Rüya tabiri ara

Cover Image

Değnek

Mart 15, 2019 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada değnek görmek, değnek rüyası, çevrede sevilip sayılmaya, ilgi görmeye, yaptıklarınız ile çevreye karşı daima olumlu izlenimler bırakmaya yorumlanır. Bu rüyayı gören kişiler, ihtiyacı olan yardıma muhtaç kimselere el uzatarak bir çok insanın hayır duasını alırlar. Rüyada değnek görmek, bazen de yaşanılan maddi ve manevi sıkıntı sebebiyle yakın kimseden yardım alacağınıza, işlerinizi kolaylaştırmak adına sürekli bir eylem içinde olacağınıza ifade edilir. Rüyada değneğe dayandığını görmek, bir yakınınızdan iyilik göreceğinize, yaşadığınız zor anları bu kimse sayesinde zahmetsiz şekilde atlatacağınıza sembol edilir. Değirmen sembolü, kimi zaman da seyahate, çıkmaya, kendinize ve ailenize vakit ayırmaya, doğayla iç içe olup bir çok aktiviteye yönelmeye yorumlanmaktadır. Değnek rüyasını olumsuz olarak ele alacak olursak bu rüya kişinin burnunun dikine giderek ona yardım etmek isteyen kimseleri görmezden geleceğine, yaptığı her işte çıkarlarını ön planda tutarak insanlara zarar vermekten kendisini alı koymayacağına yorumlanır.

Rüyada Kırılmış Değnek Görmek

Rüyada kırılmış değnek görmek, size ve ailenize zarar vermek isteyen kötü niyetli kimselere, hayatınızı zorlaştıracak kimselerle birlikte olacağınıza yorumlanır. Rüyasında kırılmış değnek gören kimseler, başarılı olmalarına rağmen, kendisini çekemeyen kimselerce daima kötülüklere maruz kalarak yaşadıkları hayattan zevk alamaz hale gelirler.

Rüyada Koltuk Değneği Görmek

Rüyada koltuk değneği görmek, bu rüya gören kimsenin çevresinde yardıma muhtaç bir kimseye her konuda yardımda bulunarak o kişinin mutluluğuna vesile olacağına yorumlanır. Bu yardımlar maddi olabileceği gibi manevi olarak ta kişi de görülmektedir. Rüyada koltuk değneği görmek, kimi zamanda hava yoluyla yapılacak seyahate, uçak gibi ulaşım araçlarıyla yolculuk yapacağınıza sembol edilir. Koltuk değneği rüyası bekar kimseler içinde aile üyelerinin baskısı sebebi ile alınacak evlilik kararına ifade edilir.

Rüyada Değnekle Dayak Yemek

Rüyada değnekle dayak yemek, bu rüya kişinin geçmişte yaşadığı üzücü olaylarına, yaşadığı psikolojiyi hala atlatamadığına, insanlara ve çevreye karşı korkulu gözlerle yaklaşmasına yorumlanır. Rüyada değnekle dayak yemek, bazen de kötü huylu kimselerle arkadaşlık etmeye, ailenize zarar verecek eylemlerde bulunmaya, ilerde yaşanılacak pişmanlıklara ifade edilir.

Rüyada Değnekle Dayak Atmak

Rüyada değnekle dayak atmak, kazanılan zafere, düşmanlarınıza karşı üstünlük sağlamaya, rüyayı gören kişinin öz güveninin artmasına yorumlanır. Rüyada değnekle dayak atmak, bazen de kişinin elini taşın altına koyarak ilerde başarı sağlayacak işlerde yer alacağına sembol edilir.

Rüyada Değneğe Dayanmak

Rüyada değneğe dayanmak, kendinizi güvende hissetmeye, düşüncelerinizi korkusuzca ifade etmeye, her türlü engel karşısında dik durabilme becerisini elde etmeye yorumlanır. Rüyada değneğe dayanmak, bazen de güçlü, kudretli kimselerin yanında yer almaya, geleceğiniz için yerinde adımlar atmaya, aileniz ve sevdiğiniz kimseler için kendi değerlerinizden vaz geçmeye tabir edilir.

Rüyada Değneğin Uzadığını Görmek

Rüyada değneğin uzadığını görmek, bu rüya stres ve sıkıntılardan kurtulmaya, hayatın düzene girmesine, sizi mutsuz kılan tüm etkenlerin hayatınızdan bir bir çıkacağına yorumlanır. Rüyada değneğin uzadığını görmek, bazen de çıkılacak uzun seyahate, ailenizden ayrı kalmaya, duygusal anlara ifade edilmektedir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

4902