Rüya tabiri ara

Rüyada Davul Sesi Duymak

Haziran 23, 2020 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada davul sesi duymak, kendisinden hayır beklenmeyecek, eli dar sadece kendi menfaatini düşünen bu uğurda dostlarını dahi çok kolay harcayacak, zalim ve kötü bir kişinin varlığına alamet eder. Kendisinden ve yaptıklarından haz edilmeyen, konuşmaları ile insanlara rahatsızlık veren, onlar tarafından itici bulunan bir kimse ile açıklanır. Rüyada davul sesi duymak, aynı zamanda toplumun en üst tabakası olan yani elit olarak adlandırılan sınıfa ve bunların şaşalı hayatına işaret eder.

Rüyada Davul Çalındığını Görmek

Rüyada davul çalındığını görmek, güzel gelişmeler yaşanacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin kendisi için hayırlı ve uğurlu olacak bazı fırsatlar elde edeceğine, bu sayede başarıya ve amaçlarına çok yaklaşacağına işaret eder. Güzel ve kişiyi yüceltecek sözler işitileceğine alamet eder.

Rüyada Davul Görmek

Rüyada davul görmek, rüyayı gören kişinin güler yüzlülüğü, içten ve saygılı oluşu, hak yolundan gitmesi, adaletli davranması, herkese sevgi ile yaklaşması sayesinde çevresi tarafından çok seviliyor olduğuna ve etrafında sürekli insan olması sayesinde hiç yalnızlık yaşamadığına rivayet edilir.

Rüyada Davulcu Görmek

Rüyada davulcu görmek, insanlar arasında gidip gelen bir elçiye işaret eder. Kişiler arasında köprü kurmaya ve onları bir araya getirmeye çabalayan bir kimsenin varlığı ile açıklanır. Arabulucu olarak da adlandırılabilecek bir kişiye tabir edilir.

Rüyada Davul Çalması

Rüyada davul çalması, rüya sahibinin geleceği için bazı planlarının ve projelerinin olduğuna ve bunları gerçekleştirmek için doğru zamanı beklediğine işaret eder. Kişi, fikirlerinin olgunlaşmasını ve onlardan tam emin olmayı bekliyor demektir.

Rüyada Zurna Görmek

Rüyada zurna görmek iyi değildir. Sıkıntı verecek sözler işitmeye ya da haberler almaya, zorluğa düşmeye, kötü günler geçirmeye, üzülmeye ve bu yüzden hasta olup yataklara düşmeye yorulur.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

3406

Rüya Sitesi Linkleri