Rüya tabiri ara

Cover Image

Dekan

Mart 13, 2019 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada dekan görmek, dekan rüyası çıkarları uğruna insanları araç olarak kullanan kendisinden başka kimseyi düşünmeyen sevimsiz kimselere yorumlanır.  Bu rüyayı gören kişiler, kendileri ve çıkarları dışında hiç bir şeyi gözetmedikleri gibi sorumsuz davranışları ile de çevresinde yer alan bir çok insanın zarar görmesine sebep olurlar. Kuruluşun sembolü olarak ta bilinen dekan rüyası bu tarz kimselerin ağından kurtulmanın sevinci şeklinde ifade edilir. Rüyada dekan görmek, bazen de özgürlüğe, sorumluluk duygusunu yenmeye, kendi hayatınızı kurabilmek adına hayırlı yola baş koymaya sembol edilir. Rüyasında dekan olduğunu gören kimseler, yaşadıkları hayat sebebiyle aileleriyle bağlarını koparma noktasına giderek birlik ve düzenlerini alt üst ederler. Dekan kimi zaman da eğitim ve öğretime verilen değere, saygınlık kazanmaya, size inanan ve güvenen insanları hayal kırıklığına uğratmamak adına verdiğiniz uğraşlara sembol edilir. Bu rüyayı genel anlamıyla yorumlayacak olursak kısaca maddi gücü yüksek olan kimseden kurtulmak anlamına gelir.

Rüyada Dekan Yardımcısı Görmek

Rüyada dekan yardımcısı görmek, bu rüya rüyayı gören kişinin hayatıyla ilgili aldığı kararların daima arkasında durarak çizdiği yolda emin adımlarla ilerleyeceğine yorumlanır. Rüyada dekan yardımcısı görmek, yaşadığınız sıkıntılı sürecin atlatılarak kısa zaman da kendinizi toplamaya yoluna gideceğinize, elinize geçecek fırsatları lehinize çevirerek bir çok konuda başarı sağlayacağınıza sembol edilir.

Rüyada Dekan Olmak

Rüyada dekan olmak, dekan olmak, rüyası ailevi bağların kopmasına, sevi ve saygıya dayalı  tüm değerlerin bir bir yok olmasına, rüyayı gören kimsenin hatalarının devamlılığını sağlamasına yorumlanır. Rüyasında dekan olduğunu gören kişiler, hayatıyla ilgili yaşanılan olay ve durumlara gereğinden fazla önem vererek insanları bıktırma noktasına gelirler.

Rüyada Dekan İle Konuşmak

Rüyada dekan ile konuşmak, bu rüya sürprizlerle geçecek ömre, bilgi sahibi kimselerden ders almaya, kendinizi  geliştirmek ve tecrübe sahibi olabilmek adına sürekli eylem içinde olmaya yorumlanır. Rüyada dekan ile konuşmak, bazen de kendinize olan güven duygusuna, içinde olduğunuz olay ve durumlara korkusuzca yaklaşma arzusuna sembol edilir.

Rüyada Rektör Görmek

Rüyada rektör görmek, rüyasında rektör gören kimse, devlet erkanında yer alarak mevki ve makama erme şansına nail olur. Rüyada rektör görmek, kimi zaman da uluslar arası yatırımlar yapmaya, ticari ilişkilerinizi geniş kılmaya, deniz aşımı yolculuğa delalet edilir. Rektör rüyası bazen de kişini yeteneklerinin günden güne artarak büyük başarılara kolay yollarla ereceğine, güzel hayata sahip olup yüzünün güleceğine tabir edilir.

Rüyada Rektör Yardımcısı Görmek

Rüyada rektör yardımcısı görmek, rektör görmek, rüyasıyla aynı anlamları taşıyan bu rüya kişinin bilgi ve birikim sahibi tecrübeli kimselerden yardım görerek hayatını kolaylaştıracağına, eline geçen her fırsatı yerinde kılarak güzel olan bir çok nasibe kolay yollarla ereceğine yorumlanır. Rüyada rektör yardımcısı görmek, kimi zaman da kısa vadeli işlere, mutlak zaferlere, ele geçecek olan kazançlara tabir edilir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

5053