Rüya tabiri ara

Rüyada Diş Çekmek Çektirmek

Mart 16, 2019 - Okuma süresi: 6 dakika

Rüyada diş çekmek, akrabalarını ziyaret etmeyi ihmal eden kişilerin gördüğü rüyalar arasında yer alır. Rüyada çekilen dişte kan varsa, ziyaretinizi yapmadığınız akrabalarınız tarafından hoş anılmadığınızı anlamalısınız. Çekilen dişleri avucunun içinde görmek ise kardeşlerin ve evlatların çokluğuyla yalnız olmadığınız anlamını taşımaktadır. Avucunuza aldığınız her şey sahiplik anlamını taşımaktadır.

Rüyada diş çektirmek, rüya sahibinin yapacağı faydalı işlere, parasal açıdan kazançlara, sağlığın elde tutulacağına işaret etmektedir. Bu rüyayı görenler yaralı olacak işlerle uğraşarak, sosyal hayatlarında olumlu gelişmeler yaşayacak, mutluluklara boğulacaktır. Her özlem duydukları mutluluk ve huzur onların da kapısına gelecektir. Sağlıklı bir yaşam sürerek, huzurla birlikte olacaklardır. Sevindirecek gelişmeler yaşanacaktır. Mutlu olmak, refaha kavuşmak, verim dolu işlerle uğraşmak sizlere sunulmuştur. Rüyanızı iyi değerlendirin.

Bazı yorumculara göre bu rüyalar, olumsuz olarak yorumlanmaktadır. Etrafınızdaki yalancı insanların varlığına, maddi zorluklara ve iş çevresinde yaşanacak olumsuzluklara delalet edecektir. Bir kısım yorumcularda diş çektirmeyi, sıkıntıyla gelen haysiyete, çekilen sıkıntıların ardından kavuşulacak huzura, çabaların sonucu olarak alınan maddi kazançlara, sıkıntıların sonunda elde edilecek güzel şeylere yorulmalıdır.Rüyada görülen dişler aileye, çocuklara işaret etmektedir. Diş çektirmek hangi dişin çekildiğine göre farklı anlamlar taşıyacaktır.

Dişlerin büyüklüğü, güzelliği ve sağlığı rüyanın yorumlanmasında önem taşıyacaktır. Dişlerin çekilmesi emanet bırakılan ve gizlenen olaylara da işaret edebilir. Üst damakta bulunan dişler baba tarafından akrabaları, alt damaktaki dişler anne tarafındaki akrabaları anlatacaktır. Ön taraftaki dişler kendi ailenizden olan kişileri, en yakınlarınızı anlatacaktır. Çocuklarınız, eşiniz, torunlarınız bu kapsamda olan kişilerdir.

Rüyada çekilen dişi kaybedip, daha sonra bulursanız, vefat etmiş çocuğunuz varsa, bunun yerine doğacak çocuğa işaret edecektir. Düşen dişi bulamazsanız, akrabalarınızdan birini kaybedeceğinizi düşünebilirsiniz. Bu size acı vermediyse uzak akrabalarınızdaki kayba yorulmalıdır. Acı çektiyseniz en yakınlarınızın kaybı olarak değerlendirilmelidir.

Rüyada diş çektirmek görüldüğünde, dişler kökleri ile birlikte çekilirse kötü sözlerden dolayı işlerin bozulmasına yorumlanmalıdır. Kökü ile birlikte çekilmezse, güzel hayırlı haberlere yorulabilir.

Rüyada diş çekilmesi, genelde iyi olarak tabir edilmez. Rüyayı gören kişinin mutluluğunun sona ereceğine ve bazı sıkıntılar ile karşılaşacağına rivayet eder. Gerek fiziksel olsun, gerekse maddi anlamda yaşanacak sorunlu günlere delalet eder. Maddi anlamda gelecek olan sıkıntıların, rüya sahibini bir takım kişilerden parasal anlamda yardım isteme durumunda bırakacağına, fiziksel olarak gelecek sorunun ise ciddi bir problem olmayacağına ve kısa sürede düzelmeler göstereceğine rivayet eder. Rüyada diş çekilmesi, şansızlıkların boy gösterdiği ve sıkıntıların kapı araladığı günlere geçiş yapmaya işaret eder. Mutlu ve huzurlu bir şekilde süren hayatın tam tersine döneceğine ve yerini üzüntülerin alacağına tabir edilir. Rüyada diş çekilmesi genelde şanssızlık olarak tabir edilirken bazı rüya yorulmacıları tam aksine yorum yapmışlardır.

Müjdeli bir haberin geleceğine ve hayırlı olayların gerçekleşeceğine tabir etmişlerdir.
Rüyada çürük diş çekilmesi, bir takım sorunların gerçekleşeceğine ve darlık görüleceğine işaret eder. Rüya sahibi kişinin yaşam kalitesinin bozulacağına ve bu sayede sıkıntılar yaşayacağına alamet eder. Mutsuz günlerin yakında rüya sahibini bulacağına, ailenin bu nedenlerden ötürü huzursuz ve dertli olacağına işaret eder.

Rüyada diş çekilmesi, gelecekte ki günlerde rüya sahibini zorlu günlerin beklediğine ve görülecek tedirginliklere işaret eder. Rüyayı gören kişinin hayatında bir düşmanın olduğuna, rüya sahibini alt etmek için bazı planlar yaptığına ve bu planlarını gerçekleştireceğine işaret eder. Bu rüya bir uyarı olarak düşünülebilir ve bazı önlemler alınabilir.

Bazı yorumculara göre bu rüyalar, tanıdığınız kişilerden alınacak hastalık haberi ve ölüm haberi olarak yorumlanmalıdır. Rüyanızda başkasının dişini çekmek, karşıdan sağlanacak menfaate ve yarara işaret edecektir. Dişte kan varsa karşı tarafa yapacağınız eziyetle açıklanmaktadır. Çekilen dişin kırılması borçlarınızı veya alacaklarınızı parçalar halinde ödeyip, alacağınızı gösterecektir. Çekilen diş üst damaktan çekiliyorsa güzel haberlerle, alt damaktan çekiliyorsa üzücü haberlerle karşılaşacağınıza yorumlanmalıdır.

Ön dişlerin çekilmesi yeni doğacak olan evladınıza, kardeşinize işaret edecektir. Dışarıda sağlam dişin çekilmesi elinizden çıkacak paraya ya da mala, çürük dişin çekilmesi işe yaramayan bir şeyden kurtulmaya yorumlanmalıdır.

Rüyada diş çekmek kendinizden vereceğiniz ödünlerle mutlu bir hayatı yakalayacağınıza, huzuru bulacağınıza işaret edecektir. Evinizde sağlam dişlerinizi çekmeniz işsizseniz iş bulacağınıza, çürük dişler ise işsiz kalacağınıza yorulmalıdır. Görüldüğü gibi her şeyin sağlıklı olanı mutluluk haberleriyle anlatılıyor. Sizlerde rüyalarınızı bu şekilde yorumlayınız. Temizlik, saflık, berraklık rüyada da olsa hayırlı haberlerin, paranın, sevginin sembolü haline gelmiş.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

4914