Rüya tabiri ara

Cover Image

Dedikodu

Aralık 8, 2018 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada dedikodu görmek, üzüntü ve kedere, yerli yersiz yapılan söylemlere, yapılan yalan yanlış sözler karşısında yaşanılacak sorunlara işaret eder. Rüyasında dedikodu gören kimseler, haklarında yapılan söylemlerden dolayı büyük üzüntü yaşayarak, adlarının hiç uğruna kararmasına sebep olan olayların içinde kalırlar. Bu rüya göz yaşına, üzüntüye, asılsız söylenen söylemlere,  gözden düşmeye, kendinizi toparlayamaz hale gelmeye yorumlanır. Rüyada görülen dedikodu iyi bir rüya olmamakla birlikte hiç bir anlamı hayra delalet etmez. Bu rüyayı gören kimse, edindiği dostlarına ve içinde bulunduğu çevreye karşı son derece dikkatli olmalı attığı her adımı ölçüp tartarak atmalıdır. Rüyada dedikodu yapmak, insanların günahına girmeye, yapılan gıybetlerle o kişinin acı çekmesine sebebiyet vermeye ifade edilir. Dedikodu rüyası, utanç duruma düşmeye, saygınlığınızı kaybetmeye, içinde olduğunuz sosyal çevreyi ve iş hayatınızı kaybetme noktasına gelmeye sembol edilir.

Rüyada Dedikodu Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada dedikodu görmek, haksız yere suçlanmaya, gözden düşmeye, boş boğaz söylemler yapan kimselerin yüzünden zor anlar yaşamaya yorumlanır. Bu rüyayı gören kişiler, yaşadıkları olaylar ile üzüntüye kapılacakları gibi çevrelerinde var olan iki yüzlü arkadaşlarını da öğrenmiş olurlar. Rüyada dedikodu görmek, bazende, rızkın ve kısmetin kapanmasına, günah işlemeye, iki yüzlülüğe, insanları zor duruma sürükleyecek söylemlerde bulunmaya, gaflete düşmeye  tabir edilir.

Rüyada Dedikodu Yapmak

Rüyada dedikodu yapmak, bu rüya Allah katında günah sayılacak hatalar yapmaya, insanların bedduasını almaya, yaptıkları ile insanları sıkıntıya teşvik etmeye yorumlanır. Rüyasında dedikodu yaptığını gören kimse, ilerde pişman olacak büyük hataya düşerek hakkında asılsız suçlamalarda bulunduğu kişinin hakkına tecavüz eder.

Rüyada Dedikodu Yapan Birilerini Görmek

Rüyada dedikodu yapan birilerini görmek, şansızlık ve başarısızlık olarak gösterilen rüya kişinin zor anlar yaşayacağı durumlara düşerek bir çok konuda zorluk yaşayacağına yorumlanır. Rüyada dedikodu yapan birilerini görmek, aynı zaman da o kimselerin boş söylemlerine maruz kalmaya, mahcup duruma düşmeye, kendinizi suçlu gibi görmeye ifade edilir.

Rüyada Gıybet Etmek

Rüyada gıybet etmek, bu rüya rüyayı gören kimsenin yaptığı yanlış işlerle çevresinde bulunan bir takım insanları zora sürükleyerek o kimselerin yaşamlarına zarar getireceğine yorumlanır. Rüyada gıybet etmek, insanların kötü düşüncelerine maruz kalmaya, yapılan kötü dilekler ile her türlü rızkınızı ve bereketin izin kesilmesine ifade edilir. Rüyada gıybet edildiğini görmek, çevrenizde kötü düşüncelere sahip tekin olmayan insanların var olmasına, bu insanların size ve çevrenize vereceği zararlara işaret eder

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

2636