Rüya tabiri ara

Rüyada Derede Yüzmek

Mart 21, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada Derede Yüzmek, yararlı uğraşlar geçireceğine, sıkıntıya düşerek ümit ettiği şöhrete, iyi olan sağlığını muhafaza etmeye, çektiği zorlukların meyvesini alarak haset duyduğu şerefe, problemlerden arınmış bir hayata, mağlubiyetten sonra umulan müjdeye, iyi yarınlara, kolay elde edilen mülke dalalet etmektedir. Bazı rüya tabircileri ise, arkadaşının meşakatle kavuştuğu berekete ve bolluğa, kısa zamanda öğrenilen mutlu bir habere, bütün zorlukların karşısında elde ettiği büyük gücü, yakın zamanda alınacak olan bir haber ile tüm sorunlardan arınacağına, zahmetle kavuştuğu kazancının artmasına, ümitsizlikten sonra kazanılan varlığa, sevenleri ile birlikte geçecek olan ömre yorumlanmaktadır.

Rüyada derede yüzmek tabiri başka bir ifade ile özlem duyulan başarıya, uğraş vererek düşlediği galibiyete, sıkıntıya düşerek elde ettiği mertebeye, çözümü karma karışık olan bir problemlerle yüz yüze gelmeye, sıkıntı sonrasında umduğu toplu paraya işarettir. Aynı zamanda maddi kayba bunun yanında kötü bir kimse tarafından zarar görmeye, yenilgiden sonra hayalini kurduğu varlıklara tabir edilmektedir.

Rüyada derede boğulmak; borç ve sıkıntı ile tabir edilir. Rüyada derede yüzemediğini ve boğulmak üzere olduğunu veya boğulduğunu gerçekmiş gibi yaşamak, üzüntülü bir olay yaşayacağına ve canının sıkılacağı bir döneme girmesine ve bu durumun geçici olduğuna işaret eder.

Rüyada dereler görmek; Ağaçlı, çimenli, sulu bir dereye girdiğini gören, nimet ve ikbale erer. Öyle bir yerde ağaç gölgesinde oturup suyundan içtiğini gören; hayatını rahat ve rızklanmış olarak geçirir.

Rüyada Akan Derede Yüzmek; o yer insanları bereketli, güzel geçimlerine, derenin suyu tuzlu ise, zarar ve kötü şöhretlerine işarettir.

Rüyada Kirli Derede Yüzmek; yakınlarından bir kadın veya karısıyla münasebetini keser. Kirli bir derede yüzüp bunları arasında bırakan ölür ve böylece hanımını arkasında bırakmış olur.

Rüyada Bulanık Derede Yüzmek; yüzdüğünü gören geçim sıkıntısına ve güçlüğe uğrar. Öyle bir dereden çıktığını gören; üzüntü ve sıkıntıdan, güçlükten kurtulur.

Rüyada Balıklı Derede Yüzmek; Tüccar ise ticareti artar. Fakir ise zengin olur, mal ve nimeti çoğalır. Sahip olduğu böyle bir dereyi sattığını gören, elindeki nimeti ve malı kaybeder.

Rüyada Kurbağalı Derede Yüzmek; eş ile tabir olunur. Onda görülecek iyi ve kötü her hal hanıma eşe nispet edilir.

Rüyada Çamurlu Derede Yüzmek; sıkıntılarının artacağına ve iş kaybının yaşanmasına kazancının düşmesine hane içi huzursuzluk yaşamasına yorumlanır.

Rüyada Derede Yüzen Birini Görmek; Rüya sahibinin sıkıntılarından ve üzüntülerinden kurtulmasına ve rahatlayıp refaha kavuşmasına yorumlanır.

Rüyada Derede Ters Yüzmek; hayır’a kavuşur. Bostanında veya bahçesinde bir dere olduğunu gören eğer bekar ise evlenir. Eğer evliyse karısı hamile kalır.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1884