Rüya tabiri ara

Cover Image

Değerli Taş

Mart 10, 2019 - Okuma süresi: 5 dakika

Rüyada değerli taş görmek, para ve şans anlamı taşıyan rüya kişinin eline geçecek fırsat sayesinde hayatında göremeyeceği servete ulaşacağına yorumlanır. Bu rüyayı gören kişiler, bir çok konuda başarılı, bulunduğu her ortamda saygı görmüş, davranışları ve alışkanlıkları ile insanları kendisine aşılamış kimselerdir. Rüyada görülen değerli taş sembolü, mahiyetine göre de yorumlandığı için bu rüyayı tek bir anlatımla yorumlamak bizi eksik bilgiye yönlendirecektir. Bu konuda ünlü bir çok rüya alimimiz düşüncelerine bakılmalıdır. Özellikle bekar kimseler, için evlilik şeklinde de olan değerli taş rüyası, mevki ve makama, devlet erkanına, kendi işinizi kurabilme gücüne, yöneticilik vasfına ulaşmaya da yorulur. Değerli taş rüyası ülke çapında başarıya, tanınan  kimse haline gelmeye, şan ve şöhrete, iş hayatında yaptığınız yeniliklerle kendi adınızı duyurmaya sembol edilir. Rüyada görülen değerli taşlar ve anlamlarını kısaca yorumlayacak olursak bunlar sırasıyla; Yakut, şan ve şöhrete, zenginliğe, lüks yaşama, bilgi ve başarıya, elmas, kazancın yükselmesine, renkli kişiliğinize, pırlanta, yapılacak yatırımlara, kazancınızı getirisi yüksek karlı işlere yöneltmeye sembol edilir.

Rüyada Renkli Değerli Taşlar Görmek

Rüyada renkli değerli taşlar görmek, rüyada birden fazla renkli değerli taşlar görmek, birbiri ardına açılan kısmet kapılarına, engin olmaya, istenilen kazancın üstünde maddi külfete işaret eder. Rüyasında renkli değerli taşlar gören kişiler, ortaklık kurduğu kimselerle yatırım sağlayan büyük işlerde yer alarak yaşamlarını daha kaliteli ve maddi rahatlığı sağlayan konuma yükseltirler.

Rüyada Değerli Taş Bulmak

Rüyada değerli taş bulmak, şans ve kısmete, yaşamınız boyunca hiç bir zorlukla karşılaşmamaya, her zaman için beklentilerin üstünde hayat yaşamaya yorumlanır. Rüyada değerli taş bulmak, bazen de alınacak değerli eşyaya, mutlu olmanıza, sevdiğiniz kimselere yapacağınız sürpriz gelişmelere işaret eder.

Rüyada Değerli Taş Almak

Rüyada değerli taş almak, sevdiğiniz kimselere karşı yapacağınız davranış bozukluğunuza, kalp kırıcı söylemleriniz ile insanların gözünde değer kaybetmeye yorumlanır. Rüyada değerli taş almak, bazende uzun uzadıya hayat yaşamaya, eldeki gelirleri doğru şekilde değerlendirmeye,  maddi ve manevi destek görmeye sembol edilir.

Rüyada Değerli Taş Satmak

Rüyada değerli taş satmak, rüya sahibinin kazancını kat ve kat artıracak kazancı yüksek işlerde yer alarak malını genişletme yoluna gideceğine yorumlanır. Rüyada değerli taş satmak, beklentilerin üstüne çıkmaya, hayalleriniz peşinde koşmaya, stres ve sıkıntı içeren durumlardan sıyrılmaya ifade edilir.

Rüyada Değerli Taş Taktığını Görmek

Rüyada değerli taktığını görmek, bu rüya dış görünüşe verilen öneme,kendinizle barışık olmaya, bulunduğunuz her ortamda adınızın sıka geçmesine vesile olacak durumların içinde olacağınıza yorumlanır. Rüyada değerli taş taktığını görmek, bazen de görkemli ve lüks hayata, hayallerin ötesine gitmeye, kendiniz ve çevrenizle hoş karşılanmaya sembol edilir.

Rüyada Elmas Görmek

Rüyada elmas görmek, rüyada görülen elmas, sağlam dostluklara ve çevreye sahip olmaya, her anlamda ailenin desteğini görerek kısa zaman içinde ticari anlamda yükselmeye yorumlanır. Rüyada elmas görmek, bazen de uzun seyahatlere çıkmaya, ticari anlamda kazancınızı kat ve kat arttırmaya yüzünüzün gülmesine ifade edilir.

Rüyada Pırlanta Görmek

Rüyada pırlanta görmek, pırlanta rüyası hayırlı kısmet ve eşe, kazancın yükselmesine, işinizi genişletmek adına çıktığınız yolda güzel olan bir çok olayla karşı karşıya kalmaya yorumlanır. Rüyasında pırlanta gören kişiler, her konuda başarılı oldukları gibi, dolu doluya yaşadıkları hayat ile de daima çevreye örnek teşkil ederler. Rüyasında pırlanta sembolünü gören kimseler, hastalık, kaza ve belalardan uzak huzur içinde hayatı yaşayarak daima iyi insanlarla birlikte olurlar.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

331