Rüya tabiri ara

Rüyada Deve Görmek (İslami Yorum)

Rüyada deve görmek kimi yorumcular için olumlu yorumlanırken kimi yorumcular için de olumsuz olarak yorumlanmaktadır. Rüyasında deve eğer dişi ise bu bekar bir kimsenin evlenmek istediğine işaret edecektir. Rüyasında dişi…

Rüyada deve görmek kimi yorumcular için olumlu yorumlanırken kimi yorumcular için de olumsuz olarak yorumlanmaktadır. Rüyasında deve eğer dişi ise bu bekar bir kimsenin evlenmek istediğine işaret edecektir.

Rüyasında dişi deve ve yavruları olduğunu görmek bir erkeğin çocuklu bir kadın ile evleneceğini bir kadının ise çocuklu bir erkek ile evleneceğini ifade ermektedir. Rüyada devenin hörgücünün düz olarak görülmesi sıkıntıların ve engellerin aşılacağı anlamına gelir.

Rüyada Deveye Binmek

Rüyada deveye binmek kısa zaman içerisinde yapılacak bir yolculuğa işaret etmektedir. Rüyasında deve gören bir kimse sevdikleri ile birlikte tatile ya da akraba ziyaretine gidebilir.

Rüyasında süslü bir deveye bindiğini gören kimse kendisini üstün gören bir kimse ile karşı karşıya geleceğinize işaret eder. Fakat süslü deveye binmek rüya sahibinin bu kişiyi alt edeceğini ifade etmektedir.

Rüyada Deve Öldürmek

Rüyasında deve öldürdüğünü gören bir kimsenin rüyası hayır olarak yorumlanmaz. Rüyasında bir deveyi kurban eden kimse yakınlarından birini hiç ummadığı anda kaybedebilir.

Rüya sahibi beklenmedik bu ölüm karşısında büyük bir şaşkınlık ve üzüntü yaşayabilir. Eğer rüyada kurban edilen bir devenin eti yeniyor ve pek çok kişi ile paylaşılıyor ise bu durum miras olarak kabul edilmektedir.

Ölen kişi mal varlığına sahip biridir ve mal varlığı aile içerisinde paylaşılacaktır.

Rüyada Deve Yavrusu Görmek

Rüyasında deve yavrusu gören bir kimse hayırlı bir evlat sahibi olacaktır. Eğer bu kişi bekar ise hayırlı bir eş ile karşılaşabilir ve mutlu bir evliliğe adım atabilir.

Rüyada görülen deve yavrusu aynı zamanda kısmet olarak da yorumlanmaktadır. Rüyada deve yavrusu kimi yorumcular için olumsuz anlam taşımaktadır.

Buna göre bir kimse deve yavrusuna dokunuyor ya da ona zarar veriyor ise bu durumda kişi düşük yapabilir.