Rüya tabiri ara

Rüyada Denize Bakmak

Mayıs 8, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada denize bakmak ender görülen rüyalardan biridir. Rüyasında bunu gören kişinin başarıya ulaşacağı anlamına gelmektedir. Bir çok yorumcu tarafından hayra, berekete yorumlanan bir rüya olmakla beraber, iş yaşamında da çok çalışan ve bu çalışkanlığının mükafatını uzun zamanda da olsa kesinlikle alacağına delalettir.

Ayrıca rüyada denize baktığını gören kişinin hayatın bu günden sonra huzur, mutluluk ve refah içinde geçer. Aynı zamanda büyük kazançlara ve zenginliğe işaret olarak görülen rüyalar arasındadır. Bununla birlikte bu rüyanın sahibinin çok sevgi dolu, merhametli, duygusal olduğu ve bu yönlerinin sürekli olarak ağır bastığı söylenmektedir. Bu rüyayı görmüş olan kişinin yeni taşıyacağı insanlarda çok hayırlı ve iyi insanlar olacaktır.

Rüyalar bir çok insan tarafından yorumlanmaktadır ancak çoğu uydurma ya da bir kaç gerçek bilginin altını doldurmak şeklinde yapılıyor. Gerçek yorumlayanların içinde birde diyanetin kendi öngörülerine bağlı olarak yaptığı yorumlar bulunmaktadır. Özellikle İmam Nablusi’nin rüya yorumlarının gerçek olduğu rivayet edilir. Bu rüyayı gören kişi için şöyle yorumlamıştır; Rüyayı gören kişi başarılı, ahlaklı, merhametli, çalışkan bir iş adamı olacaktır. Bunun yanında rüya sahibinin çok büyük bir devlet adamı olacağı, çok başarılı olacağı, büyük başarılı işlere imza atacağı ve başarısızlıklarla karşılaşmayacağı söylenir. Özellikle baktığı su temiz ve berrak ise bu daha da güzel ve hayırlı bir rüya olduğuna işarettir.

Temiz su bütün dert ve tasayı alır götürür rahatlık ve refahı getirir.

Üzüntüler, kederler, maddi, manevi sıkıntılardan kurtulur aydınlığa çıkar. O zamana kadar iş hayatında yaşamış olduğu zorlukları sanki yaşamamış gibi onlardan kurtulacak ve maddi olarak refaha çıkacak. Rüya sahibi rüyayı gördükten ne uzun ne de kısa bir süre sonra büyük zenginliğe kavuşacak, hatırı sayılır ve saygın bir kişilik haline gelecektir. Mutluluğun ayaklarına geleceği ve tüm hayatının her alanında oldukça mutlu olacağına ve bu şekilde hayatını sürdüreceğine rivayet edilir. Özellikle rüyayı gören kişinin kimseye anlatmaması sadece tabirine kendisinin bakması daha fazla bereket ve kısmetinin olduğu söylenir.

Rüyada denize bakmak berrak deniz görmek sizin yükseleceğinize ummadığınız, beklemediğiniz hayırlı haberler alacağınıza sıkıntılarınızın bir anda çözüme kavuşacağına işaret eder. Kişi rüyasında denize baktığını görüyor ise şayet karamsarlıkları artık bir kenara bırakmalı, gelecek huzurlu ve mutlu günleri beklemeli, kendisine gelecek yeni arkadaşlıklara ve iş tekliflerini mutlaka reddetmeden önce bir kez gözden geçirmeli ve fırsatları kaçırmamalıdır. Ayrıca çok fazla duygusal olduğundan dolayı bu yönünün de kötüye kullanılmasına izin vermemeli ve yufka yüreklilik edip kimsenin lafıyla hareket etmemelidir. Bu rüyadan sonra rüya sahibi hayatındaki belirgin değişiklikleri ve kısmetleri kısa zamanda fark edecektir.

Yeni işe başlamış olanlar için ise bir anda yükseleceklerine üstlerinden büyük takdirler alacağın iş yerinde çok sevileceğine ve sayılacağına rivayettir. Bol kazançlı günler kapınızı çalmak üzere demektir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1500