Rüya tabiri ara

Rüyada Denize Düşmek

Nisan 6, 2019 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada denize düşmek, rüya sahibi için bolluk ve berekete delalet eder. İş hayatında bir anda konumunun yükseleceğine ve bu sayede tüm hayatı boyunca rahat edeceğine rivayet edilir. Denize düştüğünü gören kişi için hayırların oluşacağı söylenir. Kişinin maddi sıkıntısının biteceği için geri kalan yaşamında rahata ve huzura ereceğini, elinin bollaşarak kafasının rahat edeceğini ve yaşadığı olumsuzlukların son bulacağını işaret eder. Ferahlığa, mutluluğa ve esenliğe delalet eder. Kişi hem özel hayatında hem de iş hayatında mutluluğu yakalayacağı şeklinde yorumlanır. Derin bir suya düştüğünü fakat dibini göremediğini gören kişiyi hayatında ummadığı kısmet bekliyor. Bu kişi çok fazla dünyalık nimet elde eder ve zengin olur çünkü dünya çok büyük ve derin bir denizdir. Rüyada suya düştüğünü gören bir kişi sevinç, mutluluk ve nimete kavuşacağına işaret edilir.

Rüyada denize düştüğünü ve kurtulduğunu görmesi, tüm dertlerin, sıkıntıların, borçların son bulacağına ve bu rüyayı gören kişinin o günden sonraki hayatının hep bu esenlikler içinde geçeceğine rivayet edilir.

Rüyada arabayla denize düştüğünü görmek, kişinin hiçbir kişiyle paylaşmadığı sırlarının olduğuna ve bu sırları kimseyle paylaşmak istemediğine işarettir. Kişinin bu sırları daima örtbas ederek gizlediği ve açığa çıkmasından korktuğuna işaret olunduğu rivayet edilir.

Rüyada denize düştüğünü ve yüzdüğünü görmesi, rüya sahibinin çok güçlü bir iradeye sahip olduğuna ve her türlü zorlukların üstesinden gelerek düzlüğe çıkabileceğine işaret eder

Olumsuz bir durum karşısında veya karşılaşılan bir zorluk karşısında cesaretini toplayarak o sıkıntıyı tek başına çözebileceğine ve karakterinin güçlülüğüne işaret eder.

Rüyada denize düşen birini kurtardığını görmek, herhangi bir olay karşısında zor durumda kalacağına ve bir anda toparlanarak bu zorluğu yeneceğine ve sonucunda istediğini elde edeceğine işaret edilir.

Rüyada denize girmek, oldukça güzel ve makbul bir rüyadır. Mutluluk verici güzel olayların yaşanacağına, rüya sahibinin o anda isteyip de yapamayacağı bir amacının olmayacağına, önündeki hedeflere emin adımlarla ilerleyerek bir bir başaracağına ve gün geçtikçe bu başardıklarının vereceği cesaretle daha pozitif ve güçlü bir karakter sahibi bir kişiliğe bürüneceğine işaret eder. Rüyayı gören kişinin önünün açık olduğuna ve bu yüzden de ileri ki hayatında da başarılı ve mutlu bir yaşam süreceğine delalet eder.

Rüyada gece denize düştüğünü görmek, rüyanın sahibi olan kişinin önünde çok zor bir hayatın olduğunu ve bu zorlukları müthiş bir hamle ile atlatacağını ve kısa süre içerisinde tüm zorlukları tek tek geçeceğine işaret eder. Arıca büyük bir kolaylığa kavuşacağına ve yaşadığı bu zorlukların bir daha hayatına gelmeyeceğine ve ileri ki hayatında daha başarılı ve mutlu olacağına işaret eder. İş hayatında terfi alacağına , sözünün daha etkili olacağına ve dinleneceğine, belirli konumlara gelerek hem madden hem de manen hayatında mutluluğu yakalayacağına işaret edilir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

3751