Rüya tabiri ara

Rüyada Davul Çalmak

Nisan 17, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada davul çalmak rüya sahibinin çevresinde ve yakınında panik olan kişilerin varlığına işarettir. Kişinin yakınında pireyi deve yapan ve olayları abartan kişilerin olduğuna delalet eder. Rüyada davul çaldığını görmek rüya sahibinin çevresindeki vesveseciler tarafından zarar göreceğine işarettir. Rüyada davul çalmak çevresindeki kişilerin önemsiz olayları problem haline getirerek kişinin meşgul duruma düşmesine sebep olacaklardır. Olayları abartmayı ve büyütmeyi seven bu kişiler ufak sorunları mesele haline getirecek ve rüya sahibinin canının sıkılmasına neden olacaklardır.

Kişinin gerçeği olmayan deli saçması sözler işiteceğine tabir edilir. Rüyada davul çalan adam görmek rüya sahibi çevresindeki bu yanlış kişilerden uzak durmadığı sürece hem işinde sorunlar yaşayacak hemde aile yaşamında olumsuz ayrılıklar yaşayacağına işarettir. Bu kişiler rüya sahibine davranışlarıyla kendilerini belli eder ve kıskançlıklarını açıkça dile getirirler. Aynı zamanda bu rüya kişinin çevresini genişleterek yeni kişilerle beraber olacağına, eğlenceli arkadaşlıklar kuracağına işarettir. Bu güzel arkadaşlıklar kişinin güzel bir aşka yada evliliğe adım atacağınada yorumlanmaktadır.

Rüyada davul çalmak, rüya sahibinin hayatında olumlu gelişmelerin olacağına işarettir. Rüya sahibi yaşantısıyla ilgili yeni kararlar alacak ve hayata geçirmek için atılımlarda bulunacaktır. Bu kararların ne kadar doğru olduğunu rüya sahibi ileri ki zamanlarda anlayacak ve mutlu olacaktır. Bu kararlar kişinin yeni bir mekana taşınabileceği, işinde değişiklikler yapacağı yada hayatına yeni insanların girmesine izin vermek gibi güzel başlangıçlar olabilir.

Rüyada davul sesi duymak, iki şekilde yorumlanmaktadır. İlk olarak rüya sahibinin uzun zamandır haber alamadığı bir yakınından gelecek haber ile harekete geçeceğine işarettir. İkincisi ise kişinin yaşamında güzel ve hayırlı haberler alınacağına işarettir.

Rüyada Davul Çalan Birini Görmek, rüya sahibinin kurulu bir düzenin başına geçerek hakkını vereceğine delalet eder. Rüya sahibi geçimini bu işe bağlayacak ve kazancını artıracaktır. Bu iş rüya sahibine aileden kalan bir miras olarak da görülebilir. Aynı zamanda bu iş rüya sahibi için kalıcı iştir ve ömrünün sonuna kadar devam ettireceğine işarettir.

Rüyada davul zurnalı düğün görmek, rüya sahibinin karşı taraftan güzel sözler duyacağına işarettir. Kişi iş hayatında kazandığı zaferler ve gösterdiği başarılar sayesinde çevresi tarafından takdir edileceğine işarettir. Rüya sahibi iş hayatında gururlanacağı projelere imza atacak ve yakınları tarafından takdir görecektir.

Rüyada davul çaldığını görmek boş işlerle geçen zamana ve kişinin maceraya olan düşkünlüğü nedeniyle mantıksız hareketler içinde bulunduğuna, yaptığı işlerde sorumsuzca davranması nedeni ile kendisi dışındaki insanları da zor durumda bıraktığına alamet eder.Boş konuşmaya ve başkalarının gıyabında sözler sarf etmeye, günaha girmeye, dedikodu yaparak başkalarının hayatlarına burnunu sokmaya da işaret eder. Davul kişinin iş hayatında da önemsenmeyen biri olduğuna, sözlerinin güven telkin etmediğine ve iş arkadaşları tarafından sevilmeyen, paylaşımlarda bulunulmayan biri olduğuna tabir edilir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1387