Rüya tabiri ara

Cover Image

Deli Olmak

Mart 17, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada deli olmak, deli olmak, rüyası haram mala göz dikmeye, kötülük yapmaya, faiz yemeye, dinden çıkmaya, insanları yanlış yönlere sapmaya yorulur. Rüyasında deli olduğunu gören kimse, davranışlarıyla insanlara verdiği kötülükleri umursamayarak günahkar şekilde hayatını sürdürme amacına gider. Rüyada hastalık sebebi yüzünden aklını kaybettiğini görmek, size zarar vermek isteyen bir kimse tarafından büyüye maruz kalmaya, başınızın belaya gireceğine sembol edilir. Rüyada deli ile yüz yüze gelmek, hayırlı bir işe vakıf olmaya, insanların hayır duasını almaya, mutlu olmaya yorumlanır. Rüyada deli olmak, toplum nazarında ayıplanmaya, kazanma hırsı yüzünden insanları araç olarak kullanmaya, beddua almaya, toplumda ayıplanmaya sembol edilir. Deli olmak, ifadesi hakkında ünlü bir çok rüya alimlerimiz görülen rüyanın hayırlı olmamakla birlikte, kişinin şeytanın vesveselerine kulak vererek Allah’ın buyruklarına karşı geleceğini dile getirmişlerdir. Bu rüya aynı zaman da hastalığa, nasip ve kısmet kapılarının kapanmasına, toplumda ayıplanmaya, yanlış yollarla kazanılmış malların bir bir yok olmasına yorumlanmaktadır.

Rüyada Delirmek

Rüyada delirmek, başarmak şeklinde yorumlanan rüya kişinin azmi ve kararlılığı ile girdiği yolda er ya da geç mutlak zafere ulaşarak ameline ulaşma şansını yakalayacağına yorumlanır. Rüyada delirmek, alınacak hayırlı ve güzel haberi, kısmet kapılarının açılmasını, rahatlığa ererek hayatın daha da güzel hal almasını ifade eder. Bu rüya bazen de evlat müjdesine, hanede sevince, keyifli olmaya sembol edilir.

Rüyada Deli Görmek

Rüyada deli görmek, deli rüyası, saltanata, yöneticiye, mevki ve makama, elinizin bollaşmasına, hayırlı rızk ve nasip kapılarına, zafere delalet eder. Bu rüyayı gören kimseler, çevrelerinde kişilerle iyi geçinen, hoş sohbetli, davranışları ile daima örnek alan hayırlı kişilerdir. Rüyada deli görmek, bazen de gönül ilişkisine, sevdiğiniz kimseden göreceğiniz maddi ve manevi desteğe, yaşadığınız hayatın günden güne daha da güzel hal alacağına sembol edilir.

Rüyada Deli Kovalaması Görmek

Rüyada deli kovalaması görmek, deli kovalaması, kötülüğe, uğursuzluğa, hastalığa, rızkın körelmesine, maddi külfete, elde edilen kazançların bir bir yok olacağına yorumlanır. Rüyada deli kovalaması görmek, bazen de haneden uzaklaşmaya, rızka doğru yönelmeye, size zarar vermek isteyen insanlara karşı dik durabilmeye ifade edilir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

16780