Rüya tabiri ara

Cover Image

Demir Kapı

Ocak 5, 2020 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada Demir Kapı Görmek

Rüyada demir kapı görmek, demir kapı rüyası bitmek tükenmek bilmeyen kazanç kapısına, bulunulan her ortamda başarı elde etmeye, kısmetin günden güne çoğalmasına yorumlanır. Rüyasında demir kapı gören kimseler, hayatlarının şoklarını yaşayacak eğlenceli ve güzel anlar içine girerek yaşamlarının her anına farklı heyecan ve eğlence getirirler. Demir kapı sembolü, bazen de mevki ve makama, iş fırsatlarına, günden güne büyümeye, ticari anlamda isim yapabilme başarısını elde etmeye ifade edilir. Rüyada demir kapının yüzüne doğru açıldığını gören kimse, hayal denecek kadar güzel olan fırsatlara nail olup kendisine sunulan hayattan ve nimetlerden dolayı mevlaya her daim şükreder. Rüyada görülen demir kapının dış yöne doğru açılması ise pişmanlığa, elden kaçacak fırsatlara, ilerde çok üzüleceğiniz anlar yaşayacağınıza sembol edilir. Bu rüyada kişi boş hevesler uğruna kazandığı bir çok malını bir bir kaybeder. Rüyada görülen demir kapı sembolü, son olarak ta güçlü sağlam aile yapısına, sevgi ve saygıya, hoş görüye, insanlar arası hoş diyaloglara ifade edilir.

Rüyada Büyük Demir Kapı Görmek

Rüyada büyük demir kapı görmek, rüyada görülen büyük demir kapı zorlukları, sıkıntıları, zahmetli geçecek hayatı, sizi bekleyen hayatı içerir. Rüyasında büyük demir kapı gören kimseler, sonunda mutlu olacakları bir uğraşın içine girerek bu yolda hem kendilerinden hem de sevdiği kişilerden ödün verirler.

Rüyada Demirden Saray Kapısı Görmek

Rüyada demirden saray kapısı görmek, bu rüya devlet makamına, itibar ve saygınlığa, sözü geçen kimse haline gelmeye, iş hayatınızda kısa zaman da yükseleceğinize yorumlanır. Rüyasında demirden yapılmış saray kapısı gören kimseler, zahmetsiz yollarla büyük servete ve kazanca ulaşarak yaşam kalitelerini her haliyle daha da güzel hale getirirler.

Rüyada Demir Kapıyı Açtığını Görmek

Rüyada demir kapıyı açtığını görmek, bu rüya iktidar sahibi güçlü kudretli kimselere yorumlanır. Bu rüyayı gören kişi ya da kişiler otoritesi ile bir çok zorlukların üstesinden kolay yollarla gelerek kendisine unutma besleyen insanları hayal kırıklığına uğratmazlar. Rüyada demir kapıyı açtığını görmek, bazende mevki ve makama, şan ve şöhrete, mertebeye ulaşmaya delalet edilir.

Rüyada Siyah Demir Kapı Görmek

Rüyada siyah demir kapı görmek, rüyada görülen siyah demir kapı karşınıza çıkacak olan fırsatlara, elinize geçecek bir miktar paraya kısa zaman da zengin olabilme fırsatını yakalamaya yorulur. Rüyalarında siyah demir kapı gören kişiler, kötü huyu kişilerle birlikte olsalar da bu kişilerden zarar görmek yerine faydalı bir çok yardım göreceklerdir. Rüyada beyaz demir kapı görmek ise yorgun düşmeye, yorucu hayat karşısında pes etmeye, eski gücünüzü kaybederek hayata daha ılımlı ve geriden bakma yoluna gitmeye sembol edilir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

503

Rüya Sitesi Linkleri