Rüya tabiri ara

Rüyada Depremi Yaşamak

Nisan 16, 2019 - Okuma süresi: 8 dakika

Rüyada depremi yaşamak, rüyayı gören insanın, sosyal hayatında ve iş hayatında aşırı iyi atılımlar yapacağına, mal, para ve mülk hakkında aşırı iyi yerlere geleceğine ve endişe ve korkularından kurtulduktan sonra çok aşırı büyük ve saygın birisi olma yolunda ilerleyeceğine yorumlanır.Rüyada deprem olduğunu görmek pek çok kişi tarafından görülen bir rüya çeşidi ve yoruma çok açıktır. Rüyada deprem olduğunu gören kişinin hayatının çok farklı şekilde olacağına çok farklı yerlere gideceğine işarettir. Rüyada deprem hayatınızdaki süpriz gelişmelere, yeni kararlar almaya ,rüyayı gören kişinin hayatında hayırlı kararlar alacağına işarettir.

Kişi Rüyada deprem olduğunu görmüşse, rüya sahibinin yaşantısında çeşitli farklılıklar olacağına ve rüyayı görenin hayatının beklemediği bambaşka yerlere gideceğine yorumlanır. Kişinin hayatında Sürpriz gelişmelere, yeni köklü değişikliklere ve kararlara yorumlanırken rüya sahibinin geleceğini değiştirecek hayırlı adımlar atacağı manasında da gelir. Kişinin Rüyada deprem olduğunu görmesi, hiç beklenmedik ve spontene yaşanacak olaylara yorumlanır.

Rüyada depremi yaşamak kendisini yakın bir zamanda büyük bir arzu ile yeniledikten sonra yapacağı şeylerin insanlar arasında çok büyük ses getireceğine, bu sayede sorunlarının kısa bir zaman içinde ortadan kalkacağına, sıkıntılarının biteceğine, kendi işini kurmak için çok kazanç elde edeceğine ve büyük bir rahatlama yaşayacağına rivayet eder.

Rüyada Deprem Olduğunu Hissetmek
Rüya sahibinin Rüyada deprem olduğunu hissetmesi veya depremin olduğunu görmesi aynı manaya yorumlanır fakat rüyayı gören şahıs hayatı ile ilgili projelerinin ve planlarının dışında kalan, kendi isteği ve arzusu dışında kalan ani den kendi kendine gelişen olaylar sonucu oluşacak hayırlı şeylere yorumlanır. Kişinin hayat şartları ve yaşamına bağlı gelişmeler olduğu için kişiye göre bu rüya farklı yorumlanabilir. Rüyada depremi hissetmek, rüya sahibi için, yeni girişmlerde bulunarak hayatında yapacağı köklü değişikliklere ve ailesinden, dostlarından alacağı destekle istediği hedefe yavaş ama emin olraka kavuşacağına alamet eder.


Rüyada Evde Deprem Olduğunu Görmek

Büyük tesir yaratacak bir haberin duyulması manasına gelir. Duyanları ilk etapta rahatsız edecek ve endişeye düşürecek sonra da etkisi gittikçe azalacak, kişiler sebebi ile da kabullenilecek bir haber anlamına gelir. Rüyada evde zerzele olduğunu ve yıkılan duvarları görmek, başlanılan bir işin ilerleme sürecinde tıkanması itibarı ile yarım kalmasıdır. Rüyada evde zerzele esnasında yangın çıktığını görmek, ailede yahut işinde yeni bir sürece girileceğine bundan ötürü yaşanacak sancılı günlere yorulur.

Rüyada Deprem Olurken Dua Okumak

Rüyada zelzele olduğunu görmek ve dua okumak, rüya sahibi kişinin, hayatında yapmak istediği büyük yeniliklerin çok fazla hayırlı işlere vesile olacağına, çok yeni ve büyük projeler yaparak herkes tarafından sevilip saygı göreceğine yorumlanır.

Rüyada Depremden Kurtulmak
Kazanmak için herşeyi kabul edip göz almaya bu nedenle hedefler üstünde daha sıkı çalışmaya, büyük zahmetler ve eziyet çekmek ile tabir edilir. Rüyayı sahibinin bu zorlu mücadelede varlığını ispat ederek kararlılığı hakkında çevresindekilere kendini göstermekte başarılı olacağına işaret eder. Rüyada depremden kurtulan bireyler görmek, kalabalıkların toplanmasına ve deyim yerindeyse çevredekilerin seyre gelmesine sebep olacak toplumsal bir olayın gerçekleşmesine yorumlanır.

Rüyada Depremde İnsanların Öldüğünü Görmek
Yaşanacak bir olaydan bir çok insanın etkileneceğine ve üzüntü yaşayacağına yorumlanır. Bir büyüğün vefatı veya büyük bir iş yerinin kapanması gibi.

Rüyada depremden kaçmaya çalışan bazı yapısal değişimlerden ya da yeniliklerden kaçmaktadır. Bir bina aslında gerçek hayatta bir yapıyı, bazen bir şirketi hatta bir aileyi bile temsil ediyor olabilir. Rüyasında yıkılmak üzere olan bir binadan kaçan aslında bu yapısal değişim ya da reformların kendisini yok edeceğini düşünmektedir. İş hayatı ile ilgili bazı düzenlemeler olduğu bir süreçte iş yeri binasının yıkıldığını gören kişi çok radikal değişimlere hazırlıklı olmalıdır. Çünkü çalıştığı yerde eski sistem tamamen yıkılıp yerine yeni bir sistem getirilmeye çalışılmaktadır. Bu binadan kaçan kişi değişimleri benimseyemeyen kişidir.

Rüyada Deprem Olduğunu Görmenin Psikolojik Yorumu

Rüyada deprem genellikle kişinin istikrarını ve düzenini tehdit eden durumların varlığını hatırlatıcı rüyadır. Rüya sahibi sağlam zemine basmamakla ve yaşam konforu ve düzenini kaybetme korkusu yaşamaktadır. Aynı zamanda rüyada deprem hayatımızı alt üst eden ve ansızın beliren değişimlerin bizi sarsacak boyutlarda büyük etkilerinin olmasıyla tabir edilir. Rüyasında deprem gören kişi depremden nasıl etkilendiğini dikkate alarak rüyasını yorumlamalıdır.

​Rüyada deprem olması genellikle beklenmedik bir olayın ya da değişimin rüya sahibini aniden bulmasına ve rahatını bozmasına delalettir. Fakat bu rüyayı gören kişi rüyayla ilgili bazı ayrıntıları not etmelidir. Depremin olduğu yer, depremin kime ya da kimlere zarar verdiği, yıkılan ev ya da binaların sayısı ya da tam olarak hangi binaların yıkıldığı bu rüyanın yorumlanmasında önemlidir. İşyerinde bir deprem olup işyerinin yıkıldığını gören çalıştığı mekanda hem kendisinin hem diğer iş arkadaşlarının rahat ve konforunu bozucu bazı durumlarla karşılaşabilir.

​Deprem rüyalarında yer alan kişiler, depreme verdikleri tepkiler ve aldıkları yaralar rüyanın yorumunu etkiler. Rüyada deprem genellikle rüya sahibinin kendisini ve sevdiklerini koruma içgüdüsüyle bağlantılıdır. Rüyasında yıkılan evindeki çocuklarını kurtarmaya çalışan biri ya da rüyada evin duvarlarını tutmaya çalışan bir eş belki de gerçek hayatta boşanmayı engellemeye çalışmaktadır. Ya da buna benzer bir şekilde çocuklarını kurtarmaya çalışan biri aslında işsizlikle ya da işini kaybetme korkusuyla mücadele etmektedir ve bu durumun ailesinin konforunu etkileyeceğini düşünür.

​Rüyada deprem bazen yeni dünya düzeninin eski dünya düzenini yok etmesiyle alakalıdır. Aynı zamanda bu rüya bize değişimin kaçınılmaz olduğu hakkında bilgi sunar. Rüyayı gören kişi depremin oluş biçimine de odaklanmalıdır. Aniden ve şiddetli bir deprem kişinin düzenini sarsacak bir şok ya da hazırlıksız yakalandığı bir değişimdir. İnsanların kaçışması kaosa bazen bir şirketin iflasına delalet edebilir. Bazıları için bu rüya eskinin tamamen yok olması, sonun başlangıcı ve bazı yeniliklerin eski olan her şeyi kişinin hayatından çıkarmasına işaret eder. Deprem bir binayı yıkıyor ise rüya sahibi bilmelidir ki bu yıkım aslında kaderin yeni olana yer açmasından başka bir şey değildir.

​Deprem bazen sosyal hayatı ya da toplumu etkileyebilecek derecede büyük değişimlerin yaşanmasına delalet edebilir. Sosyal felaketler, ekonomik krizler ya da toplumu derinden sarsacak veya çok büyük kitleleri ilgilendiren olaylara delalet edebilir. Eğer rüyada deprem çok büyük bir alanda görülüyor ise bu durum bazen siyasi felaketlere ya da istikrarın bozulmasına da işaret edebilir. Deprem bazıları için yeni bir şey için eski olanın tamamen yok edileceği sinyallerini verir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1686