Rüya tabiri ara

Rüyada derviş görmek

Şubat 25, 2018 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada derviş görmek

Rüyada derviş görmek, çok hayırlı rüyalar arasında yer alır. Rüyada derviş görmek, rüya sahibinin eline yakın zamanda para geçeceğine, zengin kimselerle dostluk kuracağına, değer yargılarının insanlık olduğuna, bilgili ve kültürlü olduğuna işaret eder. Aynı zamanda şansa da işaret eder. Sıkıntılarınızı yakınlarınızdan alacağınız yardım ile atlatacağınıza işaret eder.

Rüyada ermiş görmek

Rüyada ermiş görmek, hayra yorumlanır. Sağlık ve sıhhate, güzelliklere, ferahlığa çıkmaya, güzel bir yaşam sürmeye işaret eder.

Rüyada dervişi üzgün görmek

Rüyada dervişi üzgün görmek birilerinden hoşunuza gitmeyecek azar işiteceğinize delalet eder.

Rüyada derviş olduğunu görmek

Rüyada kendisinin derviş olduğunu görmek ise şöhret olmaya, ün kazanmaya işarettir. Aynı zamanda Allah yolunda gideceğinize, yüksek inanca ve şükre işaret eder.

Rüyada derviş ile konuşmak

Rüyada dervişle konuştuğunu görmek, zengin bir kimseyle dostluk kurmaya işaret eder.

Rüyada bir dervişten birşey almak

Rüyada dervişten birşey almak, zorda kalındığında yardım almaya işaret eder.

Rüyada dervişe birşey vermek

Rüyada dervişe birşey vermek, sizin bir dostunuza yardım etmenize yorumlanır.

Rüyada derviş mezarı görmek

Rüyada derviş mezarı görmek, sevineceğiniz haberler alacak ve mutlu olacağınız olaylar yaşayacaksınız. Hayırlı kimselerden yardım görmeye, dünyevi isteklerin gerçekleşmesine işaret eder.

Rüyada derviş elbisesi giymek

Rüyada derviş elbisesi giymek, hayra yorumlanmaz. Uğursuzluğa, şansın kapanmasına, işlerin bozulmasına, kötü insanlar ile karşılaşmaya ve zarar görmeye işaret eder.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

3143

Rüya Sitesi Linkleri