Rüya tabiri ara

Rüyada Depremi Hissetmek

Nisan 11, 2019 - Okuma süresi: 5 dakika

Rüyada depremi hissetmek rüyayı gören kişinin yaşamında beklenmedik değişikliklerin olacağı şeklinde yorumlanır. Beklenmedik gelişmelerle kişinin yaşamı bambaşka bir şekle evrilir. Bu gelişmelerle kişi daha önce tecrübe etmediği hayırlı olaylara adım atar. Kişinin yaşamındaki gelişmeler, daha önceden planlanan ve arzu edilen gelişmeler değildir. Talih, önüne kişinin hayal dahi etmediği hayırları serer. Gelişen olaylar ve yaşam şartları kişi için çok olumlu ve mutluluk vericidir. Kısaca genel olarak rüyada görülen deprem beklenmedik hayırlı gelişmeler olarak tabir edilir.

Rüyada depremi hissetmek duyanları şaşkına çevirecek haberler alınacağının göstergesidir. İnsanlar ilk etapta şoka girecek, tepki gösterecek ancak zamanla kabullenecektir bu haberi. Rüyada evde olan deprem eve zarar veriyorsa ve evin duvarlarında göçük oluşuyorsa, bu; kişinin yaptığı planların sekteye uğrayacağı ve zamanında gerçekleşmeyeceği şeklinde yorumlanır. Evde depremden dolayı yangın çıktığını görmek ise, beklenen kötü günlerin habercisidir. Yeni gelişmelere gebe olan deprem, yangınla birlikte olunca atılan yeni adımların can sıkıcı bir evreye gireceği şeklinde tabir edilir.

Rüyada camide deprem olduğunu görmek: Rüyayı gören kişi hiçbir art niyet beslemeden yaptığı hareketler sonucunda istediği etkiyi elde edemeyecek ve bu durumdan fazlasıyla etkilenecektir. Bu olayların sonucunda ise birtakım ruhsal sıkıntılar yaşayacaktır. Kişi durumun düzelmesi için elinden geleni yapsa da bir işe yaramayacaktır. Rüyada yaşanan deprem nedeniyle cami yıkılırsa, bu; kişinin inancı uğruna işlediği amellerin kötü fıtratlı kişiler nedeniyle yanlış amaçlar için kullanılacağı şeklinde yorumlanır. Deprem nedeniyle minare yıkılırsa, bir din büyüğüne kötülük isabet edeceğini işaret eder.

Rüyada depremden kurtulduğunu görmek: Rüyayı gören kişinin arzuları uğruna her türlü cefaya katlanarak zafere ulaşacağı şeklinde yorumlanır. Kişi önüne çıkan engelleri her ne pahasına olursa olsun mutlaka aşar.

Rüyada Kabe’de deprem olduğunu görmek: Toplum içerisinde sözü dinlenilen, itibar gören ve sevilen bir şahsiyetin vefatı olarak yorumlanır. Bu vefattan dolayı halk büyük üzüntü duyar. Arkasından bolca hayır duası edilir.

Rüyada namaz kılarken deprem olduğunu görmek: Bu rüyayı gören kişinin atacağı yanlış hareketlerin simgesidir. Özellikle iş yaşamında tecrübelerinden faydalanılarak yardımları görülen kişiye karşı saygısız davranışlar sonucunda bu kişi ile aranın açılacağı ve uzun zaman arada soğukluk olacağı şeklinde tabir edilir. Namazda olan depremde dua ettiğini gören kişi, insanların iyi niyetlerini sömürerek, ustası olmadığı bir işte ustalık taslayarak insanları dolandıran kişinin yalanlarını ortaya çıkarır. Rüyayı gören kişi bu davranışından dolayı çevresindekiler tarafından desteklenir ve zarar gören kişilerin mağduriyetleri giderilir.

Rüyada deprem anını yaşadığını görmek: Rüyayı gören kişinin hem maddi hem manevi konularda hayırlı girişimler yapacağı, bunun sonucunda da büyük gelir elde edeceği şeklinde yorumlanır. Maddi olarak parasal zenginlik yaşarken, manevi olarak da insanlar arasında bir sevgi zenginliğine ulaşır.

Rüyada başkasının evinde deprem olduğunu görmek: Pek hayırla yorumlanmayan rüya, rüyayı gören kişinin çok yakınında bir ailede yaşanacak anlaşmazlığın ve ayrılığın ve ortaya çıkacak dedikoduların habercisidir. Başkasının evinde deprem sonrası oluşan yıkıntılar ise olabilecek trafik kazası olarak yorumlanır.

Rüyada gemideyken deprem olduğunu görmek: Beklenmedik uğursuz olayların habercisi olan rüya, kişinin ve yakın çevresinin hayati tehlikeyle karşı karşıya kalacağı olayların simgesidir. Deprem sonucu geminin battığını görmek, can sıkıcı ve üzüntülü olaylar, huzursuzluk ve ruhsal sıkıntılar çekileceği şeklinde tabir edilir.

Rüyada deprem olurken dua ettiğini görmek: Rüya sahibinin hayatında yeni ve hayırlı döneme gireceğinin göstergesidir. Girişeceği yeni işlerle insanlar arasında iyiliklerin yayılmasına vesile olur aynı zamanda rüya sahibinin toplum içinde itibarı artar.

Rüyada okuldayken deprem olduğunu görmek: Ailenin mahrem yaşantısına dair gizli konuları dışarıdan insanlarla paylaşan kişilerin varlığına dalalettir. Kişi rüyasında okuldayken deprem haberi aldığını görürse, bu aklında olan planları kimseyle paylaşmaması için bir uyarı niteliğindedir. Çünkü çalışmaları kıskanç kişiler tarafından baltalanmak istenilecek ve işleri zorlaştırılacaktır.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

4759