Rüya tabiri ara

Rüyada Demir Görmek

Kasım 30, 2018 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada demir görmek, açık zihne, sağlıklı yaşama ve beden sağlığı yerinde olan cüsseli kişilere dalalet eder. Bu rüyayı gören kişinin soğukkanlı bir kimse olduğu söylenir. Bu kişi uğradığı kayıplar nedeniyle kolay kolay sarsılmayacaktır. Her sarsılmasın da tekrardan güçlenecek ve ayağa kalkacaktır. Rüya sahibinin tüm zorluk ve sıkıntıları bir başına halledeceğine, acısını tek başına yaşayacak kadar da güçlü olduğuna İşaret edilir. Bazı rüya tabir edenlere göre ise rüyada demir görmek hayati meselelerle alakalıdır.

Rüyada demir görmenin dini yorumu ise, onu elinde tutan için kuvvete ve mal mülke alamet eder. Demiri aldığını gören kimse zayıflık ve acizlik görmeyecektir. Rüyada demir yediğini gören kişi zafere erecektir. Demiri ekmekle yediğini gören kimse geçimi için minnet ve güçlük altına girecektir. Demiri dişi ile çiğneyen kimse bir millete zarar verecektir.

İmam Nablusi (r.a) rüyada demir görülmesi kuvvete işaret eder. Demir aldığını gören kimse zayıflıkla acizlikten kurtulur. Demir yediğini gören kimse zafere erecektir. Bir yerde demir biriktiren kişi arzu ettiği şeye erişir. Demir ve bakır erittiğini gören kimse yaptığı işlerde, başkaları tarafından övülür.

Rüyada paslı demir görmek, yaşlılığında unutkanlık, ağrı ve hastalık çekmeyeceğine, çevresindeki kişilerden biri ile hayırlı bir işe girişileceğine alamet eder. Giriştiği bütün işlerde başarıya ulaşacağına, sıkıntı çekmeden bir hayat süreceğine, çok hayırlı ve güzel olaylarla karşılaşacağına dalalet eder. Zaman içerisinde güzel adımlar atılarak iyi bir iş kurulacağına, sevdiği kişilerle birlikte güzel zamanlar yaşanacağına tabir olunur.

Rüyada demir tutmak, sıkıntılarının ve sorunlarının çok kısa bir zaman içerisinde sona ereceğine işaret eder. Atılacak olan iyi adımlar sayesinde işlerinde kolaylaşma olacağına, büyük başarılar elde edileceğine dalalet eder. Nadiren de olsa ailede tartışmaların olacağına ve kavgaların çıkacağına da yorumlanmaktadır. Yapılan işlerde çok iyi yerlere gelineceğine, mutsuz olunmayacağına, kendinden emin olmaya ve hoşgörülü biri olmaya yorulur.

Rüyada demir taşımak, dünya malı için çok çalışıp kendini aşırı yormaya, sağlığından olmaya, yükünün ağırlaşacağına rivayet edilir. Zengin ve güçlü olmak için hırsla hareket edileceğine de yorulur.

Rüyada kızgın demir görmek, kayıp edildikten sonra istenen şöhrete, zahmet çekerek kazanılan rahatlığa, zorluklardan sonra erişilen ferahlığa ve rahatlığa rivayet edilir. Ayrıca iş arkadaşlarının size vereceği yardımlarla daha rahat işe alışacaksınız.

Rüyada demir toplamak, geçim sıkıntısı içerisinde olunmayacağına alamet eder. Evli biri için ayrılık yaşanabileceğini gösterir. Bekar biri için de evliliğe yorulmaktadır. Ayrıca rüyada demir toplanması helal rızıklar kazanılacağına da işaret eder.

Rüyada demir korkuluk görmek, büyük biri olunduğuna dalalettir. Hayırlı ve iyi anlamlara geldiği söylenmektedir. Fakat bu tabir kişiden kişiye göre değişmektedir. Sıkıntılardan kurtulup rahatlığa erişmeye de yorulur.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

2662