Rüya tabiri ara

Rüyada Dayak Yemek Dövülmek

Mart 18, 2019 - Okuma süresi: 9 dakika

Rüyada dayak yemek görülen bu rüya sanıldığının tam tersine hayırlı bir rüyadır. Kişi kimden dayak yiyorsa o kişiden yardım görecektir. Dayak atan her kimse o kişi rüya sahibi için gerçek bir dosttur. Kötü günlerinde destekçisi olacak tek kişidir. Bir başka yoruma göre de, gelecek güzel günlerin habercisi olarak kabul edilir. mutluluğa, huzura ve en önemlisi güce yorumlanır. Rüyayı gören kişinin yediği dayak miktarına göre malı ve mülkü artar. Gücü ve kuvveti de yine bu oranda artacaktır. Eğer dayağı atan kişi rüya sahibi ise dayağı yiyen kişiye yardımı dokunacağına tabir edilir. Dayak attığı kişiyi korur, kollar, büyük oranda destek verir. Bir diğer yoruma göre de rüya da görülen dayak hayır yapmak ve hayır duası almak anlamlarına gelir. Anneden ve babadan rızalık almak şeklinde rivayet edilir.

Rüyada Babasından Dayak Yemek, Kişinin babasından yardım göreceğine yorumlanır. Rüyayı gören ya babası tarafından çok sevilen bir evlattır ya da babadan yüklü bir miras kalacağına işaret edilir. Sıkıştığı bir durumda karşılık beklenmeden yapılan iyiliğe de yorumlanabilir.

Rüyada Eşinden Dayak Yemek, Rüyayı gören kişinin eşi tarafından tutkulu bir aşkla sevileceği ve çok kıymet görüleceği anlamına gelir.Kişinin eşi oldukça sadık ve aşık bir eş olacaktır. Bir denileni iki etmeyen ve hayırlı bir eşle yuva kuracağına tabir edilir. Rüyayı gören evli erkek erkek eşiyle arasında yaşanan gerginliği sonlandırır. Kadın ise, eşinin ailesinden büyük destek görür.

Rüyada Dayak Atmak, Rüya sahibinin dayak attığı kişiye bir konuda yardımı dokunacağı anlamına gelir. Maddi ve manevi anlamda faydası olacağına yorumlanır. Bir diğer yoruma göre de dayak pekte hayırlı kabul edilmemiştir. Dayak yemek ya da atmak, rüyayı gören kişinin huzurunun kaçacağına, uzaklardan bir yakınından kötü haberler alacağına rivayet edilir. Hatta büyük bir para kaybına da yorumlanmaktadır.

Rüyada Çocuğuna Dayak Atmak, Rüyayı gören kişi gerçek hayatta çocuk sahibi ise, onun iyi bir eğitim almasını sağlayacağına ve güzel ahlakla yetişeceğine yorumlanır. Çocuk yarın ailesi ve sevdikleri için fedakar bir insan olacaktır.

Rüyada Düşmanına Dayak Atmak, Onu yenecektir artık. Düşmanıyla olan çekişmesi rüyayı gören kişinin galibiyetiyle son bulacaktır. Rüya sahibinin arkasından konuşup yüzüne gülen riyakar kişilerin işleri tersine dönecektir. Kendileri zarara uğrayacaktır.

Rüyada Kardeşine Dayak Atmak, İş hayatında kardeş ile ortak olmaya yorulur. Ortak olduğu kişiyle güzel muhabbetler kuracaktır. Bir diğer yoruma göre de eğer rüyayı gören kişi kardeşiyle geçim konusunda sıkıntılar yaşıyorsa aralarının düzeleceğini rivayet eder. Bazı tabircilere göre de kardeşin eline geçecek paraya veya mala yorumlanır.

Rüyada Ölmüş Birisine Dayak Atmak, Eğer rüya sahibi bu kişiyi tanıyorsa bu kişinin mirasından faydalanır. Mirasın bir kısmına sahip olabilir. Tanımadığı bir kişi ise hiç beklemediği bir yerden ya da yine tanımadığı bir kişiden eline geçecek olan parayı gösterir. Bu dönemde şans yüzünüze gülecek.

Rüyada dayak dövülmek genelde tersi şekilde yorumlanır fakat bu dayak yediğiniz kişiye göre değişir. Tanıdığınız birinden dayak yediyseniz o kişiden iyilik göreceğiniz yada size bir konuda destek olacak anlamına gelir. Tanımadığınız bir kişiden dayak yiyorsanız hiç beklenmedik bir yerden bir haber alacağınız yada destek göreceğiniz anlamına gelir.

Rüyanda arkadaşından dayak yediysen bu onun sana bir iyilik yapacağı yada sana bir konuda destek olacağı anlamına gelir. Fakat bu arkadaşının rüyadaki söylemlerine, dayak yemen sonrası senin haline göre değişir.

Rüyada dayaktan kurtulmak, rüya sahibinin psikolojik olarak içinde bulunduğu kötü durumlardan kurtulup rahatlayacağına ve özgürleşeceğine işaret eden çok önemli tabirler taşımakla birlikte, bu rüyanın kazançta dalgalanma gibi manidar bir tabiri olduğu da bildirilmiştir.

Bu anlamda rüyada dayaktan kurtulmak, hem kazançta dalgalanma hem de kişinin psikolojik anlamda özgürleşmesinin yolunun açılması gibi farklı 2 tabire sahiptir.Fakat dayaktan kurtulmak ile ilgili rüyaların iktidar ve güç kazanmaya delalet eden bir boyutu da bulunur, şiddetli bir kavgaya işaret eden bir yönü de bulunur ve bu nedenle bu rüyanın iyice analiz edilmesi ve üzerinde düşünülmesi gereken bir düş olduğu yorumu yapılır.

Rüyada Dövüldüğünü görmek, zor geçecek bir dönemde olmasına, yakın dostlarından destek görmesi ile yorumlanmaktadır. Rüyada başkasını dövdüğünü görmek, gücüne güç katacak işler yapması ile ihya olması anlamına gelir. Rüyada dövülmek her halükarda, uyarı veya nasihat alınması gereken bir durumun habercisi olarak tabir edilip, yorumlanır.

Rüyada Birinin Dövüldüğünü görmek, güç ve kudret sahibi olunmasına, içinde bulunduğu zor durumu atlatacak olmasına tabir edilir. Rüyada biri tarafından dövüldüğünü görmek, döven kişi tarafından yardım görecek olması ile esenlik bulmasına işarettir.

Rüyada Düşmanı Tarafından Dövüldüğünü görmek, içinde bulunduğu zor durumdan çıkması ile refaha kavuşması anlamına gelir. Rüyada düşmanı ile dövüştüğünü görmek, işlerinin yolunda gidecek olması ve kazancının ise artmasına delalettir.
Rüyada Evladının Dövüldüğünü görmek, yapılan bir yanlışın sonuçlarının ağır olması ve hatalarından ders çıkaracak olmasına tabir edilir. Rüyada evladının dövüştüğünü görmek, aile içinde sağlanacak olan huzur ve geçim sıkıntısının bitmesi anlamına gelir.

Rüyada Kardeşinin Dövüldüğünü görmek, aile içinde birlik, düzen ve huzur anlamına gelip, yorumlanmaktadır. Rüyada kardeşinin dövülmesi, birbirlerine olan bağlılıkları ile yapılan işlerde başarılı olup, kazancının artmasına yorumlanmaktadır.

Rüyada Oğlunun Dövüldüğünü görmek, hayırlı olacak olan bir işin hem kendini, hede ailesinin mutlu olması ile yorumlanmaktadır. Rüyada oğlunun babası tarafından dövüldüğünü görmek, aile ilişkilerinin kuvvetli olması ile oluşan bağlılık ile tabir edilir.

Rüyada Arkadaşının Dövüldüğünü görmek, koşulsuz olarak her durumda arkadaşının yardımına koşan ve destek vermesi ile tabir edilir. Rüyada arkadaşının dövüştüğünü görmek, birlikte yapılan işte mevki ve itibar sahibi olunması anlamına gelir.

Rüyada Ablasının Dövüldüğünü görmek, şansının ve kısmetinin açık olması, işlerinin hayırlı ve helal kazanç sağlamasına yorumlanır. Rüyada ablasının dövüştüğünü görmek, kendisi ile ilgili aldığı bir karar ile hayatında yaşanacak olan büyük değişiklik anlamına gelir.

Rüyada Sopayla Dövülmek, sopayla yada odunla dövüldüğünü görmek, güzellik ve iyilik olarak rivayet edilir. Rüyada sopayla dövüldüğünü görmek, yardıma muhtaç olan bir kimseye, yardım edecek olması içinde bulunduğu zor durumdan kurtulacak olması anlamına gelir.

Rüyada Annesinin Dövüldüğünü görmek, yaşanan bazı acı ve zor günlerin geçmesi ile rahat bir nefes alması anlamına gelir. Rüyada annenin dövüştüğünü görmek, kazanılacak olan zafer için, sevinç göz yaşları dökmesi ile tabir edilir.

Rüyada Babasının Dövüldüğünü görmek, maddi olarak içinde bulunduğu sıkıntının son bulacak olması anlamına gelir. Rüyada babasının dövüştüğünü görmek, işlerinde çok başarılı olacak olunmaya, refaha ermesine delalettir. Rüyada dövülmek, bazı tabircilere göre şer işlerden emin olmaya veya istemediğiniz biri tarafından azarlanmaya veya uyarılmaya delalet eder.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1538