Rüya tabiri ara

Cover Image

Deniz Suyu

Temmuz 10, 2017 - Okuma süresi: 6 dakika

Rüyada deniz suyu görmek, rüyada görülen deniz suyu kişi için rızka ve kısmete işaret ederken deniz suyunun şeklide dileklerinin gerçekleşip gerçekleşemeyeceğine yorumlanır. Rüyasında deniz suyu gören kimse, sıkıntılarından arınarak maddi ve manevi anlamda rahata ere. Bu rüya kişiler için kurtuluşa işaret olup hastalıkların son bulmasına, tutuklu mahkum kimselerin özgürlüğüne kavuşmasına tabir edilir. Rüyada deniz suyu görmek, aynı zaman da hak elde etmeye, alın teri dökülmeden kazanılan mala, kazanç kapılarının açılmasına işaret edilir.

Rüyada Deniz Suyu Görmek Ne Demek?

Rüyada deniz suyu görmek, deniz suyu rüyası olumlu olmakla birlikte suyun şekline göre farklı anlamlar da ifade edilir. Rüyada kirli bulanık deniz suyu görmek, başarısızlıklara, kötümserliğe yorumlanırken, berrak temiz deniz suyu görmek ise şans kapılarının açılıp başarılı süre gelen hayata işaret eder. Rüyada deniz suyu görmek, başka bir değişle hane içinde hastalık geçiren sevdiğiniz kimsenin tüm rahatsızlıklarından kurtularak sağlıklı hayata kavuşacağına ifade edilir.

Rüyada Bulanık Deniz Suyu Görmek

Rüyada bulanık deniz suyu görmek, kişinin kuşkucu özelliğe girdiği her işte kılı kırk yaparak konuları ele almasına yorumlanır. Rüyasında bulanık deniz suyu gören kimse, geçmişte yaşadığı hatalardan ders almış hayatı mantık kararları çerçevesinde yürüten kimselerdir

Rüyada Temiz Deniz Suyu Görmek

Rüyada temiz deniz suyu görmek, hayırlı kısmete, bereketli kazanç elde etmeye, sevdikleriniz kimseler ile eğlenceli ortamlarda hoş muhabbetlere nail olmaya yorumlanır. Bu rüyayı gören kimseler, durağanlıktan ve sıkıntılardan uzak geleceğe ait beklentisi olmayan hayatı olduğu gibi yaşayan eğlenceli pozitif kimselerdir.

Rüyada Dalgalı Deniz Suyu Görmek

Rüyada dalgalı deniz suyu görmek, rüyayı gören kişinin iş hayatının göstermiş olduğu acımasızlıklar karşısında mücadele ederek kendisini ve ailesini kötülüklerden uzak tutmaya çalışacağına yorumlanır. Rüyasında dalgalı deniz suyu gören kimse gözü kara, her tülü kötülüğe karşı dik durabilen güçlü iradeye sahip kimselerdir.

Rüyada Kirli Deniz Suyu Görmek

Rüyada kirli deniz suyu görmek, helal yollarla elde ettiğiniz kazançlarınızı müfak sokmaya çalışan çevrenizdeki kötü niyetli kimselere yorumlanır. Bu rüyayı gören kişiler her türlü kötülüğe hazırlıklı elde ettiği kazançlarını yatırım işinde kullanarak gelebilecek her türlü zararlara karşı önlem alan kimselerdir.

Rüyada Deniz Suyu İçmek

Rüyada deniz suyu içmek, rüyada içilen deniz suyu olumlu anlamda kişiye etki ederken deniz suyunun birden fazla anlam taşımasıda bazı yorumlarda olumsuzluğa ve kötülüğe ifade edilir. Rüyada bulanık deniz suyu içmek, harama el uzatmaya, rüyada temiz  deniz suyu içmek, helal yollarla kazanılan mala, tuzlu ya da acı deniz suyu içmek, gözü aç cimri kimselere tabir edilir. Rüyada deniz suyu içmek, aynı zaman da kişinin boğazından geçecek olan helal rızka tabir edilir.

Rüyada Deniz Suyu Yutmak

Rüyada deniz suyu yutmak, kişinin zorluk çekmeden kolay yollarla elde edeceği malına yorumlanır. Rüyasında deniz suyu içen kimse, hayata yönelik her türlü zorluğu göze almış gözü kara, hırsları uğruna bir çok zorluğa göğüs gelebilen kimselerdir.  Rüyada deniz suyu yutmak, bazen de içine atmaya, sessiz kalmaya, yapılan kötülüğe boyun eğmeye tabir edilir.

Rüyada Deniz Suyu İle Yüzünü  Yıkamak

Rüyada deniz suyu ile yüzünü yıkamak, kişinin sevdikleri kimselerle uzun  zamandır süregelen küslüklerin in son bulup aileye neşe katacak güzelliklerin yaşanacağına yorumlanır. Rüyasında deniz suyu ile yüzünü yıkadığını gören kimse, kul hakkına girdiği insanlardan helallik alarak girdiği günahlardan dolayı pişmanlık duyar.

Rüyada Deniz Suyu Görmek Alimlerin Açıklamaları?

İhya Yorumu, rüyada deniz suyu görmek, rüyada görülen deniz suyu açılan kısmet kapılarınıza, murada ermeye, çıkılan hayır yoluna, adalete yorumlanır. Bu rüya kişi ya da kişiler için kurtuluşa nitelenip yakın zaman da mevki ve makam sahibi olacağınıza işaret edilir.

Diyanet Yorumu, rüyada deniz suyu görmek, evlilik yolunda önemli adımlar atmaya, sevdiğiniz kimselerle mutlu olacağınız törenlerde yer almaya, sizin için hayır getirecek rızkları peşinde koşmaya işaret edilir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

294