymada işaret eder. Yine bu rüyalar aşk hayatınızın iyi gittiğine, üzerinizdeki sorumluluklardan dolayı rahatsız hissettiğinize, zenginliğe, yaşadığınız uzun bir bekleyiş sonunda istediğiniz şeylere kavuşacağınıza, diş dolgusunun yerinden çıktığını görmek çevrenizdeki vefalı arkadaşlara, sakin bir hayat yaşayacağınıza, düşkünlükten sıyrılmaya, geçireceğiniz iyi zamanlara ya da huzurunuzu kaçıracak olaylara, sevince erişileceğine, büyük güç sahibi olmaya, hayata karşı pozitif olarak bakmaya işarettir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1404