Rüya tabiri ara

Cover Image

Defter

Mart 13, 2019 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada defter görmek, defter rüyası iş hayatına, çeşitli sektörlerde görev almaya, getirisi yüksek karlı işlerde yer almaya yorumlanır. Rüyasında defter gören kimseler, mantıkları çerçevesinde hareket etmelerinin karşılığını fazlasıyla alarak er geç hedeflerine nail olurlar. Rüyada defter görmek, aynı zaman da sorumluluk duygusuna, yaptığınız işi öz veriyle yapmaya, iş hayatınızla sosyal yaşamınızda belirli yol çizmeye sembol edilir. Ticari faaliyetlerin simgesi olan defter rüyası bazen de yapılacak iş seyahatine, ortaklık kurduğunuz kimselerle birlikte olmaya, kendi sınırlarınız dışına çıkmaya ifade edilir.  Bu rüyayı gören kişiler, oldukça şanslı ve kısmetli olup karşılarına çıkacak birbirinden güzel ve kazançlı fırsatlarla kısa zaman da zenginliğe yükselirler. Defter sembolü, manevi olarak ta manevi değerlere, İslamın yüceliğine, secde etmeye, ilim irfan sahibi kimselere yorumlanmaktadır. Rüyada yazılı defter görmek, kin ve nefret duygusuna, size karşı yapılan kötülüklere sessiz kalmayacağınıza, içinizde yer ettiğiniz düşünceleriniz ile er yada geç amacınıza ulaşacağınıza ifade edilir.

Rüyada Not Defteri Görmek

Rüyada not defteri görmek, not ot defteri rüyası kişinin kendisine yönelik yapılanlardan yana mutlu olup dileklerinin kabul olmasından keyif alacağına işaret eder. Rüyasında not defteri gören kimse, mesleki hayatının yanı sıra eğitim hayatında da son derece başarılı eğitime ve öğrenime açık başarılı ve öz verili kimselerdir. Yine bu rüya kişinin yöneticilik vasfı altında bir çok iş teklifi alarak kariyer noktasında önemli adımlar atacağına sembol edilir

Rüyada Defter Silgi Görmek

Rüyada defter silgi görmek, bu rüya yapılan hatalardan ders çıkarmaya, kendinize temiz sayfa çekmeye, size bir çok konuda destek sunan kimselere karşı iyimser olunmaya yorumlanır. Rüyada görülen defter silgi sembolü, bazen de doğru ve yanlışı ayırt etmekte en temiz yol olup kişinin hayatını belirlemesi konusunda yardımcı unsur olarak gösterilir.

Rüyada Defter Kalem Görmek

Rüyada defter kalem görmek, bu rüya kararlılığa, girilen işlerde muvaffakıyete ermeye bir çok insanın beğenisini kazanmaya tabir edilir. Bu rüya kişinin kendine olan öz güveninin artarak oluşan olaylar karşısında kalıcı çözümler üreteceğine yorumlanır. Rüyada görülen kalem defter sembolü bazende pozitif düşünceli oluşan durumlara açık, etkenleri olduğundan farklı gören kimselere tabir edilir.

Rüyada Defter Almak

Rüyada defter almak, bu rüya hayırlı ve kısmetli girilen işlere, ya nasip diyerek kolları sıvamaya, yaşadığınız hayatın daha güzel hal alacağına yorumlanır. Rüyada defter almak, kimi zaman da ihtiyaç sahibi kimseye yardım elini uzatmaya, yapılan bir iyiliğe vesile olup vicdanen kendinizi huzurlu kılmaya ifade edilir.

Rüyada Defter Kaybetmek

Rüyada defter kaybetmek, rüyayı gören kimsenin geçmişte  yaptığı bir takım yanlışlarıyla yüzleşme noktasına gelerek hatasını telafi yoluna gideceğine yorumlanır. Rüyada defter kaybetmek, aynı zaman da size verilen sorumluluk duygusunun ciddiyetini kavrayamamaya, yaptığınız işlerde basite kaçacağınıza sembol edilir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1571