Rüya tabiri ara

Cover Image

Dar

Ocak 17, 2018 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada dar görmek, rüyada görülen dar sembolü kişinin bilinçsizce harcamaları yüzünden hayatını zora sürükleyerek maddi anlamda çöküntü yaşayacağına yorumlanır. Bu rüyayı gören kimseler, düze çıkmak uğruna girdikleri işlerde daha fazla çöküntüye girerek aldıkları borçları dahi ödeyemez duruma gelirler. Rüyada dar görmek, bazende yoldan çıkmaya, helal ile haramı karıştırmaya, yanlış yollara sapmaya ifade edilir.

Rüyada Dar Görmek Neye İşarettir?  

Rüyada dar görmek, dar rüyası bir çok anlamı ifade ettiği gibi bu rüyayı güçlü kılmak adına görülen sembolün ayrıntılı olarak ifade edilmesi kalıcı yorumlara sebebiyet verir. Dar rüyası genelde maddi zorluklar yaşamaya, elden çıkacak mala, dara düşmeye işaret edilir. Rüyasında dar bir sembol gören kimse, girdiği bir çok işte hayal kırıklığı yaşayarak umduğu başarıları elde edemeyecektir.

Rüyada Dar Kapı Görmek  

Rüyada dar kapı görmek, nasibin ve kısmetin kapanmasına, hayırlı kılınan yollarda yalan yanlış kişilerle birlikte olmaya, mutsuzluğa yorumlanır. Rüyada görülen dar kapı sembolü, bazende kariyer hayatınızda düşüşe girmeye, eldeki değerlerinizi kaybetmeye tabir edilir.

Rüyada Dar Yol Görmek  

Rüyada dar yol görmek, dar yol rüyası kurulan sahte dostluklara, zor anınızda size yakınlık gösteren kimseleri çevrenizde görmemeye tabir edilir. Rüyada dar yol görmek, bazende ailevi sıkıntılara düşmeye, kopukluğa, maddi zorluklara tabir edilir.

Rüyada Dar Merdiven Görmek  

Rüyada dar merdiven görmek, dar merdiven rüyası kariyer hayatınızı zorlaştıracak bir çok zorlu işin içinde kendinizi bularak çözüme ulaşma gayreti içine düşeceğinize yorumlanır. Rüyasında dar merdiven gören kimse, sıkıntılı günlerin ardından düze çıkarak yaşadığı zorlukların arkasından rahatlığın keyfni sürür.

Rüyada Dar Oda Görmek  

Rüyada dar oda görmek, bu rüya aileye ve aile içinde yaşanan olumlu ya da olumsuz bir takım olaylara yorumlanır. Bu rüyayı gören kişiler tutum ve davranışları ile diktatörlüğünü her daim koruyarak gerek hanesinde gerekse sosyal çevresinde ağırlığıyla anılırlar.

Rüyada Dar Pantolon Görmek 

Rüyada dar pantolon görmek, kişinin hayatının değişmesine sebep olacak büyük kötülüklerle karşı karşıya kalarak tüm benliğini kaybedecek duruma geleceğine yorumlanır. Rüyada dar pantolon giymek, bazende tutucu olmaya, eldeki malın kıymetini bilmeye, varlık ile yokluğu görerek şükretmeye ifade edilir.

Rüyada Dar Etek Giymek 

Rüyada dar etek giymek, bekar bir bayanın bu rüyayı görmesi çevresi tarafından hoş karşılanmayacak davranışlar sergileyerek olumsuz eleştirilere maruz kalacağına yorumlanır. Rüyada evli bir kimsenin dar etek giydiğini görmesi, toplumca dışlanacak zarar görmesine sebep olacak sözler ile zor duruma düşeceğine yorumlanır.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

382

Rüya Sitesi Linkleri