Rüya tabiri ara

Rüyada Deprem Olması Evlerin Yıkılması

Nisan 11, 2019 - Okuma süresi: 5 dakika

Rüyada deprem olması evlerin yıkılması gören kişi için bu, bir göç veya yolculuğa işarettir. Her iki durumda da rüyada deprem olduğunu gören kişi gittiği yeni yerden şuan ki kaldığı yere dönüş yapmayacaktır. Hamile kimseler için ise hamileliğini yorucu geçireceğini gösteren bir işarettir. Hastalar için ise hastalıklarının biraz daha devam edeceğine işaret eder. Devlet ile ilgili sorunları yada işleri olanlarda ise devlet işlerinin kötüye gitmesi demektir. Rüyada deprem olduğunu ve evin yıkıldığını görmek depremde yıkılmış olan evde kimler oturuyorsa onları ilgilendirecek olan bir rüyadır.Gerçek yaşamınızda enkaz olan evde kimler yaşıyorsa bu rüya onlarla alakalıdır.

Rüyada deprem olması ve çevrede herşeyin yıkılması, normal yaşantıda da rüya sahibinin çevresinde bir huzursuluk olacağı anlamına gelir. Bu huzursuzluk ev değil daha genel mahalle seviyesinde olabilir. Deprem olması evlerin yıkılması Çevreye şerli birinin dadanması ve etrafı rahatsız etmesi gibi durumlar söz konusu olabilir. İnsanların soğuk kanlılığını korumasında yardımcı olmak gerekebilir. Bazen de manevi açıdan rüyayı gören kişinin huzursuz olacağına işaret etmiştir bu yüzden rüyayı gören kişinin manevi çöküntüsü varsa onun üzerine gitmesi gerekir ve en kısa sürede düzeltmelidir.

Rüyada deprem olduğunu görmek ama kurtulmak ile ilgili bir rüya gören kişinin ilerleyen zamanlarda bahtının açılacağına bir göstergedir. Fakat bu şans her konuda olmamakla beraber, kısmete yönelik bir açıklık olabilir. Bu işareti değerlendirmek gerekir. Aynı zamanda ilişkiye kapılan bu kimse kendi başına hareket etmemeli ailesine de danışmalıdır. Bu rüyayı gören kimse bahtının açılmasının sonucunda kimsenin kalbini kırmamalıdır. İyi gibi yorumlanan bu rüyanın devamında kötü sonuçlar doğabilir.

Rüyada deprem olduğunu görmek ve sallanmak çok iyi yorumları olmayan bir olaydır. Rüyada depremde sallanmak rüyayı gören kişinin ani değişikliklere sebebiyet veren olaylar yaşayacağına işarettir. Ailesi ile ilgili ani karşılıklı bozulmalar. İşi iyi giderken ani bir tepki almak gibi sonuçlar doğabilir. Hareket ederken daha dikkatli olmalı ve bu an yükselişlerin daha kademeli tepkilerle yumuşatılması gerekir. Kalp kırıklıkları ve yorgun bir dönem rüyayı gören kişi için yakındır. Kendini bu konuda idare edebilmeyi bilmek onun açısından çok daha yararlı olacaktır. Rüyada depremde sallanmak rüya sahibinin zor günlerine işaret etmektedir.

Rüyada deprem neticesinde tüm binaların yıkıldığını görmek, aile büyüklerinden biri nedeni ile yaşanacak çok büyük bir sıkıntıya işaret eder. Aynı zamanda çok kişinin öldüğünü ve yaralandığını görmek, ülkede büyük felaketlerin ve sıkıntıların yaşanacağına da işaret eder. Rüyada deprem görmek genel anlamı ile kişiye hayatı ile ilgili verilen bir uyarının da habercisi sayılır.

Rüyada depremde sallandığı gören kişi psikolojik olarak bir bunalımda olabilir. En kısa zamanda bu bunalımının asıl sebebini bulmalı ve daha fazla çöküntü yaşamadan bu durumdan kurtulmalıdır. Sıkıntıların daha da artması insana zarar vereceği gibi insanın çevresine de büyük zararlar vermektedir.

Deprem görmek, aslında çok sık yaşanan bir durum değildir. Bu rüya, haber taşıyan rüyalardan biri olarak yorumlanır.Rüyayı gören kişinin yaşamında beklenen gelişme ve değişimlerin müjdecisidir.Bahsedilen haberler iş ya da eğitim hayatıyla ilgili olabileceği gibi aile içerisinde de maddi ve manevi gelişmelerle ilgili olması da mümkündür.

Yıkılan bir binanın altında kalan ve sonradan kurtulduğunu gören kişi, uzun süredir devam eden bir sıkıntısını çözüme kavuşturur ve borçlarından da kurtulur. Kendi çabasıyla değil de, birilerinin yardımı ile depremden kurtulduğunu gören kişi, hiç beklemediği birinden önemli bir yardım görür.

Depremin yorumlanması açısından kişinin deprem esnasında nasıl bir durumda olduğu, çevresinde bulunan nesne ve kişiler ya da deprem anı ve zamanı da önem arz taşır.Rüyanın yorumu haricinde, hayatta içinde bulunduğumuz değişim süreçleri pek çoğumuz için elbette korkutucudur.

Özellikle de maddi açıdan rahat olunan, iş ya da aile konularında sorunsuz olan dönemlerde iniş çıkışlar yaşanması daha büyük korkular beslememize yol açabilir.Tüm olumsuz değişimler esnasında hazırlıksız olma hali, bilinçaltında korku yaratır ve bu korkular rüyalar aracılığıyla kendini gösterecektir.Zaten gördüğümüz rüyaların temelinde bilinçaltında yer alan duygu, düşünce, endişeler ve kaygılar yer alır.

Rüyasında depremde yıkılan binalar gören kişi iş yaşamını sona erdirir. Yıkılan bina görmek aynı zamanda evli kimselerin eşlerinden ayrılacağına da yorulur. Sadece binanın çatısının yıkıldığını gören kişi hanesini taşır. Binanın yıkıldığını ve kendisinin de altında kaldığını gören kişi, borç batağına düşer ve tüm işleri alt üst olur. Çaresizlik içinde kalınacağının da işaretçisi olan rüya, aynı zamanda kişinin kimseye güvenemeyeceği bir ortamda bulunduğuna da işarettir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

3145