Rüya tabiri ara

Rüyada Denizde Boğulmak

Nisan 6, 2019 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada denizde boğulmak, günah işlemeye ve Allah’ın emirlerine karşı gelen davranışlarda bulunmaya yorumlanır. Rüyada boğulduğunu gören kişinin, günah işleyeceği ve kötülük yapacağı dalalet edilir. Suda boğulmak, işlenen günahlar ve yapılan hatalar sonucunda azap çekme anlamına gelir. Denizde ya da suda boğulmanın dışında, rüyada öksürürken ya da su içerken boğulmak, uzun ve refah dolu bir hayata işarettir. Rüyada denizde boğulmak ve ölmek bir başka rivayete göre, başarılı ve huzurlu bir yaşama yorulur.

Rüyada suda boğulmak ya da suda boğulan birini görmek ise, rüya tabircileri tarafından son derece olumsuz yorumlanır. Başka birinin suda boğulduğunu gören kimsenin bir yakınını kaybedeceği ya da bir kaza geçireceği dalalet edilir. Allah’a inanmayan birinin suda battığını ya da boğulduğunu görmek ise, kişinin imana geleceği şeklinde yorumlanır. Eğer sudan kurtulan kimsenin üzerinde yeşil renkli kıyafet varsa, bu da, imana, ilime ve ibadete yorulur. Suya batıp kurtulduğunu görmek ise yapılan hatalardan ders alındığı şeklinde yorumlanır.

Rüyada denizde boğulmak ve sonra kurtulduğunu görmek ise oldukça olumlu yorumlanır. Boğulmaktan kurtulduğunu gören kişi, bekar ise yakın zamanda evlenir, evli ise ailesinde huzur ve şefkat bulur. Temiz suda boğulduğunu görmek yine olumlu yorumlanırken, kirli suda çırpındığını görmek, kötülükler ile mücadele anlamına gelir.

Kendinizi rüyanızda boğulurken gördüyseniz, bu sahip olduğunuz sorumlulukların sizi çok fazla yorduğuna işarettir. Rüyada nefes alamadığınız için boğulduğunuzu görmeniz ise sorumluluklarınızı daha fazla taşıyamayacağınıza ve bunların sizi son derece yıprattığı anlamına gelir. Rüyada denizden boğulmak olumsuz anlamlar taşırken; boğulurken kurtulduğunuzu görmeniz ise, çok iyi yorumlanırken; yüklerinizden kurtulacağınız manasına gelir. Bunun yanı sıra rüyada boğulurken kurtulmak; bereket ve bolluk içinde bir yaşam, huzurlu bir evlilik ya da başarılı bir iş hayatına kavuşacağınız şeklinde yorumlanmaktadır.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

660

Rüya Sitesi Linkleri