Rüya tabiri ara

Rüyada Denizde Yüzdüğünü Görmek

Mart 11, 2019 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada denizde yüzdüğünü görmek sürekli çıkılacak seyahatlere işaret edecektir. Rahat bir şekilde yüzdüğünü gören kişiler maddi ve manevi başarılara imza atacaktır. Denizde uzun süreli yüzmek daha fazla başarıyı anlatırken, kısa süreli yüzmek küçük başarıları anlatmaktadır.

Rüyasında yüzerken sahile çıkıldıysa, hasta olanın iyileşmesine, darda olanın rahatlamasına, fakir olanın zenginleşmesine, derdi tasası olanların ise ferahlamasına yorulmalıdır. Bu kişiler için sıkıntıdan uzaklaşmak, kurtuluşa ermek olarak yorumlanmalıdır. Denizde yüzerken kaybolduğunu gören kişi, ömrünün sonuna geldiğini düşünmelidir.

Bazı yorumculara göre denizde yüzmek keder ve sıkıntılara girileceğine, hastalanmaya işaret etmektedir. Denizden yüzmeden çıkmak keder ve sıkıntılardan kurtulmaya, rahatlamaya verilen işaretlerdir. Kişi hastaysa şifa bulacağını müjdelemektedir.

Kendini denizde yüzerken görmek, bir işten ayrılmak için verilen çabalarla yorumlanır. Ne kadar fazla çabalıyorsanız, o kadar fazla zahmet çekeceğinizi düşünebilirsiniz. Sahilin uzaklığı da zorlukların oranına bağlanmalıdır. Uzak bir sahil daha meşakkatli yollardan geçmeye, yakın olan sahil kolaylıkla bu işin üstesinden geleceğinize verilen işaretlerdendir.

Başka bir yoruma göre, yüzmek başarılı sonuçlanacak iş seyahatlerine işaret etmektedir. Yüzdüğünüz suyun kirli olması, kötü yollarla elde dilecek paralara, suyun dibinden yüzmeniz gizli yaptığınız işlere yorumlanacaktır. Berrak tertemiz sularda yüzmek, sizlere başarıyı, mutluluğu ve huzuru getirecektir. Yerin altındaki denizde yüzdüğünü gören, ticaretle uğraşıyorsa büyük bir işe girişir, değilse büyük bir makama getirilir. Suda yüzerken korkmak hapis veya hastalıkla yorumlanır. Yüzdüğünde korkuya rağmen, cesaret duyuyorsa bu kötü işlerden selametle çıkar. Yüzmek için denize giren ve kaybolan kişi helak olacağını anlamalıdır. Suyun kendisini örttüğünü, kaybolduğunu gören şehitlik mertebesine ulaşacaktır. Bazı yorumculara göre bu hataları bol olan kişilerin vefat haberi olarak yorumlanır.

Rüyada denizde yüzdüğünü görmek, her şeyiyle değerlendirilmelidir. Rüyalar bizlere ışık olsun diye gösterilirler. Doğru ve bilinçli yorumlananlar her zaman hayırlıdır. Rüyalarınızı hayra yorunuz, hayırlı sonuçlansın.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1713