Rüya tabiri ara

Rüyada Deniz Üzerinde Yürümek

Rüyada deniz üzerinde yürümek kişinin iman kuvvetinin dahada artacağına yorulur. Kişinin dünya zenginliklerini bir kenara atarak huzuru iç dünyasında bulacağına delalet eder. Kişinin sıkıntılardan kurtularak rahata ereceğine yorulur. Rüya sahibinin i...

Rüyada deniz üzerinde yürümek kişinin iman kuvvetinin dahada artacağına yorulur. Kişinin dünya zenginliklerini bir kenara atarak huzuru iç dünyasında bulacağına delalet eder. Kişinin sıkıntılardan kurtularak rahata ereceğine yorulur. Rüya sahibinin işiyle alakalı aile bireylerinden yada yakın bir dostundan yardım alacağına işaret eder. Böyle bir rüya gören rüya sahibinin önü açılır ve işleri hep yolunda gider. Aynı zamanda kişinin bir yerden bir yere tatil amaçlı seyahat edeceğine işaret eder. Rüyada denizin üstünde batmadan yürümek kişinin işindeki başarılarından dolayı rütbe alacağına da yorulur.

Rüyada deniz üzerinde uçmak kişinin elde ettiği kazancın artacağına işaret eder. Rüyada görülen deniz çoğunlukta iyiye ve hayra yorulur. Kişinin maddi ve manevi hayatta yükseleceğine bu sebepten dilediği her şeyin gerçekleşeceğine tabir eder. Rüya sahibinin elde ettiği kazanç ile mekan değişikliği yapacak ve yeni bir eve taşınacak yada işinin yerini değiştirecektir. Kişi yeni ortamlara girerek hayatının eksiği olan ruh ikizini bularak yeni bir yaşamın kapılarını aralayacaktır.

Rüyada deniz üzerinde koşmak cüsseli, heybetli, kuvvetli bir dünya adamına ve onun adaletli yönetim düzenine alamet eder. Kişinin hayatı boyunca arzu ettiği ve edeceği her şeyin gerçek olacağına yorumlanır. Kişinin büyük bir devlet adamıyla tanışacağını yada kendisinin gayret ve çabalarıyla büyük mevkilere ereceğine işaret eder. Aynı zamanda rüyasında deniz gören kişi için Allah katında mala ve mülke nail olacağına delalet eder.

Rüyada denizin üstünde yatmak rüyayı gören kişinin hayattan istediği herşey gerçekleşecek, amaçlarına çabuk ulaşıp, zengin hayatın keyfini çıkaracağına işaret eder. Rüya sahibi işinde başarıya ulaşacak ve olmak istediği yere çok çabuk ulaşacaktır. Zengin ve renkli hayatın kapılarını aralayacak, bütün sıkıntılarından bir çırpıda kurulacaktır.

Rüyada denizin üstünde oturmak kişinin ihtiraslı bir şekilde işlerine dört elle sarılacağına yorulur. Kişinin işine olan tutkusunun aşırıya kaçmadığı sürece mutlu olacağına lakin işten başka bir şey düşünemeyecek duruma geldiğinde ise ruhsal bozukluklar yaşayacağına işaret eder. Aynı zamanda kişinin sıkıntılı günleri geride bırakarak rahat bir yaşam süreceğine yorulur.

Rüyada denizin üstünde uyumak rüya sahibi hem maddi hemde manevi bakımdan feraha ulaşacaktır. İş hayatında kazancı artacak, aile içinde huzuru bulacak ve gönül ilişkilerinde mutlu olacaktır. Kişinin kendini geliştireceği ve eğiteceği eğitimlere, burslara katılacağına yorulur. Kişinin bilgi dağarcığını geliştireceğine yorulur.