Rüya tabiri ara

Cover Image

Delik

Aralık 25, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada Delik Görmek

Rüyada delik görmek, delik rüyası son derece hayırlı ve güzel anlamlara işaret edilir. Bu rüya kişide şans, başarı, hayırlı kazanç, sağlıklı ömür, kazanılacak mevki şeklinde yorumlanır. Rüyasında herhangi bir delik gören kimseler, sonu hayırlı biten bir iş içinde kendilerini bularak hem kendilerine hem de çevrelerinde yer almış kimselere kazanç kapısı sunarlar. Delik rüyası aynı zaman da kişinin yaptığı uğraşların ve çalışmalarının karşılığını er ya da geç görerek zaferine ve başarısına ulaşma şansını elde edeceğini gösterir. Rüyada ifşa edilmiş delik tabiri bazen de korku ve endişeye, yersiz kaygılara kapılmaya, cesaretinizi kaybetmeye, yapacağınız iş ve atacağınız adımlarınızı askıya alacağınıza tabir edilir. Rüyada delik açmak, başarıya, zafere, zafere giden yolda karşınıza çıkan her türlü engeli aşma şerefine nail olacağınıza ifade edilir. Delik rüyası kimi zaman da sonu belli olmayan, yola girmeye, yaptığınız işleri şansa bırakmaya, başkalarının aklı ve fikriyle hareket ederek kendinize ve ailenize zarar getirmeye sembol edilir.

Rüyada Delinmiş Eşya Görmek

Rüyada delinmiş eşya görmek, rüyada görülen delinmiş eşya kötü düşmana, haksız saldırıya, saygınlığınızı yok olmasına yorulur. Rüyalarında birden fazla delik eşya gören kimseler, üst üste oluşan olaylar karşısında çaresiz kalarak haksız yere yenilgiyi kabullenmek zorunda kalırlar. Rüyada görülen delinmiş eşyalar hakkında kısaca bilgi verecek olursak: örneğin delinmiş duvar, engelleri aşmaya, delinmiş tencere, yapılan işte beklentinin altında kalmaya, delinmiş halı görmek, işlerde başarısızlığa ekonomik zorluklara işaret etmektedir.

Rüyada Delik Çorap Görmek

Rüyada delik çorap görmek, geçim sıkıntısı ve maddi zorluk şeklinde yorumlanan rüya ailevi zorluğa, yaşam standartlarının altında hayat yaşama şeklinde ifşa edilir. Rüyasında delik çorap gören kimse, kendisini bekleyen zorluklara karşın şükrederek sığınak olarak en hayırlı ve güzel olana yönelir.

Rüyada Delik Ayakkabı Görmek

Rüyada delik ayakkabı görmek, bu rüya keyfinizin ve ağız tadınızın kaçmasına sebep olacak sorunların içine düşeceğinize, hayat standartlarınızın günden güne kötü hal alacağını işaret eder. Rüyasında delinmiş ayakkabı gören kimse, yaşadığı olay karşısında kendisini suçlu kılarak yapılan yanlış işlerden her anlamda ders çıkarır. Delik ayakkabı tabiri bazen de çıkılacak engebeli ve zorlu yolculuğa, ailenizden uzak kalacağınıza, farklı yerler de rızk kapısı açacağınıza ifade edilir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

3525