Rüya tabiri ara

Rüyada Dilenmek

Nisan 18, 2019 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada dilenmek aklınızı çelmeye çalışan birine yorumlanır ve bu kişi yüzünden kişi kötü alışkanlıklar edinebilir. Ya da çevrenizin üzüleceği hatalar yapılabilir. Bu sebeple yeni tanışacağınız insanlara karşı daha dikkatli olmanızda fayda var. Yoksa sizin iyi niyetinizi kendi menfaati için kullanmaya kalkan biri olabilir. Başkası yüzünden siz de kötü duruma düşebilir, zarara uğrayabilirsiniz. Rüyada dilendiğini görmek fesat bir insanla dostluk kurmak demektir. Bu kişiye karşı çevreniz size tepki gösterebilir. Yeni bir ilişkiye başlayanlar da sevgilileri hakkında başkalarından olumsuz şeyler işitebilirler. İlişkinizi kimse kabul etmeyebilir.

Rüyada dilencilik yaptığını görmek dedikodu işitmek demektir. Hakkınızda olur olmaz laflar söyleyip dedikodu çıkaran biri sizi üzebilir. Hak etmediğiniz şeyler duyabilirsiniz. Rüyada dilenci olmak bile bile hata yapmak ve kötü bir şeye vesile olmak demektir. Bile isteye yapılan bir şey başkasına zarar verebilir.

Rüyada para dilenmek başka birine iyilik yapıp onu uyarmak ve hata yapmasını önlemek anlamına gelir. Bu kişiyi çevresindeki kötü niyetli insanlara karşı da uyarmanız gerekebilir.

Rüyada camide dilenmek aile içerisinde yeni bir sıkıntının rotaya çıkmasına yorumlanır. Sizi üzen bazı ailevi olaylar olabilir. Özellikle de sizden beklenilen bazı başarılar varsa kendinizi baskı altında hissedebilirsiniz. Babanıza karşı da mahcubiyet olabilir.

Rüyada ekmek dilenmek manevi yönden huzursuzluğa yorumlanır. Size karşı insanların sürekli haksızlık yapması artık tahammül sınırını aşmanıza neden olur. Bazı insanlara karşı sabrınız taşabilir. Özellikle sizi huzursuz edip duran birileri varsa artık sesinizi çıkarabilirsiniz.

Rüyada kendini dilenci olarak görmek zamanında yaşanan kötü olayların hala etkisinde kalmak ve üzüntü duymaya bazı yaşanan olayların da bunu hatırlatmasına yorumlanır. Özel hayatınızda da hayatınıza kötü kalpli insanlar girebilir.

Rüyada dilenciye para vermek gelecek günlerde bir kutlamaya katılmak, yeni dostlar kazanmak demektir. Yeni insanlar hayatınıza girebilir, sürpriz olaylar yaşanabilir. Karşılıklı birbirinize dert ortağı olacağınız kişiler ile de görüşmeye başlayabilirsiniz. Sevdikleriniz gün geçtikçe çoğalır.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1182