Rüya tabiri ara

Cover Image

Demir Parmaklık

Ocak 9, 2020 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada Demir Parmaklık Görmek

Rüyada demir parmaklık görmek, demir parmaklık rüyası yaşanılan zor hayata, stres ve sıkıntıya, acı ve kedere, hastalığa, geçim sıkıntısına işaret etmektedir. Bu rüyayı gören kimseler, gerek iş yaşamlarında gerekse özel hayatlarında çok ağır yüklere tabi tutularak yaşadıkları hayattan hiç bir anlam ve değer görmeden varlıklarını sürdürmek zorunda kalırlar. Rüyada görülen demir parmaklık tabiri bazen de otoriter, güçlü, lider, bulunduğu her ortama ayrı hava katan, insanların çekinerek yaklaştığı kimselere yorul maktadır. Bu rüyayı gören kişiler, hayatın sadece kötü yanlarını yaşamış, geçim sıkıntısını yakasından atamamış, stresin ve sıkıntısının yanı sıra vücut direncini de önemli derecede etkileyecek yorucu işlerde görev almışlardır. Bu rüyayı gören kimselerin hayattan fazla beklentileri olmadığı gibi elde ettikleri kazançlara da şükretmesini bilen temiz huylu kimselerdir. Demir parmaklık rüyası hakkında son olarak ta kişinin pişmanlık duyacağı bir yanlışa sürüklenerek kendisini ve ailesini zora sokacağına, hakkında suçlama kararı çıkacağı şeklinde söylentiler söyleyebiliriz.

Rüyada Demir Parmaklıklı Kapı Görmek

Rüyada demir parmaklıklı kapı görmek, demir parmaklıklı kapı rüyası otoriter düzene, disipline, bulunduğunuz yerin kurallarına göre davranmaya, yaşayış tarzınıza ve hayata yönelik attığınız adımlara yorumlanmaktadır. Rüyasında demir parmaklıklı kapı gören kimse, hayalleri ve idealleri için mücadele vererek hayatını güzel kılacak ve anlam katacak her bulgunun içinde yer alır. Bu rüya aynı zaman da devlet erkanı ya da resmi daire içinde önemli bir işte yer alacağınıza gösterir.

Rüyada Demir Parmaklıklı Pencere Görmek

Rüyada demir parmaklıklı pencere görmek, bu rüya kanun gücüne riayet eden, toplumun ve düzenin sağlamış olduğu kurallar çerçevesinde yaşamını sürdüren kimselere yorulur. Bu rüyayı gören kişiler almış oldukları kararların arkasında net durarak yaşamlarının hiç bir karesinde hataya ve yanlışa yer vermezler.

Rüyada Tel Örgü Görmek

Rüyada tel örgü görmek, tel örgü rüyası çıkılacak yorucu iş seyahatlerine, ailenizden ve sevdiğiniz insanlardan ayrı geçireceğiniz günlerinize yarım kalan hikayelerinize yorumlanmaktadır. Rüyalarında tel örgü gören kişiler, bir çok konuda başarılı olsalar da söz konusu aile olduğunda hiç bir şeyin ondan üstün olmadığı kanısına varır. Bu yüzdendir ki sevdiği kişilerden uzakta yaptıkları işlerde beklenileni sağlayamazlar

Rüyada Parmaklık Görmek

Rüyada parmaklık görmek, kapana kısılmak şeklinde olumsuz anlamlar çağrıştıran rüya kişinin istenmeyen durumlara sürüklenerek ciddi sıkıntılarla boğuşa cağına yorumlanır. Bu rüyayı gören kişiler manevi anlamda zararların dışında maddi anlamda da kazancına göz koyan kimselerle uğraşmak zorunda kalır. Parmaklık rüyası, insanlara ve çevreye zarar vermeye, ilerde pişmanlık duyulacak hatalara düşmeye, özgürlüğünüzün son bularak hapis hayatı yaşamaya ifade edilir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

2656