Rüya tabiri ara

Cover Image

Dekolte

Mart 17, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada dekolte görmek, dekolte rüyası, iftiraya uğramaya, dedikodulara maruz kalmaya, zor durumda kalmaya, istenmeyen durumlarla karşılaşmaya yorulur. Bu rüya özellikle bayanları yakından içerip haklarında yapılacak söylemler ile aileleriyle arasında sorunlara yaşayacaklarına sembol edilir. Rüyada dekolteli elbise görmek, hastalığa, yanlış zaman da yanlış kişilerle birlikte olmaya, ele geçecek fırsatların bir bir yok olmasına tabir edilir. Rüyasında edep yerlerini açıkta bırakacak elbise giydiğini gören kimse, ahlaki değerlerine gereken önemi vermeyerek, telafisi güç olan yanlış işlere yöneleceğine, hakkında yapılan söylemlerle hem kendisine hem de ailesine laf getireceğine tabir edilir. Rüyada dekolte elbise giymek, düşmanlardan gelecek kötülüklere, uğursuzluğa, yaşantınızın bir çok yönde kötü hal almasına, size zarar getirecek eylemlere yorulur. Dekolte sembolü, gerek tasarım bakımından gerekse kıyafet bakımından olumlu söylemlere işaret olmayıp rüyayı gören kimsenin hayatını mahvedeceği yanlışlara doğru sürüklenerek güzel olan bir çok değerleri günden güne kaybedeceğine ifade edilir.

Rüyada Dekolte Elbise Giymek

Rüyada dekolte elbise giymek, dekolte elbise giymek, tabiri uğursuzluk şeklinde yorumlandığı gibi dekoltenin hangi bölgede olduğu da rüyanın akışını değiştirmektedir. Örneğin göğüs dekolteli elbise giymek, ruhani açıdan zayıflığa, aşırı bencilliğe kaçınmaya, ahlaki değerleri yok saymaya, bacak dekolteli elbise giymek, çevrenizde size zarar vermek isteyen kimselerin varlığına delalet eder. Rüyada dekolte elbise giymek, bazen de iş hayatında  kendinizi gösterebilmek adına çizdiğiniz yola, alışkanlıklarınızdan vazgeçmeye, çizdiğiniz yola sembol edilir.

Rüyada Dekolte Etek Giymek

Rüyada dekolte etek giymek, rüyayı gören kişinin edep ve ahlak bakımından zayıf düşüncelere sahip olup ailesini topluma karşı zor durumda bırakacağına yorumlanır. Bu rüya evli kimseler için, eşler arası tartışmalara, birlik ve beraberliğin bozulmasına, hanede sevgi ve saygının yok olmasına sembol edilir. Dekolte etek rüyası son olarak ta uzun süreli ayrılık şeklinde yorulur.

Rüyada Dekolte Gömlek Giymek

Rüyada dekolte gömlek giymek, bu rüya özellikle çalışma hayatınızda arkanızda sıkça yapılacak dedikodulara, hakkınızda duyacağınız sözler karşısında keyfinizin kaçacağına işaret edilir. Rüyada dekolte gömlek giymek, bazen de maddi külfete, birikimlerinizin yok olmasına, zarara uğramaya ifade edilir.

Rüyada Açık Giyinmiş Kadınlar Görmek

Rüyada açık giyinmiş kadınlar görmek, rüyasında açık giyinmiş kadınlar gören kimselere, bir çok konuda harama el uzatarak rızklarını yanlış yönlerde kazanma yoluna giderler. Bu rüya ahlaki değerleri yoksun, inancı olmayan, hayatlarının her karesini yaptığı yanlışlarla doldurmuş kimselere de işaret eder.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

4808