Rüya tabiri ara

Cover Image

Değirmen

Mart 15, 2019 - Okuma süresi: 5 dakika

Rüyada değirmen görmek, değirmen rüyası her anlamıyla sevinç ve eğlenceye, hayatın güzel yanlarına, dünya nimetlerine, mevki ve makama, kısmete işaret eder. Bu rüya bekar kimseler için kısmete, yoksul kimseler için kazanılacak mal varlığına, sağlıklı hayata, aile bağlarını güçlü tutmaya sembol edilir. Rüyada ev değirmeni görmek, kazanılmış dünya nimetlerine işaret ederken, hane içinde değirmen olması ise maddi ve manevi sıkıntıya külfete delalet eder. Rüyada değirmen de tahıl öğütmek ya da dövmek, alın teri dökülerek kazanılmış rızka, manevi huzura, değirmen taşının dönmesi, yolculuğa çıkmaya sembol edilir. Rüyada su değirmeni görmek, mevki ve makama, yönetici vasfa ulaşmaya, dünya nimetlerinden yeterince faydalanmaya ifade edilir. Rüyada görülen değirmen de öğütülen gıdaların tümü hayırlı ve helal rızka sembol ederken, öğütülen ürünün  taş, toprak gibi maddeler olması yaşanılacak tatsız olaylara ve sıkıntılara sembol edilir. Rüyada ifşa edilen değirmen sembolü hakkında ünlü bir çok rüya alimimiz değirmen rüyasını beş farklı şekilde dile getirmişlerdir. Bunlar kısaca, güç kudret, devlet başkanı, mevki makam, zabıta, kahraman şeklindedirler.

Rüyada Değirmen Görmek Ne Demek?

Rüyada değirmen görmek, hayırlara vasıl olan değirmen rüyası bol bereketli kazançlara, esenlik içinde yaşamaya, kazancın günden güne artmasına işaret eder. Bu rüyayı gören kimseler, bir çok konuda şanslı olup girdikleri bir çok işten muvaffak ayrılacaklardır. Rüyada değirmen görmek, aynı zaman da dünya malına, stres sıkıntı olmadan huzur içinde geçecek yaşama, sonu kesilmeyen gelire, edinilen dünya malına yorumlanmaktadır. Dedikodu şeklinde de ifade içeren değirmen rüyası kişinin çevresine karşı yaptığı söylemleri ile insanları zora sürükleyerek yerli yersiz söylemlerde bulunacağına ifade edilir.

Rüyada Su Değirmeni Görmek

Rüyada su değirmeni görmek, bu rüya kişinin hayatını güvence altına alabilmek adına bir çok eyleme yönelerek kazancını farklı yönlerde gerçekleştireceğine yorumlanır. Rüyasında su değirmeni gören kimseler, aşırı merak duygusuna sahip ,özentili olmayı seven, maddi gücü yüksek kimselerin yanında yer alarak onlar gibi olmaya çalışan kimselere işaret edilir.

Rüyada Buğday Değirmeni Görmek

Rüyada buğday değirmeni görmek, buğday değirmeni rüyası kazanılan hayırlı ve helal kazanca, boyun eğmemeye, hayatı düzen halinde yürütmek adına yapılacak eylemlere yorumlanır. Rüyada görülen buğday değirmeni sembolü, bazen de belli bir konuma yükselmeye, hayatınıza yön çizerek geleceğinizi güzelleştirecek adımlar atmaya sembol edilir.

Rüyada Yel Değirmeni Görmek

Rüyada yel değirmeni görmek, yel değirmeni rüyası, zahmetsiz şekilde kazanılacak mallara, stres ve sıkıntıdan uzak olmaya, hayatın düzen halinde akıp gideceğine yorumlanır. Rüyada yel değirmeni görmek, aynı zaman da bedava rızk anlamına da gelip rüyayı gören kişinin çalışmadan emek sarf etmeden maddi ve manevi destek ile yaşamını sürdüreceğine ifade edilir.

Rüyada Değirmen Taşı Görmek

Rüyada değirmen taşı görmek, bu rüya hayırlı kısmete, rızkın çoğalmasına, yaşadığınız hayatın günden güne daha da güzel hal almasına yorumlanır. Rüyada değirmen taşı görmek, hanede bayram havasının yaşanmasına, birbirinden güzel müjdeli habere vakıf olunacağına, aile bireyleri ile tekrar bir araya gelineceğine sembol edilir. Rüyada görülen değirmen taşının boş dönmesi sıkıntıya, hastalığa, değirmen taşının dönmesi ise yolculuğa çıkılacağına ifade edilir.

Rüyada Değirmenci Görmek

Rüyada değirmenci görmek, rüyada görülen değirmenci kendi nefsine hakim dünya işleriyle meşgul kimselere yorulur. Rüyada görülen değirmencinin genç olması kazanılan rızkın ve kazancın başkalarının yardımı ile sağlanacağına değirmencinin yaşlı olması ise kişinin ailesinin yardımı ile hayatını yöneteceğine ifade edilir. Rüyada değirmenci görmek, bazen de keder ve sıkıntıya, üzücü olaylara vakıf olmaya, ağız tadınızın kaçmasına sembol edilir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

3380

Rüya Sitesi Linkleri