Rüya tabiri ara

Rüyada Denize Dalmak

Mayıs 8, 2019 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada denize dalmak, pek hayır değildir ve uğursuzluk olarak yorumlanır. Rüya sahibinin başına büyük bir dert geleceğine ve işin içinden çıkamayacağına yorumlanır. Kişinin malını kaybedeceğine, sağlığının bozulacağına ve sıkıntı günlerin geleceğine işaret eder. Her kim bu rüyayı görmüş ise kendine çok dikkat etmesi gerekir ve olası belalara karşı hazırlıklı olması önerilir. Bu rüya sahibine mutsuzluk ve tatsızlık getirecektir. Maddi anlamda bütün servetini kaybedeceğine veya malını mülkünü hayırsız bir işe harcayıp elinde avucunda olanını kaybedeceğine işaret eder.

Rüyada denize dalmak ve yüzmek ise bütün sıkıntılar ile mücadele edecek gücünüz olduğuna rivayet edilir. Ancak bu gücün size bir faydası olmayıp, pişman olacak işlerin gerçekleşeceğine yorumlanır. Rüya sahibinin gözünün kara olduğuna ve karşısına çıkan tüm kişilerin konuşmalarının faydasız olduğunu anlatır. Sizin yanlış yapmanızı istemeyen bazı arkadaşlarınız olduğuna ama sizin onları dikkati almayı burnunuzun dikine gideceğinize işarete der

Rüyada denize dalmak savunmasız durumlarda kalacağınıza ve kendinizi ifade edemeyip bazı yanlış anlaşılacak olaylara karışıp olumsuz tepkiler alacağına rivayet edilir. Her kim rüyasında denize daldığını görürse boyunu aşacak bazı olumsuzluklar için de bulunacağınıza ifade edilir. Bu rüyanın tabiri çok da hoş olmamaktadır ve kişinin üzüleceğini ifade etmektedir. Ancak rüyayı gören kişinin tedbirli davranması ve olacak olaylara hazırlıklı olması en doğrusu olacaktır.

Rüyada denizin dibine dalmak ise rüya sahibinin kötü bir olay ile karşılaşıp olayla fevri davranacağına rivayet edilir. Bu rüyayı gören kişinin başın da inanılmaz derece de büyük bir sıkıntı olacağına ve bir türlü çözüm bulamayıp hastalanacağına işaret eder. Denizin dibine dalmak, rüyayı gören kişinin her işinde başarısız olacağına, yanlış kişiler ile arkadaşlıklar kurulacağına ve bu arkadaşlıkların rüya sahibini olumsuz yönde etkileyeceğine işaret eder.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

5194