Rüya tabiri ara

Cover Image

Demir

Ocak 5, 2020 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada Demir Görmek

Rüyada demir görmek, demir rüyası kazanılmış bulgulara, ganimete, zaferle geçecek ömre, insanlar arası yapılan ikili diyaloglara yorulur. Rüyasında demir gören kimse, hayatını olumsuz yönde kılacak sorunlarla karşı karşıya kalarak akılcı çözümler üretme yolunda ilerler. Demir rüyası aynı zaman da zahmetin ve sıkıntılı geçecek günlerin de işaretidir. Rüyasında demirden yapılmış eşya aldığını gören kimse, eskimeyecek ve kırılmayacak el yapımı eşyalara sahip olup kendisini ve ailesini mutlu kılar. Demir görmek, tabiri bazen de sevmediğiniz kimseler tarafından horlanacağınıza, küçük düşmenize sebep olacak yersiz durumların içine düşeceğinize tabir edilir. Rüyada demir yediğini gören kişi, bulunduğu her zorluğun üstesinden kolayca gelerek kendisine engel olan her türlü sorunu kolayca bertaraf etmiş olur. Rüyada demiri erittiğini gören kişi ise çevresindeki insanların diline düşerek onların kötü söylemlerine maruz kalır. Rüyada demir görmek, soğukkanlılığa, yaşanılan olaylar karşısında sakin davrana bilmeye, insanların gazına gelmek yerine yaşanılan olumsuz olaylara akılcı çözümler üretebilme yoluna gitmeye ifade edilir.

Rüyada Demir Kapı Görmek

Rüyada demir kapı görmek, demir kapı rüyası mutlu ve huzurlu geçecek ömre, birden fazla açılan kısmet kapısına, rızkı zahmetsiz yollarla elde etmenin sevincine işaret eder. Rüyasında demir kapı gören kimse, yaşadığı maddi ve manevi zorlukların sonuna gelerek her anlamda hayatını daha da kolaylaştırmış olur. Bu rüya bazen de güce kudrete, liderliğe, olması güç işleri başarmaya yorulur.

Rüyada Demir Merdiven Görmek

Rüyada demir merdiven görmek, rüyada görülen demir merdiven, güçlüklerin üstesinden gelmeye, muvaffakıyete ermeye, bir çok hayır kapısını aralamaya yorulur. Rüyada demir merdiven gören kimse, kalbi temiz, inancı tam, paylaşmaktan ve yardımlaşmaktan büyük haz duyan vakıf kimsedir. Demir merdiven tabiri bazen de sağlam ve sıkı dosta, vefalı arkadaşa, kendinizi güvende hissedeceğiniz kişilerin yanında yer alacağınıza tabir edilir.

Rüyada Demir Parmaklık Görmek

Rüyada demir parmaklık görmek, demir parmaklık rüyası kişinin içinde bulunduğu durumdan yana rahatsızlık duyarak geçmişin özlemiyle yaşayacağına, özlemlerini her fırsatta dile getirerek hasretlik çekeceğine yorumlanır. Rüyasında demir parmaklık gören kimseler, içlerine kapanık çevreye karşı soğuk, kendisini ifade etmek konusunda öz güveni olmayan kimselerdir. Bu rüya aynı zaman da toplum içinde birlik ve düzeni sağlayan, herkese eşit davranarak adaletin savunucusu olan kimselere ifade edilir.

Rüyada Demir Çubuk Görmek

Rüyada demir çubuk görmek, daha çok aşk hayatını içeren rüya özellikle bekar kimselerin sevdiği kişilerle yaşayacakları duygu yüklü anılarını simgeler. Rüyalarında demir çubuk gören kimseler, kendilerine her anlamda uyum sağlayabilecek, davranışları ile mutlu olacak kişilerle tanışarak sıcak ve samimi dostluğun adımı atmış olurlar.

Rüyada Demir Para Görmek

Rüyada demir para görmek, rüyada görülen demir parmak tabiri hayra delalet eder. Kişinin rüyasında bir kimseye demir para uzatması, kişiye yapacağı yardıma tabir edilir. Rüyasında bir kimseden demir para alan kimse kişinin rızkına göz koyarak onu zor duruma düşürür. Rüyada demir para görmek, kimi alimlere göre de cefa sonucu elde edilen mala, özgürlüğe kavuşmaya, huzura yorumlanır.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

399

Rüya Sitesi Linkleri