Rüya tabiri ara

Cover Image

Rüyada davetiye görmek Ne Demek

Ağustos 5, 2017 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada davetiye görmek , rüyayı gören kişinin yakın zaman içerisinde müjdeli bir haber alacağına , uzakta olan bir yakınınıza kavuşacağınıza , kapalı olan kısmetinizin en sonunda açılacağına , gerçek yaşam da bekarsanız kısa süre içerisinde karşınıza çıkacak olan birisi ile evleneceğinize ve çocuk sahibi olacağınıza delalet eder.

Bu rüya genel olarak olumlu yorumlanır fakat olumsuz yönde bakarsak , büyük hayal kırıklığı yaşayacağınıza , hüsrana uğrayacağınıza , sıkıntıya düşeceğinize ve kazancınızın düşeceğine yorulur.

Rüyada davetiye vermek ne demek?

Rüyada davetiye verdiğinizi gördüyseniz , hem dargın hem de küs olmuş olduğunuz kişiler ile barışacağınıza , yardıma muhtaç olan kişilere el uzatacağınıza ve hayır işlerine gireceğinize alamet eder.

Rüyada davetiye bastırmak

Rüyada davetiye bastırdığınızı gördüyseniz , yüreğinizde olan hayır işlerini yapacağınıza ve istemiş olduğunuz şeyleri en kısa zaman içinde gerçekleştireceğinize işaret eder.

Rüyada davetiye dağıtmak ne anlama gelir?

Rüyada davetiye dağıttığınızı gördüyseniz , zarara uğrayacağınıza ya da bir kişiye maddi olarak yardım edeceğinize yorulur.

Rüyada davetiye almak ne demek?

Rüyada davetiye aldığınızı gördüyseniz , güzel olaylarla karşılaşacağınıza , iyi niyetli olan kişiler ile dostluklar kuracağınıza ve mutlu birisi olacağınıza delalet eder.

Rüyada düğün davetiyesi görmek nedir?

Rüyada düğün davetiyesi görmek , kişinin çok yakın zaman içerisinde haber alacağına , toplum içerisinde sağlam bir yere sahip olacağına ve herkes tarafından sevilip sayılan birisi olacağına alamet eder.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

2108

Rüya Sitesi Linkleri