Rüya tabiri ara

Rüyada Denizden Kum Çıkarmak

Nisan 18, 2019 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada Denizden Kum Çıkarmak rüya sahibinin gereksiz kuşkulardan uzak durarak, ruhsal açıdan dinlenerek kendini yeniledikten sonra kaldığı yerden devam etmesini anlatan bir rüyadır. Rüya sahibinin aşırı tedirgin ve gereksiz yere şüpheci oluşu sosyal hayatında bazı sorunların yaşanacağı anlamına gelir. Aynı zamanda bu rüya kişinin iş hayatında mutsuz olacağına ve sorunlar yaşayacağına yorulur. Rüya sahibinin aşırı şüpheci oluşu çevreden çok kişinin kendisine zarar vereceğine delalet eder. İnsanların kötü niyetli olduğunu düşünerek ve bu düşünceye inanarak olaylar karşısında mantıksal dışı düşünmeye, davranmaya başlayacağına yorulur. Bu rüya kişinin gereksiz kuşkularından ve evhamlarından kurtulması için uyarı niteliğindedir. Aile içinde bile en yakınındaki kişilerin davranışları altında şüpheci nedenler aramakta ve bu davranışlarından ötürü insanları zan altında bırakmaktadır.

Rüyada denizden kum çıkarmak, rüya sahibinin küçük olayları büyüterek yanlış işlerin peşinde koşacağına delalet eder. Geleceği ile alakalı plansız hareket edeceğine ve atacağı yanlış adımların kendisini zarara götüreceğine yorulur. Hayali kurulan ve beklentisi yüksek olan konularda kişinin elinin boş döneceğine, kişilere karşı güven kaybı yaşanacağına ve özellikle ticaretle uğraşan kişilerin kazanç kaybı yaşayacağına, itibar bakımından zarara uğrayacağına alamet eder. Rüya sahibinin gereksiz işlerle uğraşması kendisine hem zaman kaybettirecek hemde para kaybına uğratmasıyla beraber sorumluluklarını da ihmal ettirecektir.

Rüyada deniz kumuna gömülmek, rüya sahibinin yaşayacağı ciddi sağlık problemleri nedeni ile iş hayatı sekteye uğrayacaktır. Maddi konularda gücünü kaybedecek ve aile içinde gerekli kararları alamayacaktır. Rüya sahibinin onur kırıcı davranışlara ve sözlere maruz kalacağına yorumlanır. Kişinin iş hayatında kısmetleri kapanacak ve uzun bir süre işinde duraklama olacaktır buda bir müddet maddi sıkıntı yaşayacağına alamet eder.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

16706